~ aloha ~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 03 mar 2010

Daj się zaatakować YaBem, DAAAAAAAJ!!!! Tylko wybierz sobie na oglądanie długi weekend bo chociaż są na świecie silni (eee? masochiści?) którzy to oglądają na raty, to jednak większość znanego mi świata dokonuje tego w dwa (góra trzy) dni nie dosypiając i nie dojadając przy tym.
święta racja, oglądałam do 4 w czasie kiedy miałam [przed]sesję.
btw, Lusia, jesteś chyba jedyną osobą którą kojarzę z tych mniej pochlebnych opinii o YaBie. ja nawet nie-dramowców tym zaraziłam xD

O.O spotkać Haru?????????? no dobra, zobaczyć na żywo? jezu po prostu nie da się opisać co bym za to oddała O.O wierz mi, ja też mam PRAWDZIWĄ obsesję xD właściwie to mam wszystko co dało się znaleźć z Haru-chanem na allegro >D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 03 mar 2010

LOL.... Liczba zakochanych w mężu rośnie, zacznę lich liczyć w promilach :D

Serdecznie witamy, również mam niezdrową obsesje na punkcie Haru-chana, myślę o nim częściej niż powinnam i już na pewno w miejscach, w któych należało by skupić uwagę na czymś innym :D

Miłej zabawy i zapraszamy do komentowania....
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: ~ aloha ~

Post autor: evelinux » 03 mar 2010

Uelkom Gdynia xD mam kolezanke w tych okolicach, a zreszta sama tam bawilam w minione wakacje :) mam nadzieje ze spodoba Ci sie tutaj na forum i będziesz nam tu często się rozpisywała/rozplywala nad azjo-ciastkami razem z nami *nie czuje jak rymuje*
Madimiel pisze:*przywitania są zawsze najgorsze, bo trzeba wypaśc inteligetnie*
neeeeeee.. xD zapraszam do Hyde Parku a dowiesz sie ze wiek nie zna granic dla naszych głupawek xD
Madimiel pisze:Devil Besides You (z Mikem He, którego widok jest w stanie doprowadzić mnie do łez xD)
a tak, przepraszam, plakac ze smiechu czy smutku? czy oba na raz? ;>
Madimiel pisze:Słucham kilku zespołów, ale tytuły ich piosenek czy imiona członków to dla mnie narazie czarna magia~
a jakich? jakich?? dla mnie to tez czarna magia w wiekszosci..

Eggie pisze:Serdecznie witamy, również mam niezdrową obsesje na punkcie Haru-chana, myślę o nim częściej niż powinnam i już na pewno w miejscach, w któych należało by skupić uwagę na czymś innym :D
Egg, nie pytam jakie to MIEJSCA..
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Madimiel » 03 mar 2010

LOL.... Liczba zakochanych w mężu rośnie, zacznę lich liczyć w promilach
Khem~ jak to "mężu'? Jesli wciąz mówimy o moim Miurze to... wybacz, ze Cie rozczaruje, ale on ma jedną jedyna miłość~ i jestem nią ja xD
a tak, przepraszam, plakac ze smiechu czy smutku? czy oba na raz? ;>
definitywnie ze śmiechu. W DBY on miał coś dziwnego z twarzą.... jak tylko robili na nią zbliżenie to spadałam ze śmiechu z krzesła~ Pozatym... potem jak zobaczyłam jego niemal menelskie zdjecie (ktos mu zrobił jak palił) to... wydał mi sie jeszcze zabawniejsza istotką xD
G-dragon, Big Bang, F.T Island, Dong Bang Shin Ki, SHINee... i.. to chyba all jak narazie xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 03 mar 2010

Madimiel pisze:
Khem~ jak to "mężu'? Jesli wciąz mówimy o moim Miurze to... wybacz, ze Cie rozczaruje, ale on ma jedną jedyna miłość~ i jestem nią ja xD
u~
będzie cat fight...? xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Madimiel pisze:
haha, tutaj wszyscy wiedza ze ja będę druchną na weselu Eggie z Haru-chanem.. wiec wiesz.. ;PP
Madimiel pisze:
G-dragon, Big Bang, F.T Island, Dong Bang Shin Ki, SHINee... i.. to chyba all jak narazie xD
no to bedą z ciebie ludzie xD hehe, sama niedawno zaczelam swoja przygode z k-popem.. albo wydaje mi sie ze to bylo niedawno.. jakoś coś tam takoś..
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 03 mar 2010

btw, Lusia, jesteś chyba jedyną osobą którą kojarzę z tych mniej pochlebnych opinii o YaBie. ja nawet nie-dramowców tym zaraziłam xd
Łoo, miło słyszeć ^^ W końcu się czymś wyróżniam xD
Szczerze, nie żebym YeBa nie polecała, bo owszem drama dla początkujących jest naprawdę dobra, ale mnie samej jakoś nie za bardzo się podoba.
Mimo wszystko Madimiel, polecam Ci YeBa chociażby dla Jeremy'ego <333
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 03 mar 2010

Haru jest osobą którą wszyscy powinniśmy się dzielić akurat xD ja nie widzę problemu... xD dlatego jakoś nigdy nie protestowałam co do Haru jako przyszłego męża Eggie xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 03 mar 2010

jej, oczy bolą ile tu się już postów zrobiło oO anyway witam! i uciekam, zmęczon ja, niech cię reszta zmolestuje dalej a ja będę z głuchych ciemności notatki robić niczym stalker, kykykyky... <oj, co to zmęczenie robi z ludzi...>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hmm okay.. niech go bierze kto chce ale ja jestem druhna i tyle.. koniec.
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

u~
będzie cat fight...?
Ano będzie, bo ja już zaproszenia wysłałam na slub mój i Miurci, wiec... siara by była jak bym musiała odwołać~ sama rozumiesz ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 03 mar 2010

evelinux pisze:
Madimiel pisze: Khem~ jak to "mężu'? Jesli wciąz mówimy o moim Miurze to... wybacz, ze Cie rozczaruje, ale on ma jedną jedyna miłość~ i jestem nią ja xD
haha, tutaj wszyscy wiedza ze ja będę druchną na weselu Eggie z Haru-chanem.. wiec wiesz.. ;PP
Haha, aż tak się daleko nie posuwam, cywilizowaną żoną jestem, a co! :D
Nie mam nic przeciwko wielbieniu go wspólnie (Ai tanu! Lusia!), ale ehem, rozumiesz... :D Nie chce nic sugerować :D
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

sugerujesz wspólne pojechanie do japoni, spicie Miurci, przywleczenie go do Polski, a potem sporządzenie grafiku która ma go kiedy i na ile (i moze zachaczenie o Las Vegas na ślub xD)? czy cos zuuuuupełnie innego? ;)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 03 mar 2010

Nie mam nic przeciwko wielbieniu go wspólnie (Ai tanu! Lusia!), ale ehem, rozumiesz... Very Happy Nie chce nic sugerować Very Happy
Ja? Co ja? Że coś zrobiłam? O_o
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Madimiel pisze:sugerujesz wspólne pojechanie do japoni, spicie Miurci, przywleczenie go do Polski, a potem sporządzenie grafiku która ma go kiedy i na ile (i moze zachaczenie o Las Vegas na ślub xD)? czy cos zuuuuupełnie innego? ;)
haha, predzej pocwiartowanie go na czasci.. zeby kazda miala go kawalek dla siebie..

Lusia, jest w pelni wierna Dżejdżejowi
ODPOWIEDZ