ADHD

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
fornalina
Co to jest dorama? o_O

Post autor: fornalina » 12 gru 2009

Oj nie kuś, nie kuś.
Nie wiem, może przyjadę na Sylwestra do Poznania, chociaż nie wiem co na to moja rodzina. Już mi mówili, że czują się porzuceni, gdy dowiedzieli się, ze nie przyjadę w piątek, bo idę na wigilię ^^

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 gru 2009

witam na forum :) a jak pełzasz to juz cos pewnie liznelas? co to bylo to coś?

Nashirah pisze:W zamian zrobię Ci kimchi.
sama jestem ciekawa jak smakuje kimchi.. tak mi smaka narobili jak je robili w BBF..
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 12 gru 2009

evelinux pisze:
Nashirah pisze:W zamian zrobię Ci kimchi.
sama jestem ciekawa jak smakuje kimchi.. tak mi smaka narobili jak je robili w BBF..
Bardzo dobre! Na początku wydaje Ci się, że nie jest ostre, a potem papryczki chili robią swoje i trzeba popić litrem soku/wody/czegokolwiek. xDDD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Nashirah pisze:
evelinux pisze: sama jestem ciekawa jak smakuje kimchi.. tak mi smaka narobili jak je robili w BBF..
Bardzo dobre! Na początku wydaje Ci się, że nie jest ostre, a potem papryczki chili robią swoje i trzeba popić litrem soku/wody/czegokolwiek. xDDD
Nashi.. torturuj mnie dalej ;P a tak serious, to dzieki za opisanie przynajmniej :) przewnie nigdy w moim marnych zyciu nie bede miala lepszego wyobrazenia o tym jak to smakuje.. niz teraz..
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 12 gru 2009

Wystarczy wybrać się do Kuchni świata czy gdziekolwiek sprzedają egzotyczne żarcie - 9,50zł za marną puszeczkę (jakieś 160g). Dodajesz wody, gotujesz chwilkę i jest kimchi.
Dodajesz mięsa i podsmażasz z ryżem - jest kimchi bokkeumbap, czyli to, co dzisiaj zrobiłam. xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 12 gru 2009

hej, hej fornalina. Ryżem i Nobutą. ^^
dr House? dobrzeeee~ xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Nashirah pisze:Wystarczy wybrać się do Kuchni świata czy gdziekolwiek sprzedają egzotyczne żarcie - 9,50zł za marną puszeczkę (jakieś 160g). Dodajesz wody, gotujesz chwilkę i jest kimchi.
Dodajesz mięsa i podsmażasz z ryżem - jest kimchi bokkeumbap, czyli to, co dzisiaj zrobiłam. xD
woah O_O zapamiętam.
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Post autor: Alera » 12 gru 2009

fornalina pisze:Ła, Alera, to ty jesteś z Polic? Ja z Mierzyna (czyli prawie Szczecin)
Nareszcie ktoś z moich okolic :D Mniemam że wywiało Cię z nich trochę skoro koreanistyke studiujesz :) Chociaż ja za bardzo nie orientuje się w jakich miastach ten kierunek można studiować :P
Awatar użytkownika
fornalina
Co to jest dorama? o_O

Post autor: fornalina » 13 gru 2009

Ano wywiało, wywiało. Do Poznania :)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 13 gru 2009

Oooo :D Kolejna koreanistka :D Witamy serdecznie :D:D

Nie chwal się tak że masz tyle wolnego czasu xD - bo tutaj kręci się mnóstwo wampirów xD xD Zresztą jak już cie wciągną dramy i cala ta reszta to ci go jeszcze zabraknie :D:D

No to miłego stalkowania i zaczepiania - nie krępuj się xD
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 13 gru 2009

ciesz się, że z koreańskiej strony mocy jesteś, bo tutaj prawie wszyscy uciekają z japonii :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 13 gru 2009

Oj tam, przez ostatni tydzień nie licząc BOFów nadrabianych (Kim Bum <3) to same japońskie produkcje oglądam ;p Japonia jeszcze żywie, nu!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 13 gru 2009

gdzieee tam.. to ze korea jest najjaśniejsza gwiazda nie znaczy to ze nie ma innych gwiazd.. jak Japnia xD <lol takie nawiazanie do symboliki z YaB> ;)
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Post autor: Alera » 13 gru 2009

Ja co prawda zaczynałam od Japonii ale powoli przekonuje się do koreańskiej strony mocy :D (aczkolwiek Japonia nadal u mnie jest nr 1 :P )
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 13 gru 2009

Powiem, jakbym była nie wiadomo jak obeznana... Ale jak na ten sezon, to w Korei było więcej do oglądania. A to mój pierwszy i jedyny romans z Koreą ;)
Dorastam?

Witam!!!!
ODPOWIEDZ