Hej :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 14 mar 2010

Azzel pisze:EwCzAkIs - tak nawet w temacie twojoprzywitaniowym - jesteś ze Zduni? znasz może ludzi odtwarzających Słowian ze Zduńskiej?;p

Zgadza sie ale ze wstydem przyznaje ze nie wiedzialam nawet ze tacy ludzi tu zyja :? najwyrazniej oni tych slowian odtwarzaja poza granicami miasta bo w zduni od dawna zadnych slowian nie bylo ;)
Myslisz Azzel ze dla ratowania honoru powinnam ich zlokalizowac??? :mrgreen:

AAAAA!!!! 8 strona 8 strona :jump: o matko wlasnym oczom nie dowierzam 8)

Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 14 mar 2010

O kurde, rozpisałyście się :D kilka dni mnie nie było i co się dzieje :P mimo, że sama jestem tu nowa to witam Cię serdecznie ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 mar 2010

hmmm, EwCzAkIs macie nawet dwie drużyny:p a dwie to się z jednej właściwie zrobiły ale to inna historia:p pytałam się bo może byś znała akurat kogoś z moich znajomych:p no i właściwie to nawet na roku teraz ze Zduni parę osób mam... ale najlepszy mój znajomy to właściwie z Szadku jest więc taki Zduński to on częściowo;p
a za 8 stron to respekt;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 14 mar 2010

Nie było mnie jeden dzień, a tu się tyle wydarzyło ;D Boję się co by było jakbym nie weszła tu przez jeszcze jeden dzień :shock:

I gratulacje EwCzAkIs ^^ Ósma strona to już coś ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Hehehe chodze wlasnie po domu dumna niczym paw z powodu tej 8 strony xD.

Azzel niestety nie znam i z tego powodu moja duma nieco blednie ;) ale wiesz skoro masz znajomych w zduni to znaczy ze kiedy wbijasz na wizyte??? (tak tak nowa jestem a juz sie tak spoufalam, no ale co zrobic, z natura nie wygrasz 8) )

Aha no i Speak dzieki za powitanie :)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

ale wiesz skoro masz znajomych w zduni to znaczy ze kiedy wbijasz na wizyte??? (tak tak nowa jestem a juz sie tak spoufalam, no ale co zrobic, z natura nie wygrasz Cool )

Azzel, który raz to już Cię zapraszają? ;D Najpierw ja, teraz Ew... masz branie xD

Okej, to z tym spoufalaniem to dołączam do Ciebie ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Hahaha no wiesz Lusia to skoro juz jestesmy w temacie to ja z kolei mam znajomych w Kaliszu :twisted: 8)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

To mi bardzo miło z tego powodu ^^
A tak z ciekawości... takich znajomych azjomaniaków jak tutaj na doki, czy niewtajemniczonych? ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

ech... niestety niewtajemniczonych, gdyz musze wam uczciwie przyznac, ze moj zywot jest bardzo nieszczesny poniewaz nikt z moich znajomych nie podziela ze mna tych zainteresowan - pod tym wzgledem uchodze za dziwactwo 8) taaa... ostatnio zaczelam wciagac kolezanke w anime ale w drame juz nie da rady bo sie opiera poki co gdyz wszystkie jakie ja ogladam sa z ang subami a dla niej to wielka przeszkoda :(.
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

pod tym wzgledem uchodze za dziwactwo Cool

Nie tylko ty jesteś dziwactwem xp Też nie mam na żywo z kim o Azji porozmawiać, ale jakoś się żyje. W końcu jest doki ^^
taaa... ostatnio zaczelam wciagac kolezanke w anime ale w drame juz nie da rady bo sie opiera poki co gdyz wszystkie jakie ja ogladam sa z ang subami a dla niej to wielka przeszkoda Sad

Rozumiem jej ból. Mnie samej się nie chce oglądać z ang. subami, dlatego oglądam z polskimi xp Ale udało mi się namówić przyjaciela na obejrzenie You're Beautiful i mu się podobało. Natomiast przyjaciółka uwielbia Bloody Monday i razem podziwiamy Haru-chana w akcji ;D
Zrób wyjątek dla koleżanki i obejrzyj z nią powiedzmy YeBa z polskimi subami, przecież są i to nawet online jeśli nie chce Ci się ściągać ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Spoczko na bank ja w drame tez wciagne tylko najpierw musi do mnie wbic z wizyta bo na zywo jestem najbardziej przekonywujaca. z reszta anime to krok pierwszy, drama jest kolejnym ktory nalezy postawic, bo grzechem jest taka ignorancja w tej kwestii :wink:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Nie zawsze anime musi być pierwszym krokiem xp Wystarczy dobra drama to człowiek od razu się wciągnie ^^
Ale wracając do znajomych w mym rodzinnym mieście... kiedy zamierzasz odwiedzić Kalisz? 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 mar 2010

eh, ja nadal na żywo nie bardzo mam kogo do oglądania dram xD a na manga-kai się tu wybrać...uh, za dużo do przełamywania się xp
EwCzAkIs w Zduni byłam nawet parę razy, w jakiejś chińskiej knajpie nawet jadłam;p i pamiętam dotąd i dworzec i pks:p w ogóle to nawet przy jakimś większym zasobie kasy planowałam nawet pojechać bo chciałam się spotkać ze znajomymi którzy wzięli ślub niedawno:D swoja drogą drugie miejsce u ciebie to Łódź którą od czasu do czasu też nawiedzam:p więc w razie czego dam znać jakbym jechała w te rejony;p
Lusia, w ogóle okazało się ze na roku też mam z Kalisza trochę osób xD ogólnie to u mnie przeważa łódzkie/wro:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Jakie my tu powiązania odkrywamy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Dobra dziewczyny to gdzie i kiedy sie spotykamy??? ;) Lodz, Kalisz, Zdunia, patrzcie jaki wybor ;D. A tak powaznie to serialnie piszcie gdybyscie planowaly wbic do Lodzi chociazby 8) no wiecie w koncu ja na doki po dwoch dniach jak w rodzinie sie czuje hehe... :P

Aha a Azzel powiem ci ze jestes w takim razie ode mnie lepsze bo ja u nas w chinskiej jeszcze nie jadlam a planuje juz od kilku lat (taki mam kurde zaplon ;) )

Wróć do „Kilka słów o sobie”