Let's start...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Let's start...

Postautor: Panna_S » 06 sty 2010

Witam wszystkich serdecznie ;)

Forum śledzę już od jakiegoś czasu, jednak zarejestrowałam się dopiero dziś, gdy poczułam przemożne pragnienie wyrzucenia z siebie i podzielenia się swoimi przemyśleniami z szanownymi forumowiczami ;)

Zatem, nazywam się Sandra i pochodzę z Białegostoku. Tu również mieszkam i studiuję prawo i politologię - kolejno na II i na III roku.
Moja przygoda z dramami zaczęła się od obejrzenia Hana Yori Dango, zaraz po skończeniu anime pod tym samym tytułem ;) Potem miałam chwilę przerwy, podczas której oddałam się bez reszty anime. Jednak, jak się okazało, nie tak łatwo jest uciec od azjatyckich seriali i znów jestem poważnie zaangażowana w ten interes ;) W moim przypadku natężenie ogladalności zazwyczaj wzrasta drastycznie w okresie zbliżania się i trwania sesji egzaminacyjnych - taki mały paradoks :D
Z racji na to, że nie wiem co jeszcze mogłabym o sobie napisać, jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek pytania - z chęcią odpowiem :)

Pozdrawiam Was wszytskich serdecznie i mam nadzieję na przyjemną i długotrwałą współpracę ;)

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 sty 2010

Hello :D

My też cie witamy serdecznie ;) I mam nadzieje ze będziesz się tutaj z nami dobrze bawić ^^ Bardzo chętnie czytamy sobie wszelkie nowe spostrzeżenia ;)

Jeśli śledzisz nas od jakiegosz czasu to wiesz ze tutaj panuje choroba wirusowa zwana Koreą xD Ale jesli dobrze zrozumiałam trzymasz sie głównie japońskniej strony mocy i wiesz co - zostań tam, dobrze ci radzę ^^ Ale skoro tu przyszłaś to prędzej czy później zostaniesz zarażona - przykro mi to pisać tak na samym wstępie ale twój los jest przesądzony xD

Ok tyle ostrzeżeń ;) A co juz zdążyło ci wpaść w łapki? Masz jakoś ulubiona dramę, anime, aktora, aktorkę, piosenkarza? ^^

Uff, na początek chyba starczy ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

O właśnie - od razu wyszło, że zapomniałam o napisaniu najważniejszego. Otóż od japońskiej dramy się zaczęło, nawrót przeżyłam przez tajwańską, ale teraz jestem poważnie opętana przez koreański przemysł rozrywkowy :D także zarażenie mi nie grozi - powiem więcej - sama rozsiewam gdzie tylko mogę :D Korea zawładnęła mną w sposób absolutny. A zaczęło się od BBF, którego mimo to nie zdołałam dooglądać do końca :P

Co mi zdążyło wpaść? Sporo tego (jak na mnie i mój chroniczny brak czasu), ale jak na osiągnięcia innych, z tego co widziałam na forum - to jak się okazuje zarazem bardzo mało :P
Tak jak mówiłam zaczęłam od HYD, potem było dużo dram z Oguri Shunem - moją pierwszą azjatycką miłością (m.in. Hana Kimi, Spring Story, Binbo Danshi, Azumi, Sąsiad spod 13, Gokusen i aktualnie Tokyo DOGS). Z tajwańskich mam na koncie: Davil Beside You i Why, why love.
No i jak wspominałam ogromną przewagę ma koreańska drama, film, muzyka... wszystko! :D
Ale może z koreańskich, żeby nie pisać całych tyrad, może wymienię te naj i aktualne ;)
Aktualnie oglądam Will it snow for Christmas (8 odcinków prawie w 2 wieczory :D) i Temptation of an Angel. No i w sumie do aktualnych mogę zaliczyc też IRIS, którą co prawda połknęłam praktycznie od razu w całości, ale która dalej się mnie trzyma jeśli chodzi o zaangażowanie emocjonalne ;)
Z ulubionych to oczywiscie Coffee Prince, You-re beautiful, wspominane IRIS i WISFC, no i dużo filmów... M.in. The Naked Kitchen, Romantic Island, She's on duty, My love, The Art Of Seduction, 100 days with... itd, itd :D

Z anime podobnie - dużo widziałam, dużo lubię, ale streszczając się bardziej niż przy dramach to powiem, że do najulubieńszych należą: NANA, Kuroshitsuji, Pandora Hearts no i FMP!

Aktor, aktorka... Hmm znów trudne zadanie, ale ok ;) Wspominany Oguri Shun, Go Soo, Mike He, Lee Sun Gyun, Joo Ji Hoon - póki co tyle. Z aktorek narazie tak skromnie Park Shin Hye i Kim So Yeon.

