Lusia to mój kot

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 22 lis 2009

Lusia pisze:Zrozumiałam ^^
Skoro jest już tyle wersji, to dziwne, że USA się tym nie zainteresowało. Pewnie zrobiliby z tego następną Modę na sukces ==. Cóż,pewnie nie miałoby to już swojego uroku, bez skośnookich przystojniaków i pięknych języków Wschodu.

Na temat amerykańskiej wersji jest nawet topick na forum..... lub off w temacie o BOF....... My tro nawet wymyslilysmy obsade do polskiej wersji bof :P

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2009

nooo i zaczelysmy scenariusz pisać xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 23 lis 2009

evelinux pisze:no tak, po angielsku.. mozliwe ze dlatego nie dostaje tak dlugo odpowiedzi.. bo z tego co wiem to tylko Hiro mowi w miare plynnie po angielsku..

Prawda, to może być jedna z przyczyn. Czytałam tez gdzieś, że Oguri Shun też radzi sobie z angielskim, ale to tak na marginesie.
A amerykańskiej wersji nie czytałam, ale scenariusz do polskiej znalazłam. nie przeczytałam jeszcze całego, ale muszę przyznać, że bardzo twórczy jak na ten moment w którym skończyłam^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 lis 2009

Lusia pisze:
evelinux pisze:no tak, po angielsku.. mozliwe ze dlatego nie dostaje tak dlugo odpowiedzi.. bo z tego co wiem to tylko Hiro mowi w miare plynnie po angielsku..

Prawda, to może być jedna z przyczyn. Czytałam tez gdzieś, że Oguri Shun też radzi sobie z angielskim, ale to tak na marginesie.
A amerykańskiej wersji nie czytałam, ale scenariusz do polskiej znalazłam. nie przeczytałam jeszcze całego, ale muszę przyznać, że bardzo twórczy jak na ten moment w którym skończyłam^^

oo.. o Shunie nie widzialam.. dzieki za cynk :)

nooo dziewczyny sa baaaardzo tworcze :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 23 lis 2009

Nie ma za co ^^
Tylko teraz to ja zaczynam się zastanawiać gdzie to wyczytałam? Tyle tego wszystkiego było, że już mi się myli kto zna angielski a kto nie. Ale mam nadzieję, że się nie mylę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lis 2009

taaaak, Kibou zawsze ma zapłon pierwszorzędny i wida cię Ryżem i Nobutą w naszych skromnych progach!
xD
uważaj na 'polecane dramy', bo mi dzięki temu forum urosła lista do 50 tytułów xD
ale YeB, jak już koleżanki wspomniały, jest MUST SEE.
must, must, must.

ShinWoo~ <3
nooooo nie ważne, zboczyłam z tematu. xPP

baw się z nami dobrze. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 25 lis 2009

Dziękuję za miłe powitanie ^^
Co tam, że spóźnione xD
Nie, na razie nie planuję zaglądać do tegoż działu. Muszę skończyć najpierw jedną dramę, dopiero potem następną. Jakbym miała oglądać kilka na raz to nie zdziwiłabym się gdybym powiedziała, że YamaPi grał w Hana Yori Dango xp.
Hai, hai rozumiem. YeB równa się drama obowiązkowa ;] Ale cóż, jakoś nie mogę się do niej zabrać. Kompletnie brak motywacji, mimo tych wszystkich poleceń. chciałam ściągnąć to się okazało, że nie mam programu w którym mogłabym ją odtworzyć. A za nic nie wiem jakiego programu potrzebuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 lis 2009

możesz oglądnąć online na http://www.mysoju.com ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 25 lis 2009

Kon-Kon!
Dziękuję Ci. Miałam tę stronę w zakładkach, ale gdzieś się zapodziała i nie mogłam jej znaleźć, a adresu oczywiście nie pamiętałam. Dzięki Ci, naprawdę ^^
A to po angielsku? Znaczy z napisami?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 lis 2009

ściągnij sobie VLC playera powinien być w porządku na każdą okazję.
Swoją drogą oglądam większość wychodzących dram i jeszcze nie mylę co gdzie i jak więc chyba nie ma się co martwić o takie rzeczy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 lis 2009

tak, tak, z napisami.
na tej stronie są epy z przetłumaczonymi tekstami piosenek lecących w tle co jest super moim zdaniem. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 26 lis 2009

Kibou pisze:tak, tak, z napisami.
na tej stronie są epy z przetłumaczonymi tekstami piosenek lecących w tle co jest super moim zdaniem. ^^

Jeżeli szuka się piosenki to nawet bardzo super ^^ Przynajmniej nie trzeba się męczyć i wchodzić na nie wiadomo jakie strony...

Azzel dzęki za zaproponowany program. Musze go jak najszybciej ściągnąć, żeby w końcu uporać się z tym YeB.
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”