~ aloha ~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

~ aloha ~

Postautor: Madimiel » 03 mar 2010

yyyyyy....erm.. erm.. hmmm... Hej ;) *przywitania są zawsze najgorsze, bo trzeba wypaśc inteligetnie*

W sumie dłuuuużo czasu zajeło mi założenie konta i przywitanie się ~ ale wszytkiemu winny jest psujący sie net, który uwaza, ża najzabawniej jest się popsuć kiedy jestem w trakcie zakładanie konta/pisania posta/wysyłania mejla etc~

W kazdym razie... Je suis Madimiel (można skracać do Madi czy Mad~), mam JESZCZE 18 lat, jestem z zadupiastej (tak twierdzi około 90% moich znajomych) Gdyni, a dramy oglądam od 3 lat *... tak jak myślałam, wyszło jak prezentacja na spotkaniu AA =.='* yoroshiku ;)

Co jeszcze by wypadało powiedzieć? Do ulubionych dram napewno trzeba zaliczyć Love Shuffle, Devil Besides You (z Mikem He, którego widok jest w stanie doprowadzić mnie do łez xD), Bloody Monday (z moim najukochańszym Miurą <3), Atashinchi no danshi i Crows Zero (który moim zdaniem jest jednym z najbardziej męskich filmów evaaaaa~) est ce tout narazie.
Co do muzyki to... jestem wielka milościczką jrocka, chociaz jpopem nie pogardze. To samo tyczy sie muzyki koreańskiej i tajskiej. Słucham kilku zespołów, ale tytuły ich piosenek czy imiona członków to dla mnie narazie czarna magia~

Na codzień zamiast kuc do maturci to tworze sobie mały haremik z hot azjatyckich i animcowych ciach, nihihihi xd

A tak pozatym to jestem niepoprawna yaoistką ;)

pardą, ze wyszło tak dużo =.='

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 03 mar 2010

aloha Hawaje :D

Witam cię jako pierwsza OOOOOOOO :D

Na mnie dzis nie zwracać uwagi, bo mam od tygodnia fazę, piszę ficka, próbuję ogarnąć Chuno i inne takie :D

KPop na tak. Wciągniesz się. zobaczysz :D * mówi to szynka*

*znikam*
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 mar 2010

Haru *___* już Cię lubię >D
no witam Cię serdecznie na doki! xD

i gdzie tam Gdynia zadupiasta? xD piękne miasto, bardziej mi się podoba niż Gdańsk w którym obecnie mieszkam ze względu na bliskość uczelni, w Gdyni żyłam 7 lat i moja rodzina tam nadal mieszka, a więc jestem baaaardzo często, zresztą od czego jest skm? więc w sumie to mamy bardzo blisko do siebie, więc tym bardziej witam xD

a prawdziwe zadupie to już bardziej moja kochana Rumia, w której się urodziłam... a i tak pozostanie moim najukochańszym miejscem

z ciekawości, oglądałaś jakieś kdramy? [czai się żeby zaatakować YaBem xD]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Ooo, kolejna szczęściara znad morza *__*

Oho, Miura, dogadamy się, haha ;) A oglądasz drugi sezon Bloody Monday?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 03 mar 2010

Heyy! xD

Dołączam się, jak nie oglądałaś k-dram, to polecam You're Beautiful, sam zostałem ostatnio zachęcony.. i spodobało się baaardzo! XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 mar 2010

halo, halo Gdynia~ xD
ja też Gdynianką jestem, yoroshiku ne~ xD
do jakiej szkoły chodzisz? ^^

o, i Miura na avku <3

Ai jak YaBowa dilerka xD
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Obejrzyj You're Beautiful, póki masz jeszcze sporo czasu do matury, bo inaczej Cię coś pożre, haha :lol:[/quote]
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 03 mar 2010

Witam, witam~~
Ej, Gdynia fajna jest. Ja tam Gdynię lubię, choć sama w Gdańsku mieszkam. W Gdyni chodziłam do liceum. W ogóle to trójmiasto jest extra.
no i bardzo się zdziwiłam, ze całkiem sporo osób z 3miasta tu jest, a spotkań żadnych się nie robi T.T Weźmy przykład z Poznania czy skądś^^
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

KPop na tak. Wciągniesz się. zobaczysz * mówi to szynka*

Naczy, naczy... ja się czuję wciagnięta w kpop~ jak narazie sucham Bangów, dbsk, g-dragona (którego moi znajomi po obczajeniu pv'ki do hartbreaker'a okrzykneli Lady Gagą ;<), f.t island i SHINee~ tylko spamiętanie ich imion i tytułów piosenek jest dla mnie narazie nieosiągalne =.=' ale... ja sie naucze! obiecuje! ;>

z ciekawości, oglądałaś jakieś kdramy? [czai się żeby zaatakować YaBem ]

z kdram widziałam narazie tylko Coffee Prince~

a prawdziwe zadupie to już bardziej moja kochana Rumia, w której się urodziłam... a i tak pozostanie moim najukochańszym miejscem

ano~ rumia to mega zadupie, ale tez ma swoje uroki ;)
Ja za Gdańskiem nie przepadam, bo chodze tam do szkoły, wiec... baaardzo negatywne skojażenie ;)
Oho, Miura, dogadamy się, haha A oglądasz drugi sezon Bloody Monday?

