Dzień dobry:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 mar 2010

Volli pisze:
niiiieee. ja sie tak kocham po prostu
Dzisiaj Eve w literówkach po prostu rządzisz! MISZCZU!!!! A mało tu nas do dżołkowania?

z serii *paniczna ucieczka przed offtopem* polecam jeszcze Last Scandal! A co?!

o lol.. no dobra.. musze zaczac czytac co pisze zanim to pośle xd

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 mar 2010

a czy te tematy są dla tych co je zakładają?
nie, są dla chcących sobie pospamować! xDDD
spam spam spam.
[przypomniał mi się mój wykładowca - 'i pamiętajcie, te wykłady nie są dla was, tylko dla mnie, kiedyś muszę się wygadać']

btw to Yooko miło wiedzieć że nie jestem jedyną osobą na tym forum która przepada za KHJ [wnioskuję po avatarze xD] bo jak dotąd to widziałam raczej niechętne komentarze xDDD osobiście uważam że jest baaaardzo przeciętnym aktorem [nie ma to jak jedna mina przez całą dramę xD] ale mój sentyment do SS-manów jest jednak duuuuży xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 mar 2010

A no widzisz!
Teraz się wydało, jak ty czytać umiesz ;D xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Lusia pisze:

A no widzisz!
Teraz się wydało, jak ty czytać umiesz ;D xD

czytac umiem dobrze.. ale wydalo sie ze nie czytam tego co posle ;P a nie ze nie umiem czytać, Lusiu ty mój.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 mar 2010

a czy te tematy są dla tych co je zakładają?
nie, są dla chcących sobie pospamować! xDDD

W sumie racja xp
Ale może wypadałoby się o zgodę założyciela spytać, ne? Tylko coś Yooko taka cicha... odezwij się kochana, my nie gryziemy ;D
czytac umiem dobrze.. ale wydalo sie ze nie czytam tego co posle ;P a nie ze nie umiem czytać, Lusiu ty mój.

Ojej, przepraszam... mój błąd i zła interpretacja. Wybacz Evel :hug:
Czy ty mówisz do mnie w osobie męskiej? O.o
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha! tak mi zapasowało :D hihihihih :crazy: :crazy: :crazy: odbija mi juz xD i czuje ze nadciaga moja wielka wieczorna glupawa.. albo przedawkowalam napoj energetyzujacy.. z wielkim niedzwiedziem na opakowaniu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 20 mar 2010

Nie no dziwczyny taki spam to ja rozumiem, przynajmniej moge sie troche poszczerzyc do monitora i mam zaciesz xD a smiech to zdrowie jak powszechnie wiadomo ;) A slowa wykladowcy Ai to ja sobie normalnie w pamietniczku zapisze :rolly: u nas najlepszy z takich tekstow brzmi "prosze panstwa na egzamin prosze sie uczyc z ksiazk, gdyz jak sami panstwo zauwaza z moich wykladow sie nie da" :shock:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

EwCzAkIs pisze:u nas najlepszy z takich tekstow brzmi "prosze panstwa na egzamin prosze sie uczyc z ksiazk, gdyz jak sami panstwo zauwaza z moich wykladow sie nie da" :shock:

haha! boooski!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 mar 2010

jak już i tak tu spamem cieknie... Lusia, zauważyłaś ze znów gdzieś cię przeoczyli i stwierdzili ześ zniknęła? xD

tak mi się z dram przypomniała ostatnio przez Reirę odkopana - akihabara@DEEP! z serii must see!
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 21 mar 2010

Lusia, zauważyłaś ze znów gdzieś cię przeoczyli i stwierdzili ześ zniknęła? xd

Masz rację? O_o
Normalnie też wszyscy mnie olewają ==
Eh, czemu zawsze jestem niewidzialna? ;__;
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 mar 2010

Lusia, zauważ ze ja zauważyłam ze cię nie zauważają czym podważam twą niezauważalność :D <zaczynam dziwnie mówić, czyżbym coś dziwnego sobie do jedzenia dodała? xP>
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

I za to Ci Azzel dziękuję, że chociaż ty mnie widzisz ^^
A Twoją wypowiedź zrozumiałam za pierwszym razem ;D Choć sama się sobie dziwię xD
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 21 mar 2010

Lusia pisze:I za to Ci Azzel dziękuję, że chociaż ty mnie widzisz ^^

Jak to chociaz??? Ja tez widze ze jestes xD nawet ci bezwstydnie gitare zawracam ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 mar 2010

ee, teraz wyszło na to ze mimo bezsensowności mej wypowiedzi odnalazłaś jej sens co oznacza ze bezsens ten był sensowny oO
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Jak to chociaz??? Ja tez widze ze jestes xd nawet ci bezwstydnie gitare zawracam Wink

Nyahaha xD
Czekałam tylko kiedy przyjdziesz :D
No wiem, wiem Ew ty też mnie widzisz i gitary nie zawracasz, a na pewno nie bezwstydnie xp
ee, teraz wyszło na to ze mimo bezsensowności mej wypowiedzi odnalazłaś jej sens co oznacza ze bezsens ten był sensowny oO

O__o
Albo jestem jakaś inna albo tabletki zaczęły działać, bo znowu wszystko zrozumiałam xD
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”