Lusia to mój kot

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2009

A z krzykiem na pewno nie mam zamiaru uciekać.

Hmmm spróbuj przesłuchać tej pieśni w całości trzy razy pod rząd xDDDDDDDD

LOL z tego wszystkiego zapomniałam wstawić linka xDDDDDDD

tej pieśni ~

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

Aż głupio się czuję, bo wszyscy tutaj z Korei, a ja tylko Japonia ^^"
oj tammm, ja nadal jestem w połowie po Japońskiej stronie, a nawet może więcej niż w połowie? tak czy siak z tytułów japońskich ja polecę Konkatsu! - dotąd drama dobrze mi w pamięci trwa, z bardziej nie romantycznych - Ninkyo Helper.

Tajwańska to tez chińska Wink nie wiem dokładnie jak sie ma tam sytuacja polityczna ale język ten sam Very Happy

Day ale raczej nie mów tego żadnemu chińczykowi czy tajwańczykowi bo się chyba mogli by obrazić >< Ostatnio jak się pytałam o wymowę czegoś odnośnie tajwańskiej dramy chinki to usłyszałam mały wykład ze to i to to nie to samo i że język i wymowa się różnią,itd.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 lis 2009

Maura!!! Nie odstraszaj nam tu nowych forumowiczów !!! A potem marudzimy ze wszyscy przychodzą tylko na chwilę a potem juz nie wracają xD xD xD xD

A po za tym - dlaczego Gee :D ja tam uwielbiam tą piosenkę :D:D:D

Day ale raczej nie mów tego żadnemu chińczykowi czy tajwańczykowi bo się chyba mogli by obrazić >< Ostatnio jak się pytałam o wymowę czegoś odnośnie tajwańskiej dramy chinki to usłyszałam mały wykład ze to i to to nie to samo i że język i wymowa się różnią,itd.

Dzięki Azzel, nie widziałam ;) Bo widzisz ja nie wyczuwam żadnej różnicy w chińskim ;) Zresztą mogę sie założyć że wymowa różni się tez w samych Chinach, na północy i na południu.. w końcu nawet w Polsce rożnie sie mówi a co dopiero w takim wielkim kraju jak Chiny ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Oj ja tylko tak niewinnie eksperymentuję xP
A Gee to bardzo SPECYFICZNY utwór XDDDDDDDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 22 lis 2009

Do Maury:
No cóż... <długie milczenie>
Nie, nie krzyczałam, ale do tej pory mieni mi się w oczach od kolorów tęczy tam występujących. Ile ich tam było? Rozumiem boysband i tych 6 członków zespołu (przystojnych, nawiasem mówiąc ^^), ale to już była lekka przesada. Sam utwór... masz rację jest "specyficzny" ^^

Do Azzel:
Czytałam trochę o Konkatsu!, ale jakoś nie mogłam się do niej zabrać. A co do drugiej to tytuł obił mi się o uszy, nic więcej.

Do daydreamer4:
Dziękuję za informację, czuję się mądrzejsza xD
Wiem, wiem mam czas, ale nie mam zupełnie pomysłu co bym chciała robić kończąc szkołę. A jak na razie Wschód jest moim jedynym zainteresowaniem.

Hehe xD Nie jeszcze mnie nie odstraszyłaś Maura. Musisz się bardziej postarać xp
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Hehe xd Nie jeszcze mnie nie odstraszyłaś Maura. Musisz się bardziej postarać xp

Nie kus jej xD
Maura! Zabraniam ci!! Nie wolno ci zarzucić linkiem do parodii Infinite Challenge!!!! xD xD xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

daydreamer4 pisze:
Hehe xd Nie jeszcze mnie nie odstraszyłaś Maura. Musisz się bardziej postarać xp

Nie kus jej xD
Maura! Zabraniam ci!! Nie wolno ci zarzucić linkiem do parodii Infinite Challenge!!!! xD xD xD

Ale czemu? ^____^
A co to za parodia??? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Maura! Zabraniam ci!! Nie wolno ci zarzucić linkiem do parodii Infinite Challenge!!!! xd xd xd

buahahahaahahah dobra idea XDDDDDDD

to już była lekka przesada. Sam utwór... masz rację jest "specyficzny" ^^

ale wysłuchiwany xDDDDDD hmmm poczekamy do czasu aż złapiesz się kiedyś na mruczeniu "gee gee gee baby baby" (oczywiście jeśli faktycznie przesłuchałaś trzy razy xD )