Owszem... mam mega faze na niego w sumie to jest juz obsesja, więc xD
Widziałam pierwszy odcinek.... mam zamiar nadrobić~ ale przyjaciółka mi dzielnie spoiler2uje wiec jestem prawie na biezaco xD
Dołączam się, jak nie oglądałaś k-dram, to polecam You're Beautiful, sam zostałem ostatnio zachęcony.. i spodobało się baaardzo!

You're Beautiful wszyscy mi polecają, ale... jeszcze nie widziałam =.='

Moi chodzi do I LO~ to przy stoczni. Wielki Hogwart/Moloch ;)
i wlasnie umieram, ze zdziwienia, ze tyle ludzi jest z trójmiasta ^^ Myślałam, ze 60% z warszawy, 25% z krakowa a reszta to... Pcim dolny ;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 mar 2010

bo GD w Heartbreakerze wygląda jak Lady Gaga xD ale to nic jak go kochaaaaaaaaam <333 [co widać chyba po moim avatarze xD] w ogóle BB rulez <3333

ja za Gdańskiem nie przepadam przez te okropne korki praktycznie w każdym miejscu O_o

ja kocham w Trójmieście właśnie to że że tak łatwo i szybko da się tu przemieścić, że codziennie mogę sobie zjechać do Sopotu na molo [co mi weszło w nawyk xD] i pojechać sobie do domu do Gdyni po czym wrócić wieczorem o Gdańska żeby wstał o 6.30 zamiast o 5 xD bo właściwie to mogłabym i z Gdyni dojeżdżać ale mi sie nie chceeee xD

ekhem, nie Ty jedna masz obsesję na punkcie Haru... xD mój Haru właśnie patrzy na mnie ze ściany... xD

no YaB to obowiązek <3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

a jak ci się Coffee Prince podobał? ^^

Eliza pisze:no i bardzo się zdziwiłam, ze całkiem sporo osób z 3miasta tu jest, a spotkań żadnych się nie robi T.T Weźmy przykład z Poznania czy skądś^^

możnaby kiedyś coś takiego wymyśleć. to by było bardzo spoko. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 03 mar 2010

Witaj!
Właśnie byłam ciekawa kiedy się przedstawisz, bo strasznie mi się spodobał Twój avek ^^ Haru -chan ratuje świat xD

tylko spamiętanie ich imion i tytułów piosenek jest dla mnie narazie nieosiągalne =.=' ale... ja sie naucze! obiecuje! ;>

Wiesz, spamiętanie tytułów piosenek jest łatwiejsze od imion, przynajmniej jak dla mnie. Nie wiem co Tobie będzie łatwiej.
You're Beautiful wszyscy mi polecają, ale... jeszcze nie widziałam =.='

Taa... YeB, obowiązek najważniejszy ze wszystkich == Mam inne zdanie, ale niech będzie że polecam ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 03 mar 2010

Crows Zero (który moim zdaniem jest jednym z najbardziej męskich filmów evaaaaa~)

Ja to bym powiedziała że tak bardzo męski że aż szowinistyczny, co wcaaaaale nie przeszkadza mi go kochać (jedynki, o dwójkę mniejsza...). Też mój ukochany - Ogurek LOVE

Daj się zaatakować YaBem, DAAAAAAAJ!!!! Tylko wybierz sobie na oglądanie długi weekend bo chociaż są na świecie silni (eee? masochiści?) którzy to oglądają na raty, to jednak większość znanego mi świata dokonuje tego w dwa (góra trzy) dni nie dosypiając i nie dojadając przy tym.

A poza tym najlepszego!!!
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

I tak, żyje w przekonaniu, ze moja obsesja jest najbardziej neizdrowa! Serio. Mam penpalkę z Korei i ona tydzień temu byla w Japono. Tam jest 127 078 679 ludzi, a ona spotkała akurat mojego Miurę! (mówiła, ze byłw towazystwie Sato i kręcili jakies program, wiec zakładam, ze cos zwiazanego z bloody monday 2). Miałam potem wielkiego smuta przez cały dzień, ze to ona *uwaga, uwaga* mogła oddychac tym samym powietrzem co on, ze moze ją wypatrzył (W tym MILIONOWYM tłumie) i, ze.. czemu to nie byłam ja =.=' Uważam, ze moja obsesja wymkneła sie z pod kontroli ;)

okej, okej... jak tylko uda mi sie połozyc łapki na YaB to... obczaje ;) obiecuję xD a potem sobie wyrobie jakies zdanie ^^

A co do Crowsów to..... Oguri w Crowsach jest szczytem meskości. Serio~ niektórzy powinni się od niego uczyć. No i... przez całe 3 minuty i 22 sekundy widać tam Miure <3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

woah! O.O
jaka szczęściara~!
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”