Yo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Yo!

Postautor: Sheeruun » 26 lut 2010

Yo!
Od jakiegoś czasu śledzę forum, a teraz postanowiłem się zarejestrować, a co mi tam! xDOd kolejnego forum się uzależnię..^^;
Jestem Sheeruun, lat 17 (w tym roku stuknie mi osiemnastka..będę stary! D: ), płeć męska. Psychiczna, bo jestem transseksualny i jak ukonczę 18 lat zaczynam terapię hormonalną i fizycznie zacznę zmieniać się w faceta (w końcu!) ^^;
To tyle z podstawowych informacji xD
Co lubię? Rysować, fanboyować (lol), siedzieć przed kompem, słuchać muzyki, oglądać anime, dramy, czytać mangi i książki. I zapewne więcej rzeczy, ale akurat mi do głowy nie przychodzi XD
Poza tym moim sensem życia są szczury - nie wyobrażam sobie normalnej egzystencji bez tych zwierząt ^^ Aktualnie posiadam 10-cio szczurowe stadko samców o wdzięcznych imionach Aki, Artemis, Aleksander, Japek, Sky, Siergiej, Ciel, Matt, Vincent i Pendrive XD Do tego dwie myszy - Gabi i Mała, oraz pies w typie shih-tzu - Sonia ^^
To tyle chyba o mnie..
Aha. Wiem co jeszcze - jestem wieeeeeeelkim yaoistą! XD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lut 2010

Pendrive??? <lol>

witam na forum :) enjoy yourself to the fullest :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 26 lut 2010

witam >D a jakie są twoje ulubione dramy, no i komu fanboyujesz? xD
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Pendrive??? <lol>

Tak, ochrzciła go kuzynka, która od jakiegoś czasu twiedziła, że następnego psa nazwie Pendrive. No i jak przywiozłem maluszki i nie mogłem wymyślić imienia dla jednego z nich, zapodała swoje wymarzone..X'D I mam teraz Pendrive'a o maksymalnej pojemności, sądząc po pochłanianych ilościach jedzenia x3

a jakie są twoje ulubione dramy, no i komu fanboyujesz? xd

Ulubione to zaczynając od pierwszej obejrzanej: "Hana Kimi" japońskie, potem "Atashinchi no Danshi", "Hana Yori Dango" i piękna "Koizora", którą zaraziłem też kuzyna. Potem mi smsowo robił wyrzuty, że przeze mnie całą przerwę świąteczną beczał.. :roll:
Fanboyuję głównie Koji Seto XD Mój faworyt zdecydowanie. Poza tym Shirota Yuu, Jun Matsumoto, Yamamoto Yuusuke, Toma Ikuta, Oguri Shun.. i od obejrzenia Boys Love 2 - Atsumi Kanno, który jest w filmie obłędnie przystojny..<3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 lut 2010

hej, hej~! widzę że ktoś w moim wieku! :victory:
ryżem i Nobutą ;D

a z muzyki to czego/kogo słuchasz?
i czy z Koreą albo Tajwanem jesteś zaprzyjaźniony, czy narazie jedynie Japonia?
^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Hot 17 rlz..XD

Muzyki najróżniejszej słucham. Nie tykam się tylko rapu i techno xP Z azjatyckich głównie j-rock i pop, ostatnio zaznajamiam się z k-popem x3
Aktualnie powraca mi dawna mania na X Japan i słucham dzień i noc..^^

Właśnie się zaprzyjaźniam z Koreą, Tajwan na razie jest mi obcy. Może dzięki wam pokocham te kraje równie mocno jak Japonię..:3
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Sheeruun pisze:
Pendrive??? <lol>

Tak, ochrzciła go kuzynka, która od jakiegoś czasu twiedziła, że następnego psa nazwie Pendrive. No i jak przywiozłem maluszki i nie mogłem wymyślić imienia dla jednego z nich, zapodała swoje wymarzone..X'D I mam teraz Pendrive'a o maksymalnej pojemności, sądząc po pochłanianych ilościach jedzenia x3

lol. no to ładna historia. jak sie ciebie kiedyś zapyta dlaczego takie imie mu dales to bedzie mial zgoda xD ale na szczescie szanse sa znikome zeby sie do ciebie odezwal xD

Sheeruun pisze:i piękna "Koizora", którą zaraziłem też kuzyna. Potem mi smsowo robił wyrzuty, że przeze mnie całą przerwę świąteczną beczał.. :roll:

a drama czy film?

