Yo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 26 lut 2010

witamy witamy :) a cos zwiazanego z muzyką... np. muzyka? :D jakiej słuchasz?

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 lut 2010

Witaj, miło poznać!

Właśnie, nie zapominajcie o Kojim tak bardzo!
/Ja go już chcę w leginsach!/
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 26 lut 2010

Myślę, że to zależy od tego co się jako pierwsze obejrzało. Ja dramę i przyzwyczaiłem się do Kojiego :3 Próbowałem obejrzeć film, ale nie wiem.. nie widziałem Miury jako Hiro XD
I wcale nie umniejszam tu uroku Harumy, bo tego to mu zdecydowanie nie brakuje ^^

Co do pań, dla mnie w dramach i filmach mogłoby ich nie być, często bardziej mnie nerwią niż cieszą..XD Wyjątkiem jest Maki Horikita, która w każdej roli jest genialna! Ma dziewczyna talent, nawet faceta w Hana Kimi grała idealnie, i gdybym nie wiedział, że to osobnik płci żeńskiej, to bym nie poznał x3

Muzyki jak już mówiłem najróżniejszej słucham ^^

boom_boom, ja się boję Seto w leginsach..o_o'
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 26 lut 2010

Witam i ja^^

A skąd jesteś?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 26 lut 2010

o! witam witam ^^ Japonia znów na horyzoncie, żeby nie było u mnie av na modłę japońską :p <muszę Kubozukę mojego znów znaleźć on był najlepszy jak dotąd :< >
Sheeruun aż tak źle z kobietami? ja się przyznaję całą duszą do miłości japońskiej do Ueto Ayi;p pare dziołszek całkiem też lubię nawet i jednej koreańskiej pani bym dała status koreańskiej miłości xD <co nie zmienia faktu ze więcej i tak będę miała tych męskich miłości ;D>
no i do tematu lat 17 - jestem stary to lepiej uważać bo tu już starzejący się naród pojawia <kykyky, pani w sklepie dziś poprosiła o dowód, coś czuję że za kolejne 3lata i tak będą się pytali o niego xp>, można by w kompleksy wpaść, nu;p

a ja się spytam - jakiejś cięższej muzyki azjatyckiej słuchałeś bądź jakiejś alternatywnej? bądź jakiej muzyki nie-azjatyckiej słuchasz? <Anullka, zachęciłaś na wywiad z żarówką i coś zaczynam się rozkręcać ;D> Daleeeeej... ulubione filmy by asia? ulubiony dzieciak dramowy, zwierz, Ogórek? <dobra to było ze wskazaniem xp> i wyśpiewaj jeszcze co tam ci tylko na myśl przyjdzie :p
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Z Suwałk jestem ^^'

Co do kobiet, może po prostu nie trafiłem na dramę w której by jakaś fajna była. Denerwują mnie one najczęściej..sam nie wiem czemu, może przez mój mózg przesiąknięty yaoiami.. :roll:

Muzyki cięższej azjatyckiej i nie tylko, to owszem, słucham ^^ Ogólnie to od lat jestem 'addicted to post-hardcore'..xD Czyli zespoły takie jak Alesana (ahh... w Wawie grają w maju, a mnie puścić nie chcą rodzice ;__; ), Underoath i inne takie z "darciem ryja" jak to co niektórzy zwą XD Z dżapońskich to wiele tego. Ale głównie Girugamesh, Dir, X Japan i ostatnio brat zaraził mnie Rin Toshite Shigure <3 A nie-rockowe to Arashi! <3
Ulubione filmy.. to będzie "Ai No Kotodama" i "Boys Love 2" x3 Pobieram i oglądałm resztę gejowskiego kina azjatyckiego, więc może mi się zmienić..xD
Omg, przeczytałem "ulubiony dzieciak DARmowy" i takie WTF xD Pierwsze co mi do głowy przyszło, że azjatów gdzieś za darmo oddają na rynku.. XD
Nie wiem, Koji? <3 Ogurki też lubię..xD
Nie wiem co mogę więcej powiedzieć XD
Słucham wąłśnie sobie MBLAQ - Oh Yeah XD z aktualności tak..xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

