Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie! :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Post autor: Alera » 30 lis 2009

Love Shuffle wczoraj skończyłam. Strasznie mi się podobało
Yay, Panda!
Japan da!

Coffee Prince mam zamiar obejrzeć ;)

Co do Wu Zuna to moja przyjaciółka ma straszną fazę na jego punkcie.
Ja za to od czasu Devil Beside You jestem fanką MH :D:D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 30 lis 2009

ja tez pierwszy raz go widzialam w Devil Beside You i od razu mi sie spodobal :) ten usmiech.. to spojrzenie xD ale po Romantic Princess wskoczyl na drugie miejsce moich ulub tajwańsakich aktorow.. :)
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie! :D

Post autor: Alera » 03 sie 2012

Odświeżam swoje powitanie :) Nie było mnie bardzo, bardzo długo na forum, przez ten czas na Doki Doki pojawiło się pewnie mnóstwo nowych użytkowników, a starzy być może o mnie zapomnieli, więc postanowiłam się przypomnieć :D Jeżeli chodzi o moją nieobecność to dużo w tamtym czasie działo się w moim życiu, niekoniecznie były to miłe rzeczy, ale teraz jest już wszystko w porządku :)
Na imię mi Agata, mam 22 lata i w tym roku zaczynam drugi stopień studiów. Padło dalej na filologię polską :D
Jeżeli zaś chodzi o dramy to tak sobie myślę że los bywa przewrotny :P. Pamiętam jak z waszą pomocą stawiałam pierwsze kroki w świecie koreańskich dram, dziś (jeżeli chodzi o dramy) nie oglądam nic innego jak tylko koreańskie produkcję (no może z małymi wyjątkami ;)) Co się ma zaś do muzyki, to mogę śmiało powiedzieć, że jestem całkowitą fanką k-popu i ostatnio nic innego nie słucham. Szczegóły znajdują się poniżej:

http://www.lastfm.pl/user/Sky_Alera" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam wszystkich :D i jak dobrze jest wrócić! ;)
ODPOWIEDZ