Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
nanishii
Co to jest dorama? o_O

Witam :)

Postautor: nanishii » 09 sty 2010

Witam! :) Zarejestrowałam się na tym forum całe wieki temu, ale to były początki mojego "dramowania", więc postanowiłam najpierw się rozejrzeć, coś pooglądać, posłuchać i tak mamy już 2010 rok ^^; Pomyślałam więc sobie, że skończę wreszcie z podglądaniem i i będę tu wpadać także po to, żeby coś napisać. Mam pracę magisterską na głowie, a wszyscy wiemy, że w takich momentach człowiek robi wszystko, tylko nie to, co powinien (łącznie z dyskutowaniem na forum ;))
Jeżeli chodzi o dramy, to zapoznała mnie z nimi koleżanka, od której dostałam japońskie "Hana Kimi", "Kimi wa pet" i kilka odcinków "Hana yori dango",a potem SMSy z pytaniami, czy już obejrzałam i jak mi się podoba :P Cóż było robić... Pamiętam, że przeżyłam prawdziwy szok estetyczny, bo zaczęłam od "Hana Kimi" i dostałam serial z aktorami, który wyglądał jak anime ^^; Później dałam się złapać na Junbait i jakoś samo poszło. A odsłuchanie z własnej woli płyty Arashi to był początek końca, bo ja się od J-Popu trzymałam z daleka i w milczeniu tolerowałam epistoły koleżanki na temat KAT-TUN i innych takich ^^; Dramy robią pranie mózgu X)
Ale ostatecznie przeszłam na koreańską stronę mocy, bo z rok temu obejrzałam "Coffee Prince" i że tak powiem - szał ciał i orgia dusz 8) Natomiast K-Pop musiałam sobie przypomnieć, bo dawno temu oglądałam namiętnie Arirang TV (chyba wtedy debiutował Rain i Se7en...), ale później ów program zniknął z oferty mojej kablówki, a ja się zajełam innymi sprawami ;) Oglądam teraz "Triple", "All In" i próbuję 20. odcinek "IRIS", ale tak się przejęłam głównym bohaterem, że nie mogę, bo przypadkowo wlazłam na jakiś spoiler2 ^^;
Natomiast Taiwan jakoś mi nie podszedł. Widziałam 3 dramy; "Devil beside you" stoi na czele najnudniejszych seriali, jakie widziałam, a zawsze mam coś ciekawszego do obejrzenia, żeby zrobić jeszcze jedno podejście. Za to bardzo lubię Alana Kuo :)
Nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać...
Także raz jeszcze witam! Bardzo miło mi wszystkich poznać ! :)

Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 09 sty 2010

Jaka wnikliwa analiza dramowej kariery ^^ Coś widzę, że ostatnio wszyscy się na Koreę uwzięli. I skąd ja się dowiem o nowych japońskich dramach? (Jesteście dla mnie kopalnią informacji i opinii przy okazji xP) Ale pochwalam otwartość na inne kraje ^^
Witam i powodzenia ^^
Awatar użytkownika
Nashirah
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nashirah » 09 sty 2010

Koreańska strona mocy + nick podobny do mojego. 8DDD

No witaj, witaj! <333
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 sty 2010

Wheeesung <3

Witam i ja ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sty 2010

Nashirah pisze:Koreańska strona mocy + nick podobny do mojego. 8DDD

o tym samym pomyslalam.. zepodobny do twojego xD

witam, witam kolezanke.. nareszcie ktos z tym samym problemem na sumieniu co ja - pisanie mgr xD xD

ale powiem wam.. ja juz tak jakby stoje jedna nogą po koreańskiej stronie mocy.. to okropne co dramy robia z ludźmi xD pramie mozgu to idealna fraza xD

noo to nabylas sporszego doswiadczenia przez te dwa lata.. czekam na dyskusje i komentarze xD

pozdrawiam!

P.S. a co studiujesz?? :>
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 sty 2010

Witam również^^ Zaczyna mnie przerażać ile dramomaniaków jest oO Ostatnio na chińskim gadałam z jedną dziołszką i rzuciłam coś na temat dram a ta wiedziała o co biega i pierwsze co to rzuciła coś na temat Raina xP <mówiła ze ja to nie wciąga więc muszę znaleźć chyba kto ją zaciągnął w temat xp>
DSakura - właśnie ostatnio też narzekałam na brak japońskich maniaków - ale nie martw się cos ostatnio nawet z 4-5 osób zadeklarowały się za starą miłością więc chyba my japońskie mamuty jeszcze nie wymrzemy :p

Zofftopowałam, wybacz Nanishii i raz jeszcze witaj^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 sty 2010

a ja witam japońsko, bo Nobutą i ryżem. ^^
baw się z nami dobrze. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 sty 2010

Witaj!