Zawsze możemy cię zfangerlować tu i tam xD Albo sprawić, że Gdragon jak już poznasz Big Bangi wyda Ci się nader dziwny XDDDDDD

Ale ten... kolejna faza :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Obejrzałam tylko raz, ale właśnie zabieram się za drugi. Mam ochotę wsłuchać się w ten utwór, może znajdę w nim coś ciekawego ^^.

Druga piosenka... chyba wolę BigBang bez 2NE1. Ten jakże urozmaicony tekst jest naprawdę powalający. Ubóstwiam słuchać piosenek gdzie jedno słowo występuje zbyt nadmiernie.
A co do BirBangów słuchałam może dwóch utworów tego zespołu, a Haru Haru wprost mnie urzekło <3 Udało mi się nawet wciągnąć mamę ^^.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

Lusia pisze:Aż głupio się czuję, bo wszyscy tutaj z Korei, a ja tylko Japonia ^^"

hehe.. nie tylko ty.. ja tez jestem za Japonią.. choc mam jedno oko na Koreę.

co do Japońskich produkcji poleciłabym ci:

- Hana Yori Dango
- Gokusen
- Hanazakari no Kimitachi e (potocznie Hana Kimi)
- Mei-chan no Shitsuji
- Proposal Daisakusen
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Obejrzałam tylko raz, ale właśnie zabieram się za drugi. Mam ochotę wsłuchać się w ten utwór, może znajdę w nim coś ciekawego ^^.

Posłuchasz kilka razy i nie uwolnisz się xD A co do wyłapywania ciekawych rzeczy to np glos TOPa ;) to ten boski pan w okularach xD

To z faz zostało nam jeszcze:

Ach wspomnienia :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Czytałam trochę o Konkatsu!, ale jakoś nie mogłam się do niej zabrać.

to proponuję sie zabrać, ogląda sie to bardzo przyjemnie, nie jest jakoś dramatycznie i taki bardzo stereotypowy humor ale mimo to można sie przy tym pośmiać.ja tam dobrze wspominam <3
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Do evelinux:
HYD to była moja pierwsza drama ^^, ale muszę się zabrać za dwójkę. Hana Kimi również oglądałam, bardzo mile wspominam tę dramę. Poznałam dzięki niej wielu nowych aktorów. Za Gokusen chcę się zabrać, ale nie wiem gdzie? Znaczy nie chce mi się szukać ^^" Mam ostatnio lenia. Pozostałych dwóch nie oglądałam, ale mniej więcej znam tytuł lub fabułę.

Do daydreamer4:
Nie brzmi źle, ostatnio często spotykam się z taką muzyką, ale pewna jestem, że spodobałby się mojej mamie. Cóż, natomiast kuzynka by go wyśmiała. Ostatnio porównała KAT-TUNów do Hannah'y Montany. Co jak co, ale tu już przesadziła ><

Do Azzel:
Skoro polecasz, to zaraz jej poszukam.
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 22 lis 2009

evelinux pisze:
Lusia pisze:Aż głupio się czuję, bo wszyscy tutaj z Korei, a ja tylko Japonia ^^"

hehe.. nie tylko ty.. ja tez jestem za Japonią.. choc mam jedno oko na Koreę.

co do Japońskich produkcji poleciłabym ci:

- Hana Yori Dango
- Gokusen
- Hanazakari no Kimitachi e (potocznie Hana Kimi)
- Mei-chan no Shitsuji
- Proposal Daisakusen

Podpisuję się pod Hana Yori Dando
proponowałabym jeszcze litr łez....

No oi wciągać się wkoreańskie produkcje :P

A tak w ogóle to witam :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

zajrzyj w dział linki i hydeparku pierwsza strona - była ankieta skąd bierzesz dramy, nie ma sensu pisać tu wszystko, tam znajdziesz raczej to czego do życia cza^^. Gokusena bez problemu powinnaś znaleźć w np d-addicts.com czy na community.livejournal.com/jdramas/tag/
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”