Witam~~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 12 lut 2010

A przy okazji JGSa - czy tylko tak w pomarańczu wygląda czy serio takie dosyć grube nogi ma?

ej no weźcie ja go nie bronię ale po pierwsze się odsunęli co sprawiło, że się skrócili, a po drugie jaskrawy dodaje - weźcie o perspektywie w malarstwie się nie uczyliście?

po za tym jakby takie miał to fajne- która powiedziała,że grube? :D przynajmniej uda widać :wink:

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 lut 2010

bo przykrył uda?;p nie no ta druga fota to koszmarek xp jeszcze dojdę do wniosku ze wielki tyłek ma xD Ale ogólnie to świetnie potrafi maskować to ze ma grubsze uda, dobra, może nie grube, ale jak na wszystkich tych wymizianych koreańczyków to tak wygląda wręcz jak alien xD
Sorry za offtop:p ale te pomarańczowe spodnie spokoju mi nie dawały xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 lut 2010

Mi też nie dawały, ale bardziej ze względu na pomarańcz, nie ze względu na 'grube' uda JGS.

Ale te spodnie są odcisłe, skracają nogi, dają po oczach, kadr jest zabójczy i w ogóle co oni tańczą, WTF?! Już dawno to widziałam, a wciąż mnie to rusza 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 lut 2010

ja powiedziałam:p ogólnie mam wrażenie ze jednak bardzie to właśnie wszelkie wrażenia optyczno siakieś xp aleee, no przyznajcie do tych wszystkich pucusiów-glanców innych to jego biegochody wyglądają tak... dziwnie?
Obrazek
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 12 lut 2010

Witam, Witam

Miłej zabawy życzę Obrazek
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 12 lut 2010

boom_boom pisze:Hę? :lol:

OMG :lol:

~~

No więc witam Cię i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. xP Jak ja nienawidzę pożegnań jak i powitań.. ughh, no, ale doceń me dobre chęci ;p Sugerować Ci nic nie będę, bo jak widzę zarzucili Ci moimi najulubieńszymi zespołami i wszystkim, więc nie mam co dodawać. W każdym bądź razie fajnie Cię tu widzieć ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Witam~~

Postautor: Piżmak » 30 sty 2011

Witaj serdecznie na forum!!!
Mam nadzieję na sporo śmiałych postów i dużo wspaniałej zabawy przy tym.
Fighting!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
inkama
Co to jest dorama? o_O

Re: Witam~~

Postautor: inkama » 31 sty 2011

dziękuję :)
dużo wspaniałej zabawy jest, z postami gorzej, ale że ja raczej czytacz niż pisarz jestem, no cóż może się trochę rozkręcę: taki plan na przyszłość.

Wróć do „Kilka słów o sobie”