Heeeey^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 gru 2009

Lusia pisze:Jest teledysk do "Why did I fall..."? O.o Gdzie? Kiedy? a ja szukałam i oczywiście nie mogłam znaleźć ==
nieeee.. (tylko jak ogladam teledysk do "Why did I fall in love with you" i "Mirotic" >_<" ale tyle to mi chyba wybaczy noo..)
Pi ci na pewno wybaczy, to dobry chłopak, ale ja Ci nie wybaczę, że zdradzasz go z moim przyszłym mężem >_<
xD no właśnie dlatego go kocham.. o to taki dobry chlopak.. >_< i ma śliczne dłonie xD i uśmiech krzywy >_<"" sweet. i śliczne oczka i.. mam dalej wyliczać?? ;P

noo jest teledysk. .akurat dzis skasowalam z zakladek stronke z ktorej to sciagnelam.. a nie pamietam.. jak mi sie trafi w rece to ci zalinkuje.. ten

a ja sie zakochalam w tej piosence.. a wlasciwie to w JJ a potem w piosence (bo wybacz ale ten poczatek powala) w tym wykonaniu:

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 27 gru 2009

no właśnie dlatego go kocham.. o to taki dobry chlopak.. >_< i ma śliczne dłonie xd i uśmiech krzywy >_<"" sweet. i śliczne oczka i.. mam dalej wyliczać?? ;P
I płaski tyłek xD
a ja sie zakochalam w tej piosence.. a wlasciwie to w JJ a potem w piosence (bo wybacz ale ten poczatek powala) w tym wykonaniu:
Uh... robię się coraz bardziej zazdrosna, ale masz rację co do początku. W ogóle to jest moje ulubione wykonanie tejże piosenki. Zawsze jak jej słucham to aż mnie ciarki przechodzą :melt:

Ło, ale się off zrobił ^^"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 gru 2009

Lusia pisze:
no właśnie dlatego go kocham.. o to taki dobry chlopak.. >_< i ma śliczne dłonie xd i uśmiech krzywy >_<"" sweet. i śliczne oczka i.. mam dalej wyliczać?? ;P
I płaski tyłek xD
hmpf! <foch>
Lusia pisze:Uh... robię się coraz bardziej zazdrosna, ale masz rację co do początku. W ogóle to jest moje ulubione wykonanie tejże piosenki. Zawsze jak jej słucham to aż mnie ciarki przechodzą :melt:
noom.. pierwszy raz wtedy zobaczylam Hero i musialam sie dowiedziec KTO TO JEST! takie wrazenie na mnie wywarl :) i fryzurke tam ma śliczną!

ee.. jaki tam offtop.. ;)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 27 gru 2009

evelinux pisze:
Lusia pisze: I płaski tyłek xD
hmpf! <foch>
Przepraszam :hug: Nie fochaj się, dobrze? :puppy: Nie moja wina, że skojarzyło mi się to zdjęcie z pod prysznica [ta sesja mnie prześladuje ><]
noom.. pierwszy raz wtedy zobaczylam Hero i musialam sie dowiedziec KTO TO JEST! takie wrazenie na mnie wywarl :) i fryzurke tam ma śliczną!
ee.. jaki tam offtop.. ;)

a ja go pierwszy raz zobaczyłam... nie pamiętam O.o Ale pewne jest to, że od razu mnie zauroczył.
A w tych włoskach jest mu stanowczo najlepiej <3 W porównaniu do jego reszty czasem udanych, a czasem nieudanych [ba, mało powiedziane ==] fryzur.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 gru 2009

Czyżbyś chciała odbić Haru-chana, Eggie?
Odbić? Nie określiłabym tak tego, nie jestem taka wredna xD ale z pewnością go wykorzystam xD
W jakiej roli najbardziej podobał Ci się Ogórek?
<myślimyśli> lubiłam jego postać w HYD [jedyna, którą tam lubiłam >D], ostatnio bardzo go jakoś lubię w Tokyo DOGS^^
[a poza tym to epizody w Azumi i Azumi 2, ale mam słabość do tego >D]
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 28 gru 2009

Witam Cie serdecznie Ai_tanu
Widzę że świetnie Ci idzie zabawa z nami!!!
To bardzo dobrze!!!
Tak trzymaj!!!!
To życzę Ci, żeby to trwało i Ci się nie znudziło i oczywiście, jak zawsze ewangelizuję Cię na ZUO czyli Koreę
zobaczysz nim się obejrzysz, pokochasz Jun Pio!!! I innych....
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 gru 2009

evelinux pisze:ja tam nie bede sie na mlodocianego napalac bo zniow poruszymy kwestie pedofilii ;P xD ja tam wybieram w moim wieku i starszych.. uff jakie to szczescie ze Yama jest z '85 xD

a tez chcialam kiedys obejrzec Happy Negative Chainsaw cos tam.. ale ilosc linkow mnie przerazila.. ooo fajnie spiewa.. ciekawie.. ciekawie.. Haru zawsze bede cenila xD szwagier moj przyszly w koncu xD co nie Eggi? ;D
No ba, pierwszą druhną będziesz w końcu wspierasz moją miłość :D

Co do NHCE - naprawdę nie warto... :( Ja przemęczyłam dla Haru, ale on jest w sumie może z 10 mion w tym filmie... Warto za to ostatni teledysk na youtubie obejrzeć, jak śpiewa, bo śpiewa cudnie <3

Jeszcze jedno drogie panie: Prosze swoje ządze na wodzy trzymać :D Bo jak nie to bedzie Negative Happy Chainsaw EGGIE :D

PS Tak!!! JUż niedługo Bloody Monday 2!!!! Czas zmienić sygnaturkę, bo SHS i tak już nic nie uratuje. Ciągle mi się wydaje, że jestem jedną z 10 osób na świecie które to w ogóle oglądają :P
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 gru 2009

Eee, na dramacrazy SHS ma trzecie miejsce jeśli idzie o oglądalność.

Ale juuhuu, znowu Haru będzie stukał łapkami po klawiaturze :twisted:
I przede wszystkim, Narimiya Hiroki będzie się uśmiechał <3
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 gru 2009

Jeszcze jedno drogie panie: Prosze swoje ządze na wodzy trzymać
moja podśwaidomość nie chce przyjąć tego do wiadomości xD
Czas zmienić sygnaturkę, bo SHS i tak już nic nie uratuje.
nie jest takie złe, ja się uśmiałam, nawet zniosłam Sierotę xD
I przede wszystkim, Narimiya Hiroki będzie się uśmiechał <3
awwww nic nie mów <333 awww znowu będzie mój boski J <3 kocham go w tej roli po prostu <3
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 28 gru 2009

Widzę tu ładna rozmowa się zrobiła, dawno mnie nie było to aż głupio witać heh....
No nic witam bardzo serdecznie ^^ podpisuję się pod każdym mądrym stwierdzeniem powyżej ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 28 gru 2009

a są tu jakieś mądre? ;O

eh to moje kiepskie poczucie humoru
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 gru 2009

Eggie pisze:
evelinux pisze:Haru zawsze bede cenila xD szwagier moj przyszly w koncu xD co nie Eggi? ;D
No ba, pierwszą druhną będziesz w końcu wspierasz moją miłość :D
yay!! ~~ to trzymam za słowo xD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 15 sty 2010

Ohayou,
Spóźnione ale zawsze serdeczne hug z Gdańska <3
ODPOWIEDZ