Let's start...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 06 sty 2010

Witaj :) Napewno będziesz się tutaj dobrze bawić :) Jak tak Cię wszyscy zaciągają do japońskich dram, to ja będę stała po stronie koreańskich, chociaż sama już dałam się namówić na japońskie produkcje :) Zatem nie zapominaj o koreańskich :D

Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Panna_S » 07 sty 2010

kye.chwan pisze:A tak btw, jacys inni japonscy aktorzy oprocz Ogurka Cie urzekli, czy tylko koreanskie ciasteczka?

hmm oprócz Oguriego znajdzie się kilka fajnych typków. Lubię Ikotu Tomę, Matsuyamę, Mukai Osamu (szczególnie w roku Sho w Atashinchi no Danshi :D), Yamamoto Yusuke. No i z babeczek to zdecydowanie Horikita Maki ;) Tak bardzo pozytywnie na mnie działa.

Ai_tanu pisze:ale przeżywam aktualnie fazę spowodowaną między innymi zapewne rejestracją na doki i przejrzeniu tematów o koreańskich dramach. uświadomiłam sobie że do tej pory dużo traciłam

nadrabiaj, nadrabiaj, bo naprawdę warto :D a ja obiecuję wszystkim japońskim zwolennikom, że nadrobię biznes japoński ;)

DSakura pisze:U mnie paradoksalnie natężenie nastąpiło w klasie maturalnej. Myślę, że to jakieś dramowe fatum.

Witam, pozdrawiam i... no, powodzenia na egzaminach ^^

z tym fatum coś jest :lol: a powodzenia napewno mi się przyda, więc dzieki ;)
A jeśli chodzi o Juna Matsumoto, to też go nie polubiłam za bardzo w Hana Yori Dango. Nie rozumiałam koleżanki, która za nim od razu zaczęła szaleć :P Ale bardzo lubię Juna w Gokusenie. Próbowałam obejrzeć jeszcze Smile, ale nie dałam rady i ograniczyłam się tylko do odcinka z Ogurim :P Ale kto wie, może kiedyś wrócę i obejrzę całość.
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 07 sty 2010

Trochę spóźnione, ale zawsze jest.
Witam na forum ^^
a ja obiecuję wszystkim japońskim zwolennikom, że nadrobię biznes japoński Wink

Trzymam za słowo :wink:
Szczerze mówiąc, niby Korea zapanowała na doki, a tu patrzcie ile się fanów Japonii znalazło ^^

No cóż, dziewczyny już zapytały chyba o wszytko. Czuję w głowie pustkę ==
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 07 sty 2010

Bo Korea błyszczy fajerwerkami z taśmy i w ogóle. :lol:

Dla mnie samo Hana Yori Dango jest nie do przejścia. Ale co kto lubi. Gokusen tak samo. /WTF z tymi długimi dwoma kiteczkami?!/

Może dlatego tyle Korei, że wyjątkowo słaby sezon w Japonii.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 sty 2010

Noo, a ten teraz byłby nawet w miarę gdyby nie to że - połowa dram będzie nie tłumaczona T___T a z tychże to znalazłam już z 3 do których bym zajrzała :/ i jak tu rozkręcać japoński wątek jak nie da się oglądać połowy?:/
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 07 sty 2010

Azzel pisze:Noo, a ten teraz byłby nawet w miarę gdyby nie to że - połowa dram będzie nie tłumaczona T___T a z tychże to znalazłam już z 3 do których bym zajrzała :/ i jak tu rozkręcać japoński wątek jak nie da się oglądać połowy?:/

/offtop/
a jakich nie będą tłumaczyć?
[obawia się o swoje plany]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 sty 2010

oj nie martw się to co na doki tłumaczone <no, jedna z tych drama niekoniecznie...> a co tłumaczone i patrz tu: http://fansub.d-addicts.com/Jdrama_Fansub_Map_2010
Trochę dram jest nietłumaczonych, a nie powiem że pare bym obaczyła cóż to takiego...
ło, ale offtop zrobiłam xp
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 sty 2010

pozdrawiam serdecznie i witam nową forumowiczkę :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Panna_S » 08 sty 2010

Witam, witam wszystkich, których jeszcze nie powitałam :)

boom_boom pisze:Bo Korea błyszczy fajerwerkami z taśmy i w ogóle. :lol:

Może dlatego tyle Korei, że wyjątkowo słaby sezon w Japonii.

dokładnie tak samo mi się wydaje. Jak myślę o Koreańskich dramach to widzę świetnie zrobionego Coffee Prince'a, ciut dorównującą brazylijskim realiom Temptation of an Angel, kolorowe You're beautiful, rozmach BBFa itd. A japońskie dramy kojarzą mi się tak bardziej szaro - może temu, że na takie trafiałam ;>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 sty 2010

Ja też witam i pozdrawiam.

Kurde widzę, że nie będą tłumaczyć Nowej dramy z Junem i Naną... W tych rzadkich chwilach ciesze sie, że opanowałąm hiszpański ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 09 sty 2010

Witaj tutaj!!!
Fajnie, że jesteś po koreańskiej stronie mocy....
Kimchi górą !!! :D
Baw się tu dobrze :D!!!

Wróć do „Kilka słów o sobie”