Hej :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 13 mar 2010

No i nie bylo 8 stron ale widze ze sie staraliscie a spac tez kiedys trzeba xD a tak w ogole to Dzien Dobry :D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 mar 2010

Witam cię serdecznie wczoraj mnie ominęła ta namiętna dyskusja :)
Ja od siebie polacam Japońszczyznę i Chińszczyznę, moje wypady do korei robią sie coraz rzadsze...
Code blue może z Yamapim bo pasjonujący :P i Bloody monday z moim kochaniem - trzyma w napięciu :)

W kazdym razie, nie daj sie całkowicie korei bodobrych piosenkek i serial nie brakuje też i w Japonii :) Moim numerej jeden pozostaję Arashi :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 mar 2010

dziołchy, aście się tutaj rozpisały.. nie nadążam za wami..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Eggie ja tam poki co wybierajac drame kieruje sie aktorami (znaczy sie piekni czy nie do konca xD) ewentualnie tym czy danej historii czytalam manage badz ogladalam anime - a tak szczerze nie zastanawiam sie nad tym czy to drama japonska czy koreanska np. :)

evelinux no widzisz ile masz do nadrobienia ;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

EwCzAkIs pisze:Eggie ja tam poki co wybierajac drame kieruje sie aktorami (znaczy sie piekni czy nie do konca xD) ewentualnie tym czy danej historii czytalam manage badz ogladalam anime - a tak szczerze nie zastanawiam sie nad tym czy to drama japonska czy koreanska np. :)

ja sie caly czas kieruje tym czy mi sie aktor grajacy tam podoba czy nie.. a na poczatku to jak obejrzalam drame z fajnym aktorem to szukalam innych dram w ktorych gral i szlam jego tropem ze sie tka wyraze.. i tym tropem dochodzilam do innych aktorow.. xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Tak dokladnie robie tak samo :). Ej a mam do was pytanie czy Hana Yori Dango to to samo praktycznie co Boys Before Flowers??? Bo z tego co zauwazylam to i tu i tu jest to F4 i w ogole takie chyba podobne :/
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 mar 2010

Skąd! Japońskie HYD jest sto razy lepsze :P Zresztą, koreańskie sie bardziej mangi trzyma, zależy co lubisz, ale manga HYD jest momentami przynudzająca... Za to Mao i Jun rządzą :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hmm ja powiem ci tak, to jes tna podstawie tej samej mangi nakrecone. ale kazda historia ma w sobie cos ciekawego i mi sie obie tak samo podobaja. nie sluchaj Eguśki i sie nie uprzedzaj tak po prostu. daj szance BBF z korei. to byla moja pierwsz akoreanska drama ktora obejrzalam pod naplywem uczuc wynikajacych z obejrzenia HYD i sie nie zawiodlam.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 13 mar 2010

jeśli chodzi o samą historię to nie wiem czy warto BoF oglądać, ale tak czy tak warto dla obsady xD no może Jan Di mi nie przpasowała jakoś ale F4 w BoF rządzi xD i poza tym ost jest jak zawsze milion razy lepszy niż w jap wesji [chociaż akurat nie gardzę arashowymi piosenkaimi z tej dramy xD] więc w sumie pod pewnymi względami ten jest lepszy, pod innymi ten. zresztą to pewnie zależy co kto widział jako pierwsze xD
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 13 mar 2010

Witaj :kyaa:
osobiście pierwsze oglądałam BOF więc mam większy sentyment do niego, ale HYD wydaje się hmm... ciekawsze... ale dla mnie i tak BOF najlepszy <obsada> *___*
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 13 mar 2010

Jak tak gadacie o tym Boys Before Flowers to się zastanawiam czy obejrzeć..xP Ale ja się jak zwykle boję, że zepsuję sobie wrażenie po HYD. Ja jestem dziwny, bo wolę znać jedną wersję, zawsze się jakoś boję drugiej zobaczyć..:roll:
Jedno wiem na pewno - koreańskiego Hana Kimi nie chcę widzieć. Za bardzo kocham japońskie XD
Ha, miało być 8 stron i nie dałyście rady xD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Sheeruun pisze: Ha, miało być 8 stron i nie dałyście rady xD

No nie dalysmy :? a co do BBF i HYD to ja najpierw nadzialam sie na to pierwsze oblukalam kilka odcinkow po czym przerwalam na troche bo mnie glowna bohaterka wpienia ( ta aktorka mi nie podpasila ale nie potrafie wyjasnic czemu ;) ) a wczoraj nadzialam sie na HYD i doznalam szoku jak zobaczylam akcje z czerwona notka od F4 gdyz mialam wrazenie deja vu xD. A co do koreanskiej wersji Hana Kimi to szczerze tez nie bardzo mam odwage sie za nia zabrac (bo japonska kiedys tam ogladalam dawno bo teraz mi sie przypomnialo ze to w ogole moja pierwsza drama :mrgreen: )
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 13 mar 2010

Wszystko jeszcze przed nami... :D

A co do HYD i BOF to mi osobiście - choć historia ta sama - po obejrzeniu obu wersji wydaje się, że są to dwie zupełnie różne dramy. Tak jak HYD jest bardzo no... japoński, tak BOF bardzo koreański :D jeśli wiecie o co mi chodzi. Ja tam kocham obie wersje z lekkim naciskiem na HYD bo chyba więcej przy tym miałam ubawu. No i Tsukasa wydawał mi się bardziej przekonujący jako postać niż jego koreański odpowiednik.
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 13 mar 2010

Hana Kimi to też moja pierwsza drama i pewnie dlatego tak ją uwielbiam. Zresztą, w żadnej dramie nie widziałem jeszcze tak genialnej obsady XD
A wgl to nie mam co oglądać..D:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 13 mar 2010

Nie ma koreańskiego Hana Kimi (co najmniej narazie), jest tajwańska wersja, pewnie o to I chodziło :)

Ogólnie historia z BOFów jest dla mnie wnerwiająca, ale w koreanskiej wersji na tyle ładnie to nakręcono, że oglądam :) Może w weekend skończę. Japonską nie wiem, czy dam radę, bo nie dawałam.
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”