rachu ciachu no i jestem ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

rachu ciachu no i jestem ^^

Post autor: cookie_nut » 02 sty 2010

Czytałam sobie dzisiaj podręcznik z geo [nie, nie uczyłam się tylko czytałam różne ciekawostki xD] i w końcu powiedziałam "dość", a następnie pomyślałam sobie: "nadszedł czas żeby się przywitać, bo przecież goszczę na tym forum już od dwóch miesięcy" :D

No więc mam na imię Julka i jestem całkowicie zakochana w Azji :D Moja przygoda z dramami i w ogóle z całą Azją zaczeła się niedawno, więc nie mam jeszcze swoich "ulubionych".

Wszystko zaczeło się chyba od pizzy. Siedziałam sobie z przyjaciółką w pizzerii, rozmawiając o pizzie i jakoś ta cała rozmowa przeskoczyła na temat dramy Goong. Znajoma mi ją bardzo polecała, ale mój zapał był tak '"wielki", że obejrzałam ją dopiero po roku... Myślałam, że na tym koniec, ale znowu pojawiła się znajoma, polecając mi Boys Over Flowers. Olałam ją. Dopiero po pół roku mojemu kuzynowi udało się mnie przekonać do obejrzenia pierwszego odcinka BOF... No i wtedy wpadłam i zaczełam oglądać regularnie :)

Jeszcze wczoraj byłam pewna, że początkiem tego wszystkiego był Goong, a tu KA BOOM! Jednak nie :D Dzisiaj trafiłam przypadkiem na Autumn Tale i się okazało, że to było (chyba) moje pierwsze spotkanie z dramą O_O Oglądałam ją mając 7 lat, więc początek i koniec pamiętam jak przez mgłę, a środek to w ogóle :) Nie przypuszczałam, że to koreańska produkcja i to był dla mnie normalnie szok :D

No i to tyle o mnie i o mojej dotychczasowej przygodzie z dramą. Nie spodziewałam się, że się tak rozpiszę, bo miało być tylko takie "cześć" xD

Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Post autor: Alera » 02 sty 2010

Witam serdecznie :D
I jak widać jestem pierwsza w tym temacie :wink:
Życzę miłego spędzania czasu na tym forum
Widze że już zaczęłaś tu gościć :wink:
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nashirah » 02 sty 2010

Własnie przeżyłam wielką schizę, czytając sobie na community na livejournalu dość kontrowersyjny wpis kogoś o nicku cookie_nut... to nie Ty, nie?

o____0

WITAJ!

Rany, zaczęłaś od BOF i Goong, moje dwie traumy koreańskie, gratuluję. xDDD

I żeby było nam weselej, wstawię odpowiedni gif witający.

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 02 sty 2010

Oł. Nashi wymiatasz tym powitaniem xD
ja tylko powiem witaj w naszych skromnych progach^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 02 sty 2010

witam, witam! :) ciesze sie ze udalo ci sie w koncu w sobie zebrać :)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 02 sty 2010

Nie ważne kiedy, ważne że w ogóle jesteś ^^
Witam serdecznie
:)
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 02 sty 2010

Nashirah pisze:Własnie przeżyłam wielką schizę, czytając sobie na community na livejournalu dość kontrowersyjny wpis kogoś o nicku cookie_nut... to nie Ty, nie?
Przeczytałam to tak na początku byle jak i zrozumiałam, że przecztałaś o jakimś kryminaliście o nicku cookie_nut i się przestraszłam :shock: Tak się przez pewną chwilę zastanawiałam czy to o mnie może być czy jednak nie :D

No i dzięki za witający gif :wink:
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 02 sty 2010

I znow przybylo fanow koreanskich dram, ja jak zawsze zapraszam do japonskiej strony mocy - moze tez Ci przypadnie do gustu ;)
Witaj i baw sie tu dobrze^^v
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 02 sty 2010

Cookie_nut Witaj witaj i baw się tu dalej z nami dobrze!!!
jak już to pewnie zauważyłaś, znalazłaś się we właściwym miejscu :P pełnym wariatów i dewiantów dormowodramowych ( ja w każdym razie jestem nim )

