Witam~~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Witam~~

Postautor: inkama » 12 lut 2010

Witam Wszystkich,
Jej, aż sama nie wiem, jak długo się zabierałam do tego, by się zarejestrować, bo forum odwiedzam od jakiegoś czasu :oops: ale ja po prostu strasznie nie lubię zaczynać :wink:
Coś o mnie: Dramami interesuję się od roku intensywniej, a pierwszą obejrzałam jakieś 2 lata temu i było to Hana Yori Dango.
Teraz bardziej wkręciłam się w koreańskie produkcje, a ostatnio liznęłam trochę tajwańskich (a mówiłam, że do tego nie dojdzie). Cóż moja nauka (2 klasa liceum) bardzo cierpi na mojej obsesji oglądania azjatyckich seriali, a ja nie umiem się w tym ograniczać :(.
Co do muzyki (tak wyprzedzając pytania :P): głównie OSTy z dram i anime kpop(wkręcam się powoli i jeszcze nie znam zbyt dużo, więc jestem otwarta na sugestie) i w sumie j-pop/rock. Łatwo mnie czymś zarazić więc już się boję ^^.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Cóż, jestem z siebie dumna 8)

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 12 lut 2010

Witamy na doki :)
I miłego pobytu życzę ^^
Łatwo mnie czymś zarazić więc już się boję ^^.

Nie bój się, my nie gryziemy ;3 Po jakimś czasie przebywania na forum Twój mózg będzie już dość spaczony, ale kit z tym ^^
Jak wkręcasz się w kpop to powiedz, czego i kogo już słuchałaś? Aha i jakich masz ulubionych aktorów?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Witam~~

Postautor: evelinux » 12 lut 2010

inkama pisze:Co do muzyki (tak wyprzedzając pytania :P): głównie OSTy z dram i anime kpop(wkręcam się powoli i jeszcze nie znam zbyt dużo, więc jestem otwarta na sugestie) i w sumie j-pop/rock. Łatwo mnie czymś zarazić więc już się boję ^^.

hah ty tu tak nie pisz, bo zaraz cie dziewcyzny zaleja burza tytulow i nazw xD

od siebie polecę CNBlue i FTIsland xD

no i oczywiscie witam wśród naszej załogi :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Z kpopu to: FT Island <3, SHINee, trochę SS501 i Super Junior, Lee Seung Ki, DBSK tak podstawo. Choć jak mówiłam ja głównie soundtracków słucham...
Nie lubię pytań typu ulubiony aktor ^^ tak trudno się zdecydować... W sumie wielu aktorów mi się podoba xD ale sama nie wiem kogo wymienić...
Choć ostatnio mam fazę na Geun Suka i Kim Buma. Cóż za dużo nie pomogłam ale to powinno wyjść w praniu. Z japońskich to mało oryginalnie aktualnie fazuję Harumę Miurę a tak poza tym to Ogórek, MatsuJun, Ikuta Toma taki standardzik w sumie. Ale dawno nic japońskiego nie oglądałam, wiec może się to szybko zmienić lub raczej poszerzyć.

i oczywiście dziękuję za miłe przywitanie ^^
bać się nie boję i rejestrując się wiedziałam jak jest :wink:

edit- w C.N. Blue śpiewa Shin Woo z You're beautiful, zgadza się? Od dawna mam w planach przesłuchanie... i chyba wiem co bedę dzisiaj robić...
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

hah ty tu tak nie pisz, bo zaraz cie dziewcyzny zaleja burza tytulow i nazw xd

Jak ty nasz dobrze nzasz Evel xD
Ale postanowiłam nowej forumowiczki nie męczyć i nie polecać nic na razie xp Ty już zaproponowałaś F.T.Island i C.N.Blue pod którymi również się podpisuję ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

inkama pisze:edit- w C.N. Blue śpiewa Shin Woo z You're beautiful, zgadza się? Od dawna mam w planach przesłuchanie... i chyba wiem co bedę dzisiaj robić...

tak, dokładnie tak :) tutaj znajdziesz wszystko co ci potrzeba :)

a tak z ciekwaosci, jaki jest twoj stosunek do Yamashity Tomohisy? :D
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

a tak z ciekwaosci, jaki jest twoj stosunek do Yamashity Tomohisy? Very Happy

Ahaha xD Żeś mnie rozbawiła ;D Tak z "ciekawości", co nie Evel? ;3 :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 lut 2010

To też z ciekawości: jaki jest Twój stosunek do tej strony JGSa? :twisted: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

To podchwytliwe pytanie? Mój stosunek do Yamapiego... Nigdy się nim jakoś specjalnie nie zachwycałam :wink: ale w sumie nie mogę mu nic zarzucić.

jaki jest Twój stosunek do tej strony JGSa
jej to takie... słodkie xD bo rozumiem, że pytanie dotyczyło tectonika nie Ga Ary.
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 12 lut 2010

Witaj tutaj inkama :D
I baw się tu wyśmienicie!!!!
Po Twoim powitaniu widzę że rejestracja na forum to przemyślana głęboko decyzja :P ....
Dobrze, dobrze...przynajmniej wiesz na co się zdecydowałaś :P:P:P
Bo wiesz tutaj panuje zuo w najczystszej postaci ....
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Do tego typu Zua nic nie mam :wink: dzięki za miłe powitanie.
Właśnie przesłuchuję C.N. Blue i muszę powiedzieć, że to całkowicie moje klimaty (rozpływa się). Dziękuję za polecenie.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

inkama pisze:Do tego typu Zua nic nie mam :wink: dzięki za miłe powitanie.
Właśnie przesłuchuję C.N. Blue i muszę powiedzieć, że to całkowicie moje klimaty (rozpływa się). Dziękuję za polecenie.

ciesze sie ze sie podoba :)

boom_boom pisze:To też z ciekawości: jaki jest Twój stosunek do tej strony JGSa? :twisted: :lol:

*_* co za pomaranczowe gacie?? ja sie nie przyznaje do tej strony JGS xD

noo Yama to moja wielka milosc.. (do moemntu kiedy nie ozenia sie..) takze tak pytalam z ciekawosci czy mam rywalke xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Ja tam lubię pomarańczowy, ale może rzeczywiście to trochę przegięcie. Choć ten filmik i tak tylko wesołość u mnie wywołuje.

Co do Yamapiego to rywalką raczej nie jestem, chętnie na niego czasem spojrzę, ale możesz być spokojna :wink:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 lut 2010

Witam również!! Coś nam się coraz bardziej forum odmładza widzę :D

A przy okazji JGSa - czy tylko tak w pomarańczu wygląda czy serio takie dosyć grube nogi ma? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 lut 2010

W sumie takie chude to one faktycznie nie są :lol:
klik klik
Może rozbudował uda na siłowni <taaaa>

Ale tu już całkiem ładne nóżki!
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”