~ aloha ~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 mar 2010

Kurde późno jest!
Nie Lusia! Wybacz że wzywam twe imię nadaremno ! :D

Grafik... zastanowię się, ale musze mieć przewagę w liczebności dni :D ^^
Haha, ta konwersacja sprawia, ze na dobre sie obudziłąm i szczerzę sie w ekran, słuchając Szynek :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Madimiel » 03 mar 2010

haha, predzej pocwiartowanie go na czasci.. zeby kazda miala go kawalek dla siebie..

i teraz mam dylemat, czy rzucić się z oswobodzona piersia i krzyczeć 'niiiiieee~ nie ćwiartujcie go. kocham go tak bardzo, ze nie chce go krzywdzic!! bla bla bla bla [i inne banały]' ALBO... otworzyc liste i zapisać sie na najlepszą część Miurci, nihihih xd

Ale, ale, ale, ale... jak się dzielimy porówno to... nie będziesz mieć przewagi w dniach, pardą Eggie ;<
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 03 mar 2010

jak poćwiartować to zamawiam górną część xD <loool>
coraz bardziej dochodzę do wniosku że to forum jest złe skoro już takie dyskusje się odbywają... xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 03 mar 2010

Nie Lusia! Wybacz że wzywam twe imię nadaremno ! Very Happy

Eh, no już się bałam że coś przeskrobałam ^^"
Lusia, jest w pelni wierna Dżejdżejowi

No właśnie ^^ O Haru nie macie się co martwić, on dla mnie to jest tylko takim słodkim poprawiaczem humoru ;D Więc bijcie się między sobą, a ja sobie popatrzę ;3
Obrazek
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

buuu ;< jeszcze nie można zamawiać, bo moi jeszcze nie wybrała. Się wacham~ jedną jego cześc już wykresliłam z wish listy , bo jak by sie nie starał biedny Miurcia nie da mi blond dziecka co mówi z slicznym angielskim akcentem, wiec jak cos to sie mozecie o to bić (najlepiej na gole klaty i w budyniu xD)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 03 mar 2010

Pfff, ledwo przyszła, a już by się chciały bić, wstyd! 8)

edit: Jak dobrze, że blond Nariego jest sztucznie wywołany!
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Dobra, ja nic nie kroje i z nikim sie nie biję :P
Wiem, ze kocha to wróci :D A jak przyjdzie czas, to przekaże go odpowiedniej osobie :D (Może tej dziewczynce z SHS? :D)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

jezu czemu jej xD nie wiem mi to on dobrze tylko z Yui wyglądał xD
boże a miałam kiedyś bekę z tego że wśród fanów stał się popularny paring HaruShi po '14 sai no haha' co opierali na tym że na konferencji Haru się na nią spojrzal i się uśmiechnął xDDD omg ja myślałam że umre ze śmiechu, zwłaszcza że ona miała jakieś 13-14 lat! xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Tak tak! Widziałam to i też umierałam ze śmiechu :D
Mi sie osobiście podobał z Yui też najbardziej chyba, ale to w związku ze zboczeniem na punkcie Koizory (odkąd mam dvd, obejrzałam je chyba z 7 razy conajmniej co równa sie 14 godzinom które mogłam poświecić na coś innego... o.o) natomiast ja tam polubiłam pannicę z SHS i także świetej pamieci Aoi z BM... :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 mar 2010

no Aoi miała dziwną twarz, ale dobrze im było razem. jakaś chemia była~ ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

błagam, błagam nie paringujcie Miury z Aoi z BM, prosze, prosze, prosze~ Strasznie jej nie lubie, wiec wyobrazenie ich sobie razem bylo bardzo fee~
A panny z '14 Sai no Haha' w ogóle nie kojarzyłam z twarzy, wiec ją obczaiłam na dramawiki, i... jak sporzalam na jej zdjecie to uznalam, ze ma jakies 22 lat... a jak zobaczyłam date jej urodzin (i fakt, ze jest w wieku mojej siostry) to sie zdziwiłam, nawet bardzo.
Ja bym go jednak dała na przechowanie Yui, bo w Koizorze naprawde estetycznie razem wygladali (oprucz tego, ze film mi sie nie podobał bo mi pod koniec było meeega przykro)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Że co? Ze Koizora ci sie nie podoabała? Toż to fetysz mój jest :P

Ja obstaję przy Aoi, Haru-chan miał do niej robić maślane oczy, ale niestety.... za późno...

A Mirai jest taka słodziutka! Wiecznie wygląda na 13 lat! Kurcze, nasze gusta sie naprawdę różnią...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

A panny z '14 Sai no Haha' w ogóle nie kojarzyłam z twarzy, wiec ją obczaiłam na dramawiki, i... jak sporzalam na jej zdjecie to uznalam, ze ma jakies 22 lat... a jak zobaczyłam date jej urodzin (i fakt, ze jest w wieku mojej siostry) to sie zdziwiłam, nawet bardzo.

dodałabym do tego, że jest od niego niższa o 2 głowy i strasznie dziwnie wyglądali jako para... xD
ale zgadzam się z Eggie, Mirai jest słooodka <3 i do tego naprawdę jest dobrą aktorką O.O ja ją naprawdę lubię bardzo bardzo <3 obejrzyj 14 sai no haha, może akuarat nie dla Haru ale dla niej warto, a jak nie lubisz dramatów to radzę obczaić Seigi no Mikata ona tam świetna jest xD
w sumie jak trochę podrośnie to mogłabym jej Haru oddać... xD
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Moze 'niepodobał' to złe slowo, ale.. mi sie tak przykro zrobiło pod koniec, ze łoomatko~ Naiwnie liczyłam na happy ending. I własnie po koizorze odkryłam, ze powinnam ogladać tylko pozytywne zakończenie jeśli chce utrzymac symbioze z moimi sasiadami (w wolnym tłumaczeniu.. moje wycie może im sie nie podobać)

Juz nawet nie patrząc, ze Aoi nie lubie, ale... mi sie wydaje, ze to ona bardziej do niego maślane oczka robiła, a on miał ważniejsze rzeczy do roboty ratowanie świata/siostra itp ~

Przyjrzyj sie jej zdjęciu na drama wiki~ jest cos powaznego w jej wyrazie twarzy
Zeby nie było... ja jej z żadnej roli nie kojarze. Widziałam kilka teledysków z '14 sai no haha', ale jej w ogóle nie kojaze. A na zdjęciu na drma wiki wyglada dosc powaznie~

Kurcze, nasze gusta sie naprawdę różnią...

to źle...? ;<
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

baaa, ja miałam depresję chyba tydzień jak pierwszy raz oglądałam Koizorę, ale i tak kocham ten fil O.O

hm... w drugiej serii BM to na moje to dość dwuznaczne było... ale na moje jednak reakcja Falcona na sami-wiecie-co mówi wszystko O.O

ja w ogóle z jakiegoś powodu się strasznie wzruszałam jak oglądałam mvki z 14sai no haha xD zresztą na samej dramie się też popłakałam parę razy... <pamiętne 'bye bye Kiri-chan' xD>

Wróć do „Kilka słów o sobie”