Ohayo..^^"

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
mao_sugoi
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: mao_sugoi » 14 gru 2009

Kibou pisze:hej, hej!
widzę fanka głównie jrocka~ a byłaś na koncercie Despów w Gdyni, może? ;>

Ohhh... jestem wściekła bo nie mogłam iść - za daleko... ale ominął mnie także koncert Dir en Grey'a który był zaraz obok mnie.... ;/

A jeżeli chodzi o tego aktora to jest nim Lee Jun Ki..^^

A w sprawie Pocky to naprawdę polecam..^^

Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 14 gru 2009

Witam Witam Witam!!!
Wszystkim, co najlepsze i najsmaczniejsze :D :D :D
Baw się tu z nami przednio :P
I pisz dużo :P
I zapraszam na koreańską stronę mocy :D:D:D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 gru 2009

Kibou pisze:
Lusia pisze:Aha i na pewno poleca Ci You're Beautiful

o. o. o. o, polać Lusi, bo dobrze gada xD

no to lejem! ja sie podpisuje nogami i rekami xD

Alera pisze:Edit:
Jest do kupienia czarna Mokona :shock: Trzymajcie mnie... Dobrze że święta nadchodzą :twisted:

Mokona!!!!!!! choc ja wole białą xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 14 gru 2009

evelinux pisze:
Alera pisze:Edit:
Jest do kupienia czarna Mokona :shock: Trzymajcie mnie... Dobrze że święta nadchodzą :twisted:

Mokona!!!!!!! choc ja wole białą xD

Ja mam sentyment do czarnej. To chyba przez naszpikowanie się xxxHOLICiem :D :D Uwielbiam tą mangę

koniec offtopu :wink:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ja Holica nie tknelam..ja jestem od strony Tsubasa Chronicle (anime) xD nadal naiwnie mam nadzieje ze zrobia ciag dalszy bo to bylo niesamowite.. a mangi nie lubie czytac online..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 14 gru 2009

evelinux pisze:no ja Holica nie tknelam..ja jestem od strony Tsubasa Chronicle (anime) xD nadal naiwnie mam nadzieje ze zrobia ciag dalszy bo to bylo niesamowite.. a mangi nie lubie czytac online..

O tak pierwszy sezon był boski....anime... jakoś 2 przebrnąć nie mogę może to zakończenie mnie nie satysfakcjonuje? PO za tym ost cudny......... moj ulubiony z wszystkich animcowatych!

A tak w ogóle....to witam witam.... i polecam BOF ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

czerteziki pisze:
evelinux pisze:no ja Holica nie tknelam..ja jestem od strony Tsubasa Chronicle (anime) xD nadal naiwnie mam nadzieje ze zrobia ciag dalszy bo to bylo niesamowite.. a mangi nie lubie czytac online..

O tak pierwszy sezon był boski....anime... jakoś 2 przebrnąć nie mogę może to zakończenie mnie nie satysfakcjonuje? PO za tym ost cudny......... moj ulubiony z wszystkich animcowatych!

nom. szczegolnie A Song of Storm and Fire xD no co ty.. drugi sezon tez jest cute.. szkoda tylko ze nie ma kontynuacji. zrobili OVA-y i co.. nico.. nienawidze otwartych zakonczen..

droga kolezanko nowoprzybyla.. BOF koniecznie musisz obwejrzec xD (czyli Boys Over Floers w wykonaniu koreańskim)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 14 gru 2009

evelinux pisze:
nom. szczegolnie A Song of Storm and Fire xD no co ty.. drugi sezon tez jest cute.. szkoda tylko ze nie ma kontynuacji. zrobili OVA-y i co.. nico.. nienawidze otwartych zakonczen..

Tak mam podobne odczucia... za 2 sezon może sie zabiore w wolnej chwili... bo namowilas mnie i zassysam, Mei-chan..... pozniej w przerwie Autumn's Concerto i z powrotem japonia propolsal.... jakoś tak..... miedzy czasie sie jeszcze smile you ale jakos tylko zassysam nei podchodzi jakos mi do konca.....

A czy sszanowna nowinka cos japonskiego i tajwanskiego to liznela juz?
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”