Dzień dobry:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 mar 2010

Cytat:
ee, teraz wyszło na to ze mimo bezsensowności mej wypowiedzi odnalazłaś jej sens co oznacza ze bezsens ten był sensowny oO

O__o
Albo jestem jakaś inna albo tabletki zaczęły działać, bo znowu wszystko zrozumiałam xd

Nie jestem pewna bo późno już ale czy założenie bezsensowności sensu nie czyni z sensu bezsensu bezsensu?

:D

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 mar 2010

sensownie to ujęłaś:D
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 21 mar 2010

Volli pisze:
Cytat:
ee, teraz wyszło na to ze mimo bezsensowności mej wypowiedzi odnalazłaś jej sens co oznacza ze bezsens ten był sensowny oO

O__o
Albo jestem jakaś inna albo tabletki zaczęły działać, bo znowu wszystko zrozumiałam xd

Nie jestem pewna bo późno już ale czy założenie bezsensowności sensu nie czyni z sensu bezsensu bezsensu?

:D

o rany poczulam sie jak na wykladzie z filozofii, az mi ciary po plecach przeszly xD
Nyahaha xd
Czekałam tylko kiedy przyjdziesz Very Happy
No wiem, wiem Ew ty też mnie widzisz i gitary nie zawracasz, a na pewno nie bezwstydnie xp

A widzisz Lus mowisz masz 8) <doceniona> :rolly:
Awatar użytkownika
Yooko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yooko » 21 mar 2010

To mi się temat rozrósł:D
Pomimo, że nie zrozumiałam połowy postów:D to nie widzę problemu, w tym żeby tu pisać jakby co:D

Co do zespołów - dzięki, ze mi coś niecoś poleciłyście;) ciężko tak na własną rękę szukać;]
czyli ogólnie większą popularnością cieszą się męskie bandy? Tych babskich jest mniej, czy po prostu nie grają nic ciekawego?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 mar 2010

Dziewczyny są czasami zbyt mdlące, haha, patrz: SNSD :oops:
Ale one teraz mroczne i ostre, wiec kto wie, kto wie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 mar 2010

zdaje się ze za mało facetów na forum co sie girls-bandami interesuje i o nich pisze:p Właśnie słuchałam fajny zespół z żeńskim wokalem: Siberian husky - polecam;p
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 mar 2010

Dziewczyny są czasami zbyt mdlące, haha, patrz: SNSD Embarassed
Ale one teraz mroczne i ostre, wiec kto wie, kto wie?

lady nie załamuj mnie - jakie ostre? one? chyba ,jak dodadzą za dużo pieprzu cayenne do kimchi :shock:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 21 mar 2010

Nie no, to była ironia, 8) dalej uważam, że one są ładne, ale śpiewają mdląco.
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 21 mar 2010

Pomimo, że nie zrozumiałam połowy postówVery Happy to nie widzę problemu, w tym żeby tu pisać jakby co:D

Witaj, Yooko ^^
Ech. I o to chodzi... dziewczyny sie rozgadały o niewiadomo o czym, i nawet nie masz pojęcia o co chodzi - a to Twój temat. Do offtopów mamy naprawde sporo tematów w Hyde Parku. I wszyscy teoretycznie dobrze o tym wiedzą...

Dobrze jednak, że sie nie zrażasz ;) Ale nie bierz z nich przykładu na przyszłośc ok? xD
No to baw sie dobrze :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 21 mar 2010

Ale nie bierz z nich przykładu na przyszłośc ok?

O tak słuchaj się Day. Offtop to zło xp
I sama przepraszam za zaśmiecanie Twojego temat. Wybacz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yooko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yooko » 22 mar 2010

Siberian husky - polecam;p

zapamiętam;) i przy najbliższej okazji ściągnę;]

Ale nie bierz z nich przykładu na przyszłośc ok? xd

:lol: postaram się:D ale co z tego wyjdzie to nie wiem 8) chyba jestem za bardzo podatna na zły przykład:D

Lusia, nie ma sprawy:)

To ja tak korzystając znów z tego, że jeszcze ktoś tu zagląda chciałam jeszcze zapytać w jakich dramach oprócz YaBa grał Tae Kyung? (strasznie ciężko mi się nauczyć ich prawdziwych nazwisk, ale w końcu dojdę do wprawy :o)
Spodobał mi się też w tej dramie i chętnie bym go gdzieś jeszcze zobaczyła
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 22 mar 2010

YaB-owy Tae Kyung, czyli JGS (to tak w skrócie, bo Jang Geun Soek - imię i nazwisko w pełnym brzmieniu trochę jest męczące do wstukiwania, ale rzeczywiście nauczysz się go tutaj chyba dość szybko :D ) grał jeszcze - z dram które mogłabym polecić - w Bethoven Virus (to o orkiestrze - JGS gra tam policjanta-trębacza, dość przyjemna dramka) i Hong Gil Donga (kostiumowa, swobodna raczej ekranizacja legendy o Hong Gil Dongu, postaci przypominającej naszego Janosika albo może raczej Robin Hooda).

Poza tym jest kilka filmów chyba wartych obejrzenia, szczególnie jeśli jesteś jego fanką. Poczynając od kontrowersyjnego troszkę [motyw z czajniczkiem - jeśli obejrzysz będziesz wiedziała a co chodzi - mnie on śmieszył :D] Do re mi fa sol la si do, przez Baby and me po Itaewon Murder Case (JGS - bad boy :lol: ).

Spośród tych wymienionych dram moim absolutnym faworytem jest Hong Gil Dong, ale nie ten akurat serial nie każdego chyba jest w stanie zachwycić.

Hmmm... Trochę Ci zazdroszczę tego całego oglądania...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 22 mar 2010

tylko przede wszystkim radzę unikać jak ognia Alien Sam, to chyba jedna z najgłupszych dram ever >D
ja Ci z JGS mogę polecić głównie dwa filmy, o których wspomniała już Volli, czyli Itaewon Homicide - wg mnie świetny thriller psychologiczny, i Baby and I, naprawdę przesłodki momentami filmik, no i filmowe dziecko rulez <3 xD Do Re Mi... jak dla mnie było strasznie denne i możesz sobie moim zdaniem popsuć o nim opinię oglądaąc to, hm... xD

i prawda, tego nazwiska akurat nauczysz się szybko, bo tu albo fani JGSa, albo sceptycy xD
Awatar użytkownika
Yooko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yooko » 23 mar 2010

Dzięki Wam wielkie:)
Do Re Mi... jak dla mnie było strasznie denne i możesz sobie moim zdaniem popsuć o nim opinię oglądaąc to, hm... xd

:D to może na razie sobie daruję, żeby mieć zapał i chęci, aby oglądnąć reszte xd

Hmmm... Trochę Ci zazdroszczę tego całego oglądania..

ja tam się boję, że mi życia nie starczy żeby to wszystko oglądnąć:D coraz więcej rzeczy chciałabym obejrzeć, lista się wydłuża, a czasu nie przybywa:D

Wróć do „Kilka słów o sobie”