Sheeruun pisze:Właśnie się zaprzyjaźniam z Koreą, Tajwan na razie jest mi obcy. Może dzięki wam pokocham te kraje równie mocno jak Japonię..:3

noo ja tez zaczynalam od Japonii a teraz wyszlo na to ze nie pamietam juz kiedy ogladalam cos japonskiego.. uhh.. teraz mam ciagla zajawke na koree :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 lut 2010

evelinux pisze:noo ja tez zaczynalam od Japonii a teraz wyszlo na to ze nie pamietam juz kiedy ogladalam cos japonskiego.. uhh.. teraz mam ciagla zajawke na koree :)

piątka siostro~ xD

a kogo znasz już z kpopu~? ;>
tych panów w mojej sygnie znasz? *szerzy manię mblaqów xD*
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kibou pisze:
evelinux pisze:noo ja tez zaczynalam od Japonii a teraz wyszlo na to ze nie pamietam juz kiedy ogladalam cos japonskiego.. uhh.. teraz mam ciagla zajawke na koree :)

piątka siostro~ xD

Obrazek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lut 2010

Ze co? Że stary bo 18? :P Mi 20 stuknie za 3 miechy, wypraszam sobie :D :D

Witamy serdecznie, japonistów zawsze potrzeba, bo nasz obóz nieustannie maleje <*cough traitors cough*>.
:)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

a drama czy film?

Drama. Uwielbiam Koujiego i jakoś nie wyobrażam sobie Koizory bez niego..xD Nie wiem, tylko on mi pasuje do tej roli, Haruma jakoś nie.. xP

a kogo znasz już z kpopu~? ;>
tych panów w mojej sygnie znasz? *szerzy manię mblaqów xd*

Znam xD
Zaraz spojrzę kogo znam.. Te ich nazwy mnie przerażają, nie do zapamiętania xD
Możecie mi coś fajnego polecić jak wam się nudzi.. xD
Albo jakąś fajniejszą k-dramę, bo nie oglądałem żadnej jeszcze x3

Ze co? Że stary bo 18?:P Mi 20 stuknie za 3 miechy, wypraszam sobie :D :D

Ok, przepraszam, nie chciałem urazic XD Może i nie taki stary noo..

Witamy serdecznie, japonistów zawsze potrzeba, bo nasz obóz nieustannie maleje <*cough traitors cough*>.

Właśnie widzę. Co raz w sygnie czy avie jakiś koreańczyk, a japońców coś mało..XD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 26 lut 2010

Właśnie widzę. Co raz w sygnie czy avie jakiś koreańczyk, a japońców coś mało..

i tak cie zkoreanizują :D

przy tej ilości szczurków to rozumiem, że jesteś przeciw badaniom na zwierzętach, wiec ściskam twą dłoń :D

o wiek? no wszyscy wiedzą,że ja tu emerytka chociaż nie do końca. sa tu już panie z dziećmi :D

pozdrawiam i ostrzegam. dokidoki wciąga.....

nie poznaję koleżanek. ach jakie wy milutkie, co taki słaby wywiad?żarówką po oczach :D
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Coś czuję że tak będzie, z tym zkoreanizowaniem, bo już się zasłuchuję w parę piosenek i chodzi mi po głowie Korea..XD

Oczywiście, że jestem przeciw badaniom na zwierzętach, jak i przeciw jakiemukolwiek okrucieństwu bądź traktowaniu ich jako gorszych od ludzi ^^

nie poznaję koleżanek. ach jakie wy milutkie, co taki słaby wywiad?żarówką po oczach :D

Dawać wywiad! Żadnych pytań się nie boję XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:Witamy serdecznie, japonistów zawsze potrzeba, bo nasz obóz nieustannie maleje <*cough traitors cough*>.
:)

;PP a czy ja coś mowie? :PP
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lut 2010

Sheeruun pisze:
a drama czy film?

Drama. Uwielbiam Koujiego i jakoś nie wyobrażam sobie Koizory bez niego..xD Nie wiem, tylko on mi pasuje do tej roli, Haruma jakoś nie.. xP

Panie kolego tak się znajomości nie zaczyna - od umiejszania uroku czyjegoś męża :D :D

Nie, żartuję, aczkolwiek obecnośc Kojiego na miejscu Haru-chana jest dla mnie w dalszym ciagu niepojęta... O.o

A jak z paniami? Kto japonki z seriali lubisz? :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Kilka słów o sobie”