Hej :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 12 mar 2010

oh, i to na ile części~ xD

Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Post autor: EwCzAkIs » 12 mar 2010

Kibou pisze:większość z nas jest jedną nogą w Korei, drugą w Japonii i wyciąga ręce do Tajwanu ;DDD
Hahahaha wobec tego z duma i bez zalu do was dolacze :P
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 12 mar 2010

Dobry i miło poznać ^^
Już Cię tutaj o kpopie poinformowali więc mnie pozostaje tylko życzyć miłej zabawy :D

Edit:
A oprócz Kame i Bakanishiego, bo jak mniemam to on jest na Twoim avku ^^ Chyba, ze już mam zwidy xp To oprócz nich kogo jeszcze lubisz?
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Oooo Lusia widze ze lubisz A.N.JELL z You're Beautiful :) Pochwalam - nawet ja taki zielony czlowiek w tematyce dramy juz ta ogladalam ;) - mozecie mnie juz chwalic 8)

Ale teraz z bolem przyznaje ze jeszcze kojrze aktorow bardziej z widzenia - nazywac ich jeszcze nie potrafie (poza Kame a i jeszcze kojarze Matsumoto Juna tak z nazwy) ale dajcie mi chwilke kiedys sie wyrobie ;P
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Oooo Lusia widze ze lubisz A.N.JELL z You're Beautiful Smile
O to masz spokój nie będą Cię zamęczać YaBem ^^
No powiedzmy, że lubię A.N.JELL, choć moim jedynym kochaniem z całej tej dramy jest Dżeremi <333 ShinWoo też lubię, taka sierotka z niego, ale niestety JGS nie trawię, tak samo jak głównej bohaterki. Zresztą mam odmienne zdanie niż wszyscy na temat całej dramy xD
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Lusia pisze:moim jedynym kochaniem z całej tej dramy jest Dżeremi <333
Ale tutaj jak najbardziej ci przyklasne gdyz ten aktor i ta postac w ogole jest super - gdyby w tej dramie zabraklo Dżeremiego to caly urok by prysl - a glowna bohaterka mnie wpienia bo jest troche zbyt ciapowata chociaz momentami wydawala sie fajna - generalnie w jej przypadku mam mieszane uczucia.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 mar 2010

noo mnie sie niestety nie udalo uniknac prania mózgu i jestem jedną nogą po koreańskiej stronie mocy już.. wiec strzęz się! to się zawsze zaczyna niewinnie.. a potem już tylko coraz bardziej wciaga..

witam serdecznie na naszym forum :)
EwCzAkIs pisze:Oooo Lusia widze ze lubisz A.N.JELL z You're Beautiful :) Pochwalam - nawet ja taki zielony czlowiek w tematyce dramy juz ta ogladalam ;) - mozecie mnie juz chwalic 8)
za YaBa się zawsze chwali xD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 12 mar 2010

ja również witam i w takim razie już nie wypytuję o nic, baw się dobrze xD a, co do kpopu potwierdzam, chociaż w sumie to ja słuchałam nałogowo zanim tu przybyłam w sumie, ale zobaczysz, wkręcisz się >D
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Gotowa jestem przyjac to wyzwanie - stracilabym caly szacunek do siebie gdybym pozwolila sie zastraszyc takze dawajcie co tam macie xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

a glowna bohaterka mnie wpienia bo jest troche zbyt ciapowata chociaz momentami wydawala sie fajna - generalnie w jej przypadku mam mieszane uczucia
Podzielam. Z początku jest spoko, ale potem to jej zrzędzenie i ciągłe "Matko przełożona co mam zrobić?" robi się nudne i szlag mnie trafia.
Ale tutaj jak najbardziej ci przyklasne gdyz ten aktor i ta postac w ogole jest super - gdyby w tej dramie zabraklo Dżeremiego to caly urok by prysl
Dżeremi to jedyna pozytywna rzecz w tej dramie jak dla mnie xp a jak śpiewa... cudo <3 Słuchałaś może F.T.Island? ^^
stracilabym caly szacunek do siebie gdybym pozwolila sie zastraszyc takze dawajcie co tam macie xd
No to ja od razu spamuje Szynakmi xD Znaczy szukaj pod nazwa DBSK lub TVXQ :D
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Lusia pisze: Dżeremi to jedyna pozytywna rzecz w tej dramie jak dla mnie xp a jak śpiewa... cudo <3 Słuchałaś może F.T.Island? ^^
nie slyszalam :( osmiele sie nawet zapytac "co to?" xD
No to ja od razu spamuje Szynakmi xD Znaczy szukaj pod nazwa DBSK lub TVXQ :D
eee??? czuje sie teraz jak glupek widzac te wszystkie tajemnicze literki :P
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

EwCzAkIs pisze: nie slyszalam :( osmiele sie nawet zapytac "co to?" xD
F.T. Island to zespół w którym właśnie śpiewa HongKi, czyli YeBowy Jeremy ^^ Polecam, jeśli go polubiłaś ;]
eee??? czuje sie teraz jak glupek widzac te wszystkie tajemnicze literki :P
E tam xp Jak masz w temacie muzyka topic o nazwie Dong Bang Shin Ki i 200 stron postów to znaczy że to Szynki xD Może teraz już nie ma na nich aż takiej fazy, ale to i tak mój ulubiony zespół ^^
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Ok przyjelam :) w wolnej chwili sprawdze co i jak dzieki za wskazowke :wink:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Do usług ^^
Jak czegoś nie wiesz, pytaj. Spróbujemy pomóc :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 12 mar 2010

EwCzAkIs pisze:Gotowa jestem przyjac to wyzwanie - stracilabym caly szacunek do siebie gdybym pozwolila sie zastraszyc takze dawajcie co tam macie xD
to ja najpierw jak zawsze z moją propagandą - Big Bang <3 xD bo to już moja obsesja i uzależnienie. poza tym, F.T.Island, zwłaszcza ostatnie albumy, C.N.Blue, czyli zespół w którym śpiewa Shin Woo oppa xD ja uwielbiam jeszcze SS501 i Epik High, z dziewczyn - 2NE1 i ostatnio KARA mi się wkręciła xD boże, mogłabym się na stronę rozpisać, ale i tak tego nie ogarniesz naraz, więc sobie daruję xD
ODPOWIEDZ