ooo, super jak post-hardcore:D ja troszkę w inną stronę bardziej w scremo-emo-hardcore-experimental ale w końcu czuję jakąś bardziej powiązana dusze muzycznie ze mną tu :p kapela obowiązkowa - Envy znasz? W ogóle Rin Toshite Shigure świetna kapela, od groma mam ich na kompie, nawet miałam robić temat, dziś może w ramach radości coś muzycznego z cięższej półki stworzę:D
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Jasne, że znam Envy! Wstyd nie znać, jak ktoś lubi taką muzykę x3
Taa, Rin Toshite Shigure są świetni! Wokalista ma genialny głos, ładnie się z tą wokalistką komponuje kiedy śpiewają na zmianę i w ogóle.. Super <3
ja troszkę w inną stronę bardziej w scremo-emo-hardcore-experimental
Wolałem napisać post-hardcore niż emo/screamo, bo emo się wielu źle kojarzy, z jakimiś kapelkami niby emo prosto z Bravo czy Popcornu..XD Ale też te nurty właśnie. W sumie screamo i post-hardcore to to samo raczej..xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

noooo:D to liczę na twą aktywność w dziale muzycznym, jakbyś coś ciekawego znał, ha:D byłam raz na koncercie jednej japońskiej naprawdę zajebistej kapeli hardrockowej, ale nazwy nie pamiętam ;_; w ogóle to jak możliwości pozwolą i okazja to cię kiedyś na pewno wyciągnę na koncert Envy!o! tak chciałam w tamtym roku jechać do Drezna na ich koncert ale niestety kasę odłożoną musiałam wykorzystać na co innego i by mi nie starczyło;/ no i samej też trochę miałam stracha jechać zwłaszcza ze mój niemiecki to bardzo podstawa, a od koncertu do pociągu było by dobrych parę godzin...
właśnie emo się strasznie źle kojarzy soł zawsze piszę dodatkowo jeszcze coś xD poza tym francuskie emo cud miód i orzeszki;) <ogólnie jakoś przepadam za europejskim hardcorem;)>
nyach nyach... czuję pokrewną duszę <3
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 26 lut 2010

Matko, ale się tutaj ruch zrobił. Pobudziłeś forum do działania, brawo xD
A tak poza tym to dzień dobry lub dobry wieczór i miłej zabawy życzę ^^
Ograniczę się tylko do przywitania, bo nie chcę tutaj Szynkami spamować ;D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 26 lut 2010

Lusia pisze:Ograniczę się tylko do przywitania, bo nie chcę tutaj Szynkami spamować ;D
a zdałoby się Lusiek! juz tutaj na MBLAQ namawiali to czemu by nie na DBSK-acze, toż to istna klasyka xD

Sheeruun, poelcamy ci z Lusia DBSK xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 lut 2010

evelinux pisze:...juz tutaj na MBLAQ namawiali...
hehehe :victory:

żeby nie było, DBSK też są <3
o, o, o, tak jeszcze odemnie to polecam BEAST! ;33
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 26 lut 2010

to jak molestujecie zespołami, to ja muszę powiedzieć wielkimi literami: absolutnie najlepszym kpopowym zespołem jest BIG BANG <3

a co do kdram... może zacznij od You're Beautiful, to ci się na pewno spodoba xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 lut 2010

oh yeah! (to co do polecenia BigBangów i You're Beautiful) ;D
jeszcze check out solowego G-Dragona i Wheesunga!
z dram zobacz My Girl (DONGWOOK <3 *chwila dla fangirla*) i Coffee Prince ^^
(zaraz zasypiemy informacjami biedaka, nie będzie wiedzial za co się chwycić xD)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 26 lut 2010

może zacznij od You're Beautiful, to ci się na pewno spodoba xd
Tylko czekałam aż ktoś to w końcu powie xD Taa YeB, klasyka dramowa, ale cóż ja bym się kłóciła co do jej świetności, jednak nie będę zaśmiecać Twojego tematu. A skoro dziewczyny mnie popierają to: Jak najbardziej polecam DBSK! Pewnie już słyszałeś, bo miałam wrażenie, że coś tam mi mignęło o nich w którymś momencie.
ODPOWIEDZ