Yo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 lut 2010

Sheeruun pisze:Ciekawe z kim ona będzie na końcu.. Z jednej strony uwielbiam Tae Kyung,a z drugiej.. i Shin Woo by się przydało trochę szczęścia..xP
To naiwne pytanie dobitnie potwierdza, że to jenda z twoich pierwszych rom-komowych k-dram :D

Ech, nie podobałą mi sie zbytnio ta drama przez Sami-Wiecie-Kogo ale jak tak zaczeliście znowy to aż mi sie na powrót szkoda zrobiło Shin Woo... Tylko żeby on był bardziej zdecydowany...
Ja w ogóle nie kapuje kompletnie co główna bohaterka widzi z Snapie... Jezu O.o

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 lut 2010

Eggie pisze:
Sheeruun pisze:Ciekawe z kim ona będzie na końcu.. Z jednej strony uwielbiam Tae Kyung,a z drugiej.. i Shin Woo by się przydało trochę szczęścia..xP
To naiwne pytanie dobitnie potwierdza, że to jenda z twoich pierwszych rom-komowych k-dram :D

Ech, nie podobałą mi sie zbytnio ta drama przez Sami-Wiecie-Kogo ale jak tak zaczeliście znowy to aż mi sie na powrót szkoda zrobiło Shin Woo... Tylko żeby on był bardziej zdecydowany...
Ja w ogóle nie kapuje kompletnie co główna bohaterka widzi z Snapie... Jezu O.o
ehh Egg, bo Snape ma w sobie to coś! jak ogladalysmy z kolezanka Baby and I to on tam takie ciuczki momentami strzelal ze stwierdzilysmy ze on bylby lepszym Junem pyo niz Lee Min hO.. z calym szacunkiem dla LMH.. bo to JGS najpierw dali propozycje tej roli..
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Serio????? JGS miał grać JP?
Powinnam sie chyba teraz pomodlić w podziece za to, że wybrali LMH w koncu bo gdybym tego pana zobaczyła w mojej drugiej dramie w życiu to już nigdy bym niczego nie tknęła... A tak mam całkiem przyjemne wspomnienia związane z oglądanie no i nawet czasem wracam sobie... :P

Bosh, kompletnie go nie jarzę jako członka F4... o.o
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

tobie na prawde zostala trauma po tym filmie.. wpsolczuje ci.. przeciez JGS jest taki kochany.. <33
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 lut 2010

LOL, JGS miał grać w BoFie? xD nie no, w sumie to by mogło ciekawe byc całkiem xD chociaż ja się tak przyzwyczaiłam do LMH że sama myśl mnie śmieszy >D ale to by nawet miało sens xD

w ogóle nie mogę z tego określenia Snejp na JGSa xD no faktycznie przez połowę YaBa był jak Snejp, ale i tak z tego zlewam xD

w ogóle ciekawe czy on w czymś będzie niedługo grał. bo w ogóle najalepsza rola w jakiej go widziałam to chyba w Itaewonie była, nie wiem czemu ale mi się strasznie podobało jak gadał po angielsku xD

[lol, najpierw się zrobił drugi temat o YaBie, a teraz o JGS xD]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 lut 2010

Ai_tanu pisze:mi się strasznie podobało jak gadał po angielsku xD
mi też. był taki mhrauu~ ;33
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Ai_tanu pisze:[lol, najpierw się zrobił drugi temat o YaBie, a teraz o JGS xD]
toż to naturalna kolej rzeczy xD

noo tez bym go w czyms nowym obejrzala.. ale ej, my tu juz ladnie spamujemy.. zaraz tu ktos wejdzie z ochrzanem jak stąd do Tokyo..
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 28 lut 2010

Ja nie wiem co wy chcecie od JGSa, on jest cuuudny! *-*
Dołączam do grona jego wiernych wielbicieli. Napatrzeć się nie mogę, zacieszam do niego prawie od początku dramy..XD

Bleh, Go Mi Nam wygląda strasznie w tej kiecce i kwiatku na głowie o_o Chłopczyce są fajniejsze..xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Sheeruun pisze:Ja nie wiem co wy chcecie od JGSa, on jest cuuudny! *-*
Dołączam do grona jego wiernych wielbicieli. Napatrzeć się nie mogę, zacieszam do niego prawie od początku dramy..XD
hehe, obejrzyj sobie potem k-movie "Do Re Mi Fa So La Ti Do" z nim a sam sie przekonasz jakiej traumy sie moze nabawic czlowiek dla ktorego jest to pierwszy film z JGS (czy w ogole jakakolwiek pierwsza rzecz z nim). pod tym wwzgledem rozumiem Eggie, ale jak ja to ogladlam to juz bylam po YaB i tak czy siak kochalam JGS.. ale tak z ciekawosci obejrzyj sobie.. szczegolnie ostatnie 20 minut.. az mnie ciaryp rzechodza na wspomnienie akcji z czajniczkiem xD
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Obejrze jak skończe YaB, już mnie ciekawi co to za akcja z czajniczkiem.. i w ogóle! xD
JGS *-*
Już mi dziś odwala. Chyba czas wyłączyć YaB, komputer i iść spać..xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Sheeruun pisze:Obejrze jak skończe YaB, już mnie ciekawi co to za akcja z czajniczkiem.. i w ogóle! xD
JGS *-*
Już mi dziś odwala. Chyba czas wyłączyć YaB, komputer i iść spać..xD
hihihi, jak tlyko zobaczysa to bedziesz wiedział o co kaman xD czajniczek wymiata.. i pisoenka o parkach rozrywki xD a tak z ciekaowsci, ile ci jeszcze zostalo do konca YaBa?
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

3 odcinki, jestem na 13, więc jego nie licząc.. to trzy xD
Jutro się zabiorę za Do Re Mi.. i zobaczę co to za czajnik i piosenka!
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 28 lut 2010

Oj tam zaraz sie chłopaka czepiacie...
A ja mój pierwszy raz z JGS przeżyłam właśnie przy DoReMi...
I mnie się tam właśnie spodobał...
A Ty Eggie się lepiej wylecz zamiast...:bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:
Bo wiesz, co Cie czeka po powrocie do Olsztyna ... :mrgreen:
:hug:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 lut 2010

ja tam bardziej polecam Baby and I, no i Itaewona >D osobiście nie widziałam DoReMi i zastanawiam się czy w ogóle to zrobić kiedy czytam komentarze co niektórych do tego filmu. a w Baby and I JGS jest momentami taki no wręcz przesłodki xD <3
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Groża mi, groża :D!
Nie umiem sie z niego wyleczyć - moze to i dobrze bo za duży harem jak sie ma to sie pogubić można :P
ODPOWIEDZ