hey

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

hey

Postautor: yamatsumi » 03 sty 2006

no juz jak wszyscy sie przedstawiaja to i ja cos o sobie napisze^^ ale w 2 zdaniach bo jest 3 w nocy XD
Jestem ania Obrazek mieszkam i studiuje w warszawie. dramami interesuje sie od roku gdy to dostalam Good Lucka!! i urok KimuTaku byl nie do odparcia hehe potem poszlo szybko :P zaczynalam od japonskich ze zwgledow jezykowych ale przez arirang polubilam tez koreanskie. Ostatnio ogladam moja pierwsza c-drama i nawet nie jest najgorsza ale to chyba jednak nie moj styl :P
inne zainteresowania to oczywiscie moj boski i jedyny najcudowniejszy na swiecie Minu oppa, muzyka koreanska i japonska ale bardzo rozna od V-rocka do JE^^
oczywiscie jak moze niektorzy juz wiedza straszna ze mnie fangirl jesli chodzi o KAT-TUN, T&T a ostatnio i Arashi Obrazek
wiec mozecie sie spodziewac masy pixow hehe
ok to tyle

yoroshiku

Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 03 sty 2006

heej ^^ witamy witamy :)
jesteś fangirl, taa? to my się na 100% dogadamy XD
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 03 sty 2006

no witamy! :lol: ja wczoraj odpadłam o drugiej więc witam sie dopiero teraz :)
widzę, że karierę dramowa mamy podobną :wink: ja też zaczynałam od jdrama a ostatnio (jakieś 10 mies. temu) bardzo polubiłam koreanskie dramy :D
z chińskimi dramami jakoś nie miałam wiele wspólnego.. może dlatego, że wiele z nich to dramy "z epoki" a ja niezbyt przepadam za tego typu produkcjami :roll:

w każdym razie... bardzo miło że wpadłaś :D
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

dzieki za powitanie :) i oczywiscie ze wpadlam bo jestem wszedzie tam gdzie sa doramy :P
jesli chodzi o ta c-drame (Chinese Paladin) to jest to wlasnie taka pseudo-historyczna w stylu Chinskich Duchow jesli wiecie co mam na mysli^^ mozna sie na niej swietnie bawic bo bardzo smieszna no ale u mnie to juz sam jezyk w ktorym mowia wywoluje usmiech :lol: a zaczelam ja sciagac tylk z tego powodu, ze podobal mi sie ava Calcifer z tego serialu hehe

PS niech mnie ktos oswieci jak mam sprawdzic czyjs numer gg bo mi wyskakuje aim nie jest zarejestrowanym protokolem czy cos takiego :?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

no tak.. do tych dram "z epoki" trzeba miec jakies specyficzne upodobania...
ja takich nie mam więc pewnie srednio by mi taka drama odpowiadała - ale sama nie wiem.. nigdy nie probowalam oglądac takich seriali :wink:

najbardziej lubię dramy które się dzieją w teraźniejszości i są komediami (romantycznymi na przykład) :)

jesli chodzi o nr gg to jak najedziesz na 'button' aim to w pasku statusu powinien Ci sie wyświetlić nr gg danej osoby - niestety trzeba go chyba ręcznie wpisać... pozniej poszukam o tym info na forach.. może mozna to jakoś zmodyfikować żeby działało poprawnie
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 03 sty 2006

haha, już cię lubię za samo to, że napisałaś o Takuyi xD. Jak widać po secie, jestem jego fangirlem :D~~~~~~ No i też bardzo lubię Kat Tuny, a więc zapewne się dogadamy ^__-
Awatar użytkownika
Tets

Postautor: Tets » 03 sty 2006

I ja sie przywitam - Yo :}
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 03 sty 2006

witam rowniez ;]
a Takuya juz stary jest xD
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

lol jeszcze wiecej powitan Obrazek tez witam wszystkich^^

co do Kimury to mam do niego sentyment bo to od niego sie wszystko zaczelo i to byl pierwszy aktor, ktorego polubilam wiec zawsze bedzie traktowany wyjatkowo :)

kinoji pisze:a Takuya juz stary jest xD

no i co z tego jak nadaj jest kakkoii :D
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

yamatsumi a kogo to masz w avatarze bo jakoś rozpoznać nie mogę :D
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

allia pisze:yamatsumi a kogo to masz w avatarze bo jakoś rozpoznać nie mogę :D

to moje slonko najukochansze Obrazek moj Minu oppa dla reszty swiata Lee Minwoo :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 03 sty 2006

kinek pisze:a Takuya juz stary jest xD

zabije...... sam stary jesteś! XD
Stary ale jary, o.
Co ja piszę, wcale stary nie jest T___T;; stary to jest Tamori san, nie Kimura XDDD *obraża się T.T*

Yama, wybacz tego małego offa w twoim topiku, ale to on mnie sprowokował T.T *palec w oko Kina XD*
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 03 sty 2006

zabije...... sam stary jesteś! XD

a wiesz, ze jestesmy rowiesnikami? xD to by wychodzilo, ze tez juz stara jestes ;p

palec w oko Kina XD

eee... aaał? xD
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 04 sty 2006

a wiesz, ze jestesmy rowiesnikami? xD to by wychodzilo, ze tez juz stara jestes ;p

wcale nie jesteśmy xD jestem o rok młodsza :P ty jesteś w maturalnej, a ja nie :P a kibla nie miałam XD
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 04 sty 2006

Nachebet pisze:

wcale nie jesteśmy xD jestem o rok młodsza :P ty jesteś w maturalnej, a ja nie :P a kibla nie miałam XD

kuso ;p ale w takim razie rocznikiem masz juz 18, bwahaha :twisted:

Wróć do „Kilka słów o sobie”