I nie zapomnij upewnić nas, że żyjesz po obejrzeniu ostatniego epa IRIS :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 09 sty 2010

A ja witam serdecznie!!!
I życzę Ci tu dobrej zabawy po każdej stronie mocy....pod warunkiem, że będzie to koreańska strona ;) :P... :hug:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 09 sty 2010

Azzel pisze:DSakura - właśnie ostatnio też narzekałam na brak japońskich maniaków - ale nie martw się cos ostatnio nawet z 4-5 osób zadeklarowały się za starą miłością więc chyba my japońskie mamuty jeszcze nie wymrzemy :p

*przerażona że zostałą mamutem*

Nową koleżankę witam serdecznie :)

Do "starej" :D powiem: my, japońska strona mocy musimy sie trzymać kupy, bo kupy nikt nie rusze :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sty 2010

*powiedziala ta co nad tajwańcami wzdycha* ;P

ja juz generalnie jestem confused po ktorej stronie mocy stoję..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 sty 2010

Stójmy wszyscy po azjatyckiej!!! <tupie nóżką>
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 sty 2010

jak już jesteśmy w strefie kupy - idźmy w kupie a wyjdziemy z tego gówna :p

I nie zapomnij upewnić nas, że żyjesz po obejrzeniu ostatniego epa IRIS

Lady nie powiem zaciekawiłaś mnie, jestem na razie po 11epie, a 10 to był dla mnie mistrz, jak tak dojedzie z akcja do 20 to będę usatysfakcjonowanym,eee, mamutem co lubi czasem koreańskie nowinki ;p
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 09 sty 2010

Eggie pisze:Do "starej" Very Happy powiem: my, japońska strona mocy musimy sie trzymać kupy, bo kupy nikt nie rusze :D

Hi hi jak to dobrze że to nie ja odpisałam pierwsza po Eggie :P :P
No i wyszła nam wieeelka azjatycka kupa :mrgreen:
No a takiej ogromnej to już nikt a nikt nie waży się ruszyć :D
Awatar użytkownika
nanishii
Co to jest dorama? o_O

Postautor: nanishii » 09 sty 2010

Dziękuję za powitanie :)
DSakura>> ponoć mam zdolności do syntez i wybierania najważniejszych faktów, a żeby było "inaczej", to tak dramowo-biograficznie postanowiłam się zaprezentować (skoro to forum poświęcone azjatyckim serialom :P) Może i się "skoreanizowałam", ale z ciekawości sprawdzam regularnie co tam u Japończyków słychać i nawet znalazłam sobie kilka potencjalnych kandydatów do obejrzenia, czekam teraz na natchnienie i więcej wolnego czasu ;)
Nashirah>> oj, to zupełny przypadek. Dawno temu zarejestrowałam się tu na nick, który używam od gimnazjum i w ogóle się zdziwiłam, że moje konto jeszcze tu jest ^^; Ale nikt nas ze sobą raczej nie powinien mylić, dopiero zaczynam i nikt mnie tu nie zna :wink:
Maura>> Wheeesung ^0^!!!
evelinux>> mam wzniosły plan olania w tym tygodniu seminarium, zaszyję sie w domu i napiszę pierwszy rozdział. LOL. A kończę bardzo "życiową" filologię polską i piszę (taaak...) pracę o Wacławie Sieroszewskim i jego podróży po Azji. Sieroszewski to pierwszy Polak, który odwiedził i opisał Koreę, ale też Japonię i inne kraje Azji :)
boom_boom & Azzel>> jeżeli będę jeszcze dychać ;) Aj, 10 odcinek był świetny. Bardziej mi się podoba ta druga część serialu, tylko ten koniec... Ja się już dawno przestałam przejmować bohaterami dram (XD), ale pan Lee Byung Hun tak mnie ujął za serce, że aż strach ;)

Wróć do „Kilka słów o sobie”