Yo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 01 mar 2010

Ojojoj nie wiem jak to się stało, że pominęłam ten wątek i parę dni już żyję w nieświadomości, że na doki jest osoba z Suwałk :) Co prawda miasta nie cierpię, ale jednak jest to miejsce w którym żyłam 19 lat i prawdopodobnie kiedyś będę odwiedzać te blokowiska wspominając z nostalgią czasy, kiedy na miejscu parkingów były piaskownice ;D

No, tak czy siak, witaj na doki Sheeruun i widzę, że już się bawisz dobrze ^^
A tez oglądam You're beautiful spowalniana przez moją współlokatorkę, która strasznie dużo się uczy, więc sama nie ma czasu oglądać, a mi nie pozwala bez niej ;D Ale ok, przetrwam to dla dobra ogólnego, żeby choć jedną dramę obejrzała ^^

[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 14 mar 2010

Wow, aż dziw, że z tego naszego zadupia jest więcej osób interesujących się Azją :shock: Normalnie to jak się mnie pytają o zainteresowania, to po chwili gapią się jak na debila.. :roll:
A tez oglądam You're beautiful spowalniana przez moją współlokatorkę, która strasznie dużo się uczy, więc sama nie ma czasu oglądać, a mi nie pozwala bez niej ;D Ale ok, przetrwam to dla dobra ogólnego, żeby choć jedną dramę obejrzała ^^
'
Ja bym nie wytrzymał. Jak mnie coś wciągnie to nie wyłączę, dopóki nie zacznę zasypiać przed monitorem/ekranem mp4 (mam limit komputera do 22 mniej więcej, więc potem muszę na odtwarzaczu oglądać..xP), a to i tak ciężko wtedy sie oderwać xD
Gratuluję cierpliwości :D
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 14 mar 2010

Kochani a tam zadupie zaraz, zawsze to bliżej naszego ukochanego Dalekiego Wschodu no nie?

Wróć do „Kilka słów o sobie”