Piosenkarz: Leehom Wang, a zespół (tak patriotycznie): SS501 :D

Może narazie sobie daruję wypisywanie reszty, bo już i tak przesadziłam z długością tego postu :P
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 sty 2010

Jezuu, co my mamy z tą Koreą :roll: Urwanie głowy, hihi :lol:

Witaj!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 06 sty 2010

Witam też >D znowu Korea, i bardzo dobrze xD sama mam akurat większą fazę na Koreę^^ i wielki plus za k-music i SS501^^
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 06 sty 2010

Ja też oczywiście witam w naszych wspaniałych progach....i jak to było za dawnego Ryżem i Nobutą yeeee :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 sty 2010

Uh, smutno mi wręcz i samotnie po stronie japońskiej xp Jakoś zawsze będę chyba miała na nią większy sentyment, tak czy siak witam w naszych progach i tak czy siak namawiam na większy powrót do Japonii ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 06 sty 2010

Azzel pisze:Uh, smutno mi wręcz i samotnie po stronie japońskiej xp
Ja się jeszcze na Koreę nie przeniosłam i nie planuję xD wiem, że ostatnio rzadko bywam no ale po maturze postaram się nadrobić xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 sty 2010

Azzel pisze:Uh, smutno mi wręcz i samotnie po stronie japońskiej xp Jakoś zawsze będę chyba miała na nią większy sentyment, tak czy siak witam w naszych progach i tak czy siak namawiam na większy powrót do Japonii ;p

Ja zostaje z toba i niech moc bedzie z nami :P
Ja to mogę co najwyżej dwódniowe wycieczki do Korei sobie robić raz na jakiś czas :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 06 sty 2010

Panna_S pisze:A zaczęło się od BBF, którego mimo to nie zdołałam dooglądać do końca :P

POKREWNA DUSZO! *pada w ramiona* WITAJ!!!

Czeeeść, witamy po koreańskiej stronie mocy. Chociaż ja bardziej niż w dramach siedzę w kpopie, więc w razie pytań zapraszam. xDDD Naprawdę.

Dowód: pierwsze skojarzenie na "Art of seduction" -> reality show z MBLAQ. xDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 sty 2010

hej~!
Ryżem i Nobutą xPPP

Nashirah pisze:pierwsze skojarzenie na "Art of seduction" -> reality show z MBLAQ. xDDD

he, ja też sobie tak skojarzyłam xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Ai_tanu pisze: i wielki plus za k-music i SS501^^

hehe od SSów zaczęła się moja przygoda z k-popem :D co prawda zostałam im najbardziej wierna do końca, trochę zaniedbując resztę artystów (co uświadamiam sobie zawsze gdy wchodzę na lasta), ale ogólnie k-pop nie jest mi obcy ;)
Co do japońskiej strony, to ciąglę wracam ;) i jak mówiłam to Oguri był moją pierwszą azjatycką miłością i nic już tego nie zmieni ;) I ogólnie mam w planie obejrzenie kilku japońskich pozycji, które już od dawna za mną chodzą. Więc tak całkiem się nie wyrzekłam, spokojnie ;)

I dziękuję za miłe powitania :)
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 06 sty 2010

Czytajac kolejne wpisy: najpierw sie ucieszylam z kolejnej duszyczki po japonskiej stronie mocy, pozniej zasmucilam ze jednak ja opuscilas a na koniec powrocila mi wiara ;)

Witaj-witaj i mam nadzieje ze spotkamy sie w jakims japonskim dziale:D
A tak btw, jacys inni japonscy aktorzy oprocz Ogurka Cie urzekli, czy tylko koreanskie ciasteczka?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 06 sty 2010

hehe od SSów zaczęła się moja przygoda z k-popem

moja sie zaczyła od dbsk, ale ss501 było zaraz potem, sentyment mam i wielbię ich nadal <3

generalnie też nadal zostaję bardziej po japońskiej stronie, ale przeżywam aktualnie fazę spowodowaną między innymi zapewne rejestracją na doki i przejrzeniu tematów o koreańskich dramach. uświadomiłam sobie że do tej pory dużo traciłam xD
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 06 sty 2010

Panna_S pisze:Moja przygoda z dramami zaczęła się od obejrzenia Hana Yori Dango

Jak na ironię, Hana Yori Dango jednocześnie zaczęło i skończyło moją przygodę z Junem Matsumoto (znienawidziłam go błyskawicznie xP). Także wygląda na to, że to drama dość przełomowa, pod wieloma względami xD

Panna_S pisze:W moim przypadku natężenie ogladalności zazwyczaj wzrasta drastycznie w okresie zbliżania się i trwania sesji egzaminacyjnych - taki mały paradoks

U mnie paradoksalnie natężenie nastąpiło w klasie maturalnej. Myślę, że to jakieś dramowe fatum.

Witam, pozdrawiam i... no, powodzenia na egzaminach ^^

Wróć do „Kilka słów o sobie”