Lusia to mój kot

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 22 lis 2009

Azzel pisze:zajrzyj w dział linki i hydeparku pierwsza strona - była ankieta skąd bierzesz dramy, nie ma sensu pisać tu wszystko, tam znajdziesz raczej to czego do życia cza^^. Gokusena bez problemu powinnaś znaleźć w np d-addicts.com czy na community.livejournal.com/jdramas/tag/

Dzięki bardzo.
Pewnie samo bym na to wpadła tylko, że ja:
a) jestem mało spostrzegawcza
b) lubię sobie utrudniać życie i szukać tam gdzie nie powinnam

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Podpisuję się pod Hana Yori Dando
proponowałabym jeszcze litr łez....

No oi wciągać się wkoreańskie produkcje :P

A tak w ogóle to witam :P

Również witam i miło poznać ^^
Hai, hai koreańskie produkcje przymusowo, bo inaczej nie wyjdę stąd żywcem xD Polecać już nie trzeba wiem co obejrzeć. You're beautiful już znalazłam ^^, ale zabiorę się w przyszłym tygodniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 22 lis 2009

Lusia pisze:
Podpisuję się pod Hana Yori Dando
proponowałabym jeszcze litr łez....

No oi wciągać się wkoreańskie produkcje :P

A tak w ogóle to witam :P

Również witam i miło poznać ^^
Hai, hai koreańskie produkcje przymusowo, bo inaczej nie wyjdę stąd żywcem xD Polecać już nie trzeba wiem co obejrzeć. You're beautiful już znalazłam ^^, ale zabiorę się w przyszłym tygodniu.

A później BOF z konieczmości :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

A później BOF z konieczmości :)

Ale masz na myśli japońską wersje czy też tajwańską lun koreańską? Japońską już oglądałam, czyli ma się rozumieć, że czeka mnie Korea? ^^ Cóż nie zdziwię się jeśli tak. A może istnieje jeszcze jedna wersja, o której nic nie wiem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2009

tajwańska xD

a! i chińska xDDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Maura pisze:tajwańska xD

a! i chińska xDDDDDDDD

Tajwańska?! Nie koreańska?! Teraz mnie zadziwiłaś xD.
Hai, hai chińska. Może uda mi się obejrzeć wszystkie wersje, choc trochę się tego teraz nazbierało. A co tam, raz kozie śmierć ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 lis 2009

ehhh *wzdyyycha*

Jest japońska, koreańska, tajwańska i chińska, kaputo? XD A ta o której pisze
czerteziki jest koreańska....
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Maura pisze:ehhh *wzdyyycha*

Jest japońska, koreańska, tajwańska i chińska, kaputo? XD A ta o której pisze
czerteziki jest koreańska....

Zrozumiałam ^^
Skoro jest już tyle wersji, to dziwne, że USA się tym nie zainteresowało. Pewnie zrobiliby z tego następną Modę na sukces ==. Cóż,pewnie nie miałoby to już swojego uroku, bez skośnookich przystojniaków i pięknych języków Wschodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

tak, tak, HYD a potem z koniecznosci BBF (BOF - jak kto woli - koreanska wersja tez jest genialna.. i jakkolwiek mam sentyment do HYD to chyba jednak wole BBF..)

no i Litr Łez, tak tak, koniecznie :) ale nastaw sie na duuużą deprechę po tym.. sama oglądając to dramę wypłaczesz litr łez coanjmniej..

co do Gokusena.. ja to tez sciagalam torrentem.. szybko i sprawnie idzie: http://www.sars-fansubs.com/node/16
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Lusia pisze:Ale masz na myśli japońską wersje czy też tajwańską lun koreańską? Japońską już oglądałam, czyli ma się rozumieć, że czeka mnie Korea? ^^ Cóż nie zdziwię się jeśli tak. A może istnieje jeszcze jedna wersja, o której nic nie wiem?

haha.. tych wersji jest tyle ile piachu na plazy.. ale w chinskiej jest prawie wszystko inaczej.. tajawn najwierniejszy jest mandze.. ale dosc stary.. oni tam wygladaja jak guru mody lat 90-tych.. ale jak sie przyzwyczaisz to znosne.. jestem w trakcuie.. tak czy inaczej.. BBF i HYD rulez najbardziej. ale, see for yourself
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

evelinux pisze:no i Litr Łez, tak tak, koniecznie :) ale nastaw sie na duuużą deprechę po tym.. sama oglądając to dramę wypłaczesz litr łez coanjmniej..

co do Gokusena.. ja to tez sciagalam torrentem.. szybko i sprawnie idzie: http://www.sars-fansubs.com/node/16

Miałam obejrzeć Litr Łez zaraz po Koizorze (dramie), ale stwierdziłam, że nie chcę popadać z jednej depresji w następną. Już czuję co się będzie ze mną działo xD. Do Gokusena się zbieram, ale odstraszają mnie napisy. Ja się naprawdę będę musiała porządnie nauczyć japońskiego albo przynajmniej wziąć się w garść i poćwiczyć angielski (na ten moment jeszcze nie wszytko rozumiem), bo inaczej nie wyrobię z poszukiwaniami polskich napisów.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hehe.. najlepiej to by bylo znac japonski i koreanski.. wtedy nie jest sie uzaleznionym od ang anpisow.. no ja niesztety zly kieunek wybralam.. filologia angielska.. ale wtedy jeszcze nie znalam zajebistości dram.. ehh.. ;) szkol sie szkol, bo zaleznosc od polskich napisow to na prawde jeszcze gorsza rzecz niz zaleznosc od ang napisow.. ang napisow jest przynajmniej wiecej, i jest wiekszy wybor dram.. niz z polskimi napisami..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Święta prawda.
tylko, że mój angielski jest prosto mówiąc do dupy, nie wiem czemu, ten język po prostu mnie odstrasza. A jakbym nawet chciała uczyć się japońskiego to nie mam możliwości pobierania lekcji, a co dopiero koreańskiego. Sama próbuję 'jakoś' się uczyć, ale ja wiem co z tego wyjdzie? Bez nauczyciela to nie to samo. Ehh...
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 22 lis 2009

wszystko można nadrobić na studiach, a co xp w trzech właściwie głównych uczelniach wro do wyboru chiński, japoński i koreański, szaleństwo wręcz xp A widziałam bardziej z zewnątrz jak by pójść na naukę japońskiego z uniwerka - 500zł chyba za semestr co jest dosyć przyzwoitą ceną <przez wakacje zarobić tysiąc później wydawać xp> a ktoś kiedyś nawet dawał w jakimś mieście opcje za 300zł? Soł jeszcze wszystko przed tobą:) No i myślę że jak masz jakieś podstawy angielskiego to łatwiej by było na razie przećwiczyć tenże język - posiedzieć ze słownikiem trochę a z czasem i bez niego będziesz łapać co się dzieje i co znaczy co. Uh, żebym ja tak w twym wieku więcej siedziała nad anglojęzycznymi rzeczami...może nie miewałabym czasem takiej sklerozy jaką mam xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

O Boziu... normalnie poczułam się młodo xD
Mam czas, mam, ale to jeszcze tak duuułgo zanim będą studia. To chyba lepiej rzeczywiście kupię sobie grupy słownik języka angielskiego i załatwię korepetycję lub pójdę do szkoły językowej, bo w szkole to cos mi się zdaje, że prócz podstaw to nic nie załapię. Ale ja tak nie lubię tego języka >< Uh...
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”