Annyeong! ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 14 sty 2010

Minseo witaj nam tutaj!!!
Baw się z nami dobrze!!!
:hug:

Awatar użytkownika
Minseo
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Minseo » 14 sty 2010

szyneczki Minnie, szajnie Onew, Taemin, 2PM Nichkhun, Taec, 2AM Jo Kwon, Suju Eunhyuk, Kyuhyun, bestyjki Hyun Seung, Big Bang GD xP z japońskich to na pewno yaoice ^^v Crows Zero, MW, Zettai Kareshi, Hana Kimi, Vampire Host, Innocent Love, Love Shuffle, Kimi wa Petto, Lovely Complex, BOF, Binbo Danshi, Gokusen, Nodame, Kurosagi, Stand Up, Bloody Monady, Maou, Koizora, Majo Saiban, Atashinichi no Danshi, Mei-chan no Shitsuji. to wszystko co teraz przychodzi mi do głowy ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 14 sty 2010

Witaj :woot:
rtl... <rozmarzona> od niego zaczeło się praktycznie wszystko- m&a... No a potem dramy i cała Azja :D

życzę dobrej zabawy na forum :)
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 18 sty 2010

Witam serdecznie!!! I miłej zabawy życze :lol:
RTL7 - rzeczywiście to były czasy :D nie można mnie było odgonić od TV jak anime leciało, tak to się zaczęło :D:D
Oglądam: Panda And Hedgehog, To The Beautiful You, Rich man, poor woman, Arang And The Magistrate, The Thousandth Man, Haeundae Lovers.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 sty 2010

tak żeście tu postow nabile ze zaczelam sie zastanawiac czy tu juz bylam i witalam czy jeszcze nie.. ale sprawdzilam.. i nie, nie bylo mnie tu jeszcze.. wiec zaległe WITAM i ode mnie :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Kilka słów o sobie”