Pewnie dlatego 2 miesiące zastanawiałaś się, czy się przywitać...
Jakoś wcale mnie to nie dziwi...
Jak się zaczniesz wgłębiać w to wszystko to zrozumiesz...
Wiesz takie tam dyskusje o krasnalach i różne inne... :P
Jeszcze raz witam Cię serdecznie!!! :hug:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 02 sty 2010

kye.chwan pisze:I znow przybylo fanow koreanskich dram, ja jak zawsze zapraszam do japonskiej strony mocy - moze tez Ci przypadnie do gustu ;)
Witaj i baw sie tu dobrze^^v
Popieram, popieram ^^
Japońska strona mocy jest równie interesująca, jeśli tylko dasz się przekonać ;]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 03 sty 2010

Ja również witam ;)
Wszystko zaczeło się chyba od pizzy. Siedziałam sobie z przyjaciółką w pizzerii, rozmawiając o pizzie i jakoś ta cała rozmowa przeskoczyła na temat dramy Goong. Znajoma mi ją bardzo polecała, ale mój zapał był tak '"wielki", że obejrzałam ją dopiero po roku... Myślałam, że na tym koniec, ale znowu pojawiła się znajoma, polecając mi Boys Over Flowers. Olałam ją. Dopiero po pół roku mojemu kuzynowi udało się mnie przekonać do obejrzenia pierwszego odcinka BOF... No i wtedy wpadłam i zaczełam oglądać regularnie Smile
Ojejku, ale masz towarzystwo, tak Cię wkopali :D:D:D Ale kurczę sporo osób wokół Ciebie ogląda dramy, fajno^^ Zwykle narzekamy raczej na osamotnienie w naszym szaleństwie, a Ty masz całe grono^^ (rozglądaj się uwaznie, może ktoś znajomy na doki siedzi ]:->)
Oglądałam ją mając 7 lat, więc początek i koniec pamiętam jak przez mgłę, a środek to w ogóle
ojej ^^ a jak to się stało? ;D
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 03 sty 2010

Witaj!

Na pewno znajdziej tu inspirację do obejrzenia wielu fajnych dram, także baw się dobrze.

Hahaha, tylko jak będą wymieniać nazwy takie jak: SHINee, Big Bang czy FT Island, to dla własnego dobra zasłaniaj oczy dokładnie ręką :lol:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 03 sty 2010

hey, hey, hellou! ;D
a azjatyccy wykonawcy, hm, hm, hm...?
boom_boom pisze:Hahaha, tylko jak będą wymieniać nazwy takie jak: SHINee, Big Bang czy FT Island, to dla własnego dobra zasłaniaj oczy dokładnie ręką :lol:
hehe xD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 03 sty 2010

Ja również witam w naszych wspaniałych progach :D
Bądź i baw się dobrze ^^
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 03 sty 2010

Maura pisze:Ojejku, ale masz towarzystwo, tak Cię wkopali :D:D:D Ale kurczę sporo osób wokół Ciebie ogląda dramy, fajno^^ Zwykle narzekamy raczej na osamotnienie w naszym szaleństwie, a Ty masz całe grono^^ (rozglądaj się uwaznie, może ktoś znajomy na doki siedzi ]:->)
A ja właśnie marudzę, że nikt wokół mnie się tym nie interesuje xDD Ci, których znam i którzy wiedzą co to drama to sami Azjaci :D I tylko ta jedna znajoma mieszka w Polsce, więc jednak mało tych ludzi :(
ojej ^^ a jak to się stało? ;D
Moja mama wypożyczyła od kogoś na kasetach i oglądałyśmy razem :)
Tak samo z tą moją znajomą- najpierw jej mama, a potem i ona się wkręciła :)

Co do muzyki azjatyckiej to nie mam zielonego pojęcia ^^ Jedynie co znalazłam na swojej mp3 to: Super Junior, Fahrenheit, Hearts Grow, Kara, Kim Bum Soo, Sachi Tainaka, SHINee, SS501, F.T.Island, Taru :)

Z japońskich obejrzałam tylko Itazurana Kiss i Hana Yori Dango, dlatego
właśnie zaczełam wgłebiać się w japońskie dramy i oglądam Dragon Zakura :D
ODPOWIEDZ