~ aloha ~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Madimiel » 03 mar 2010

Ale w sumie Otoya zareagował dośc podobnie na sami-wiecie-co (mam nadzieje, ze zgadlam to o co chodzi xD), ale między nimi nic nie było~

Za '14sai no haha' się napewno zabiore. Kiedyś~ po maturze ;) Albo jak juz obczaje YaB (które mi wszyscy ciagle polecają xD)

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 03 mar 2010

aaa, no niby wiem, i niby wiem też że Otoya sie zachowywał bardziej jakby na nią leciał, i w sumie to też nie byłam specjalnie zwolenniczką paringu Falcon x Aoi, ale jak zginęła to mi się odmieniło, głównie przez groźbę zastąpienia jej panienką z supermarketu, która na szczęście minęła ale dooobra xD

w ogóle właśnie sobie uświadomiłam że Koizora i 14sai no haha mają przynajmniej 3 wspólne cechy lol xD po pierwsze gra w nich Haru, w obu motyw z ciążą nastolatek i do tego jeszcze w obu jest istotny motyw z niebem xD eh późno jest, dziwne rzeczy mi przychodzą do głowy xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 03 mar 2010

Eeee, 14 matka to w ogóle nie dla Haru tylko dla mirai się ogląda.

A co do Aoi to chciałam, żeby została parą z Fujimaru, ale w pierwszym epie właśnie jakos tak wyglądało, że Otoya na nia leci... No cóż, przyłączam sie do radykalnej odmiany gustu i mocniejszego pragnienia zobaczenia F i A 2gether po tym jak panienka z supermarketu się pojawila... tragedia...
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Madimiel » 03 mar 2010

Jak już uda mi sie obczajć 14 sai no haha to sie wypowiem jaka ta mirai jest~
Tylko błagam... niech będzie happy end!

Ale Otoya leci na erm...erm.. nie pamiętam imienia. siostre Fujimaru przeciez. Więc między nim a Aoi tootalnie nic nie było (i nie będzie ^^). Chociaz lepiej bym zniosła otoya x aoi.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 03 mar 2010

Tak mi się zdawało, ze gdzieś już tą dziołszke z Seigi no mikata widziałam, ale zupełnie jej nie skojarzyłam z 14sai no haha. To tak diametralnie rożne role, tak inaczej zagrane, ze jakby zupełnie nie ta sama osoba występowała! To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że rośnie genialna aktorka. Bo o ile w 14sai no haha wypadała przeciętnie, ale jak na swój wiek pozytywnie, tak w seigi mnie absolutnie zachwyciła. Czyli, ze gdzie jeszcze ona gra?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 03 mar 2010

Eee... Takeru miał gdziekolwiek dziewczynę? :oops:
Bo to aż dziwne.

A Haruka wybrała. Ten wybór był na miarę jej możliwości :lol:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 04 mar 2010

Miał w sp do MW :D

Chyba w mandze zdaje się Haruka była z Otoyą, tak? Planowałąm to czytać ale rysunek coś do mnie nie przemawia po tmy jak zobaczyłąm Take i Haru :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 04 mar 2010

ojaa to on będzie na nią jednak leciał w dramie? O_o to że w mandze to wiem ale miałam nadzieję ze sobie darują... nie chcem Otoya x Haruka O_o

hm na pewno Take był zakochany w Mei w "Mei-chan no shitsuji" ale tam przegrywa z bratem xD a tak to... nie wiem w sumie, nie kojarzę xD

uuu, a Mirai grała jeszcze mdz innymi w BOSS, Shokojo Seira [<3], Tantei Gakuen Q, w Suppli bodajże pale tego już nie oglądałam] i więcej z pamięci nie kojarzę...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 04 mar 2010

Mi się wydaje, że Haruka będzie ratowała tego swojego prawie-chłopaka, wyrwie mu pistolet z ręki, zabierze sznur i nauczy życia. Musi mieć w genach zapisaną potrzebę ratowania, w końcu ojciec i brat- wiadomo.

Ale nawet w tym MW0 chyba (spoiler2) Takeru umarł zanim się spiknęli na dobre.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 04 mar 2010

Mówisz ze Shokojo Seira dobre? Bo jakoś pierwszy ep taki sobie... A jakiego ma tam chłopaczka, co by popatrzeć na coś? :D
Awatar użytkownika
Madimiel
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Madimiel » 04 mar 2010

Jak dla mnie manga BM jest duuzo lepsza od dramy~ kreska jest znośna. Nic wspaniałego, ale tez nie odycha. Ale to nie głowna zaleta....najważniejsze, ze Otoya jest tam męski i jest go sporo. Jakoś jak w dramie jęczał, zeby go nie zajbijać i, ze zrobi wszytko bla bla bla to... uznałam, ze przezucam się na mange~
I.. mimo, ze uwielbiam mimiczność Miury to... w mandze Falcon ma bardzej kamienna twarz, co naprawde mu pasuje.

Coprawda mangi nie dokończyłam jeszcze, ale.. jak narazie oni nie są razem. Otoya tylko randomowo rzucił do Fujimaru, ze lubi Haruke.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 04 mar 2010

hm, no mi się podobało, uwielbiam Małą księżniczkę no i nie ukrywam że mam do niej bardzo bardzo duży sentyment, więc... no dla mnie to było naprawdę przyjemne [+ piosenka, "Kanashimi wa kitto" <3 uwielbiam UVERworld <3]
a chłopcy? hm, niby jest Kaito-kun, chociaż on nie był w moim typie, ale zawsze coś xD
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 04 mar 2010

No cześć Madimiel !!!
Baw się tu itd...
Czego chcesz od Gdyni? Fajni tam ludzie, fajne miasto, nie masz co narzekać....
No w każdym razie: także tego... :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 04 mar 2010

heh... tak to jest. jak się wychodzi na chwilę z forum to potem pojawia się 2458527350 nowych postów :D

Witaj na forum i uważaj - oni tu wszyscy tylko czychają aż pójdziesz sobie na chwilę i obrzucają całe forum stoset postami, za którymi nie nadąrzasz czytać przynajmniej ja tak mam xD

widać, że jesteś bardziej po japońskiej stronie więc zapraszam także do koreańskiej (i wcale nie mówie o YaB xD)
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 04 mar 2010

I własnie po koizorze odkryłam, ze powinnam ogladać tylko pozytywne zakończenie jeśli chce utrzymac symbioze z moimi sasiadami (w wolnym tłumaczeniu.. moje wycie może im sie nie podobać)
Moi sąsiedzi to dopiero muszą mieć mnie dość. Ja rycze nawet na happy-endingach.. :roll:

Widzę, że tu się cała dyskusja n.t. Miury wywiązała, haha xP
Ja jeszcze nic z nim nie oglądałem. Trzeba nadrobić. XD
ODPOWIEDZ