Cześć :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
kiyoko
Co to jest dorama? o_O

Cześć :)

Post autor: kiyoko » 23 mar 2010

Witam wszystkich :)
Jestem Karolina, lat 18. Czasem zaglądałam na to forum, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się zarejestrować (należę bardziej do grona osób milczących), no ale wczoraj jakoś tutaj dołączyłam :)
Dramami interesuję się od jakiegoś roku, a swoją przygodę z azjatyckimi produkcjami zaczęłam od Hana Yori Dango, które jest moim naj, naj, najem ^^ Inne moje ulubione to: Hanazakari no Kimitachi e, Koizora (drama), Gokusen 2, 1 Litre of Tears, You're Beautiful, Devil Beside You i kilka innych ;)
W sumie to jak do tej pory to bardziej skupiałam się na produkcjach japońskich, ale powoli zaczynam się przestawiać na koreańskie i tajwańskie - stopniowy postęp :)

Witam jeszcze raz i mam nadzieję, że na tym forum "zagrzeję miejsce" na dłużej :)

Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 23 mar 2010

Witam serdecznie na doki ^^
Oj, dzięki temu forum szybko przestaniesz mieć opory odnośnie koreańskich produkcji, tak jest z większością osób tutaj :D
Nie napisałaś nic o muzyce. Czego słuchasz? Miałaś może styczność z k-popem? ;)
Awatar użytkownika
kiyoko
Co to jest dorama? o_O

Speak pisze: Oj, dzięki temu forum szybko przestaniesz mieć opory odnośnie koreańskich produkcji, tak jest z większością osób tutaj :D)
Mam taką szczerą nadzieję :) Póki co mam za sobą 2 dramy koreańskie ( "Delightful Girl Choon-Hyang", "You're Beautifu"l + jeden film " A Moment to Remember") , no i jestem w trakcie oglądania "God of Study" (strasznie mi się podoba, a zwłaszcza dwóch aktorów, chociaż niestety nie wymienię z pamięci, bo jeszcze nie bardzo przyswajam sobie imiona koreańskie :/

Co do muzyki to do niedawna głównie tylko jpop - zdecydowanie moją ulubioną wokalistką jest Yuna Ito, dzięki jej "Endless Story" w ogóle wkręciłam się w muzykę, potem w anime i w końcu w dramy ;)
Jeśli chodzi o kpop to świeżo po obejrzeniu "You're Beautiful" z miejsca zakochałam się w piosenkach FT Island i Lee Hong Ki'm <3 No i jeszcze After School, chociaż UEE nie cierpię (no cóż, zniechęciła mnie do siebie jej postać w YB ), ale piosenki mają świetne ;) Od bardzo niedawna zasłuchuję się jeszcze w 2am (uwielbiam tych chłopaków ^^), Beast i Bigbang :) No i szaleję na punkcie OSTa do "God of Study" ;)

A tak na marginesie: Speak, czyżbym widziała u Ciebie na avku Mike He? Czy to tylko takie moje chore wyobrażenie? xD Po roli w "Devil Beside You", normalnie go ubóstwiam ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 23 mar 2010

O matkoooo, jaki Ruooooooś *__* słodziaszne zdjęcie *___*
eee, a w ogóle to witam witam^^
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 23 mar 2010

kiyoko pisze:A tak na marginesie: Speak, czyżbym widziała u Ciebie na avku Mike He? Czy to tylko takie moje chore wyobrażenie? xD Po roli w "Devil Beside You", normalnie go ubóstwiam ^^
No tak, masz rację, Mike He we własnej osobie :)
Awatar użytkownika
kiyoko
Co to jest dorama? o_O

Azzel - prawdaż, że słodki? <3 Mój future husband ;D^^
Obrazek

Speak - wiedziałam, że to on :D On jest taki cudowny... W DBY się ciągle rozpływałam nad jego uśmiechem ^^ Zabrałam się za "Why Why Love", ale nie mogę przebrnąć przez 3 odcinek, już kilka razy do niego podchodziłam, ale nic z tego... Oglądanie Mike'a zostawię sobie na kiedy indziej ;) Jeszcze jest kilka dram z nim, które napewno obejrzę w przypływie wolnego czasu ~ byle do wakacji ;)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 23 mar 2010

witam na forum^^ mam nadzieję że będziesz się tu dobrze bawić, a jakbyś chciała żeby Ci coś polecić to pytaj śmiało^^
i widzę że wspomniałaś o Big Bangu to sobie daruję moją propagandę xD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 23 mar 2010

(należę bardziej do grona osób milczących)
Też tak myślałam o sobie. Dziwne.

Witaj serdecznie!!!
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 23 mar 2010

Witam witam :)
dobrze, że w końcu się przełamałaś i dołączyłaś :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Cześć :)

Post autor: evelinux » 23 mar 2010

kiyoko pisze:a swoją przygodę z azjatyckimi produkcjami zaczęłam od Hana Yori Dango, które jest moim naj, naj, najem
heh, spodobala mi sie ta fraza xD a probowalas innych wersji HYD? polecam koreańską :)

no i.. serdecznie witam i ciesze sie ze zdecydowalas sie do nas dołączyc na legalu xD
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 23 mar 2010

Serdecznie witamy nową koleżankę :D

I wciąż płeć piękna przeważa na doki :D
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 24 mar 2010

Koizora (drama)
W końcu ktoś, kto lubi dramową Koizorę XD Myślałem, że jestem wyjątkiem xD
Witam i ja! :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 24 mar 2010

hej! <3
ooooj, jestem pewna, że zagrzejesz u nas miejsce na dłuuuuuuugo ;DD

eeeeej, Sheeruś, ja też lubię dramową Koizorę. Kouji jest foreva luv ;D
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 24 mar 2010

Zwracam honor, myślałem, że jestem jedyny i wsyzscy wolą tu Miurę XD
Awatar użytkownika
kiyoko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: kiyoko » 25 mar 2010

Ai_tanu pisze:witam na forum^^ mam nadzieję że będziesz się tu dobrze bawić, a jakbyś chciała żeby Ci coś polecić to pytaj śmiało^^
i widzę że wspomniałaś o Big Bangu to sobie daruję moją propagandę xD
Jestem otwarta na wszelkie propozycje ;) Gorzej tylko ze znalezieniem czasu, teraz w szkole straszny młyn i w ogóle (już chyba tydzień nic nie oglądałam o.O) A co do Big Banga to ja co dopiero odkrywam ich muzykę, póki co szaleję na punkcie Koe wo Kikasete (zauroczyła mnie ta piosenka w "Ohitorisamie" oraz Lollipop (btw. Twoja animka w podpisie jest <33 Moim ulubionym kawałkiem z teledysku jest ten Obrazek^^ To wygląda tak słodko :D
evelinux pisze:
kiyoko pisze:a swoją przygodę z azjatyckimi produkcjami zaczęłam od Hana Yori Dango, które jest moim naj, naj, najem
heh, spodobala mi sie ta fraza xD a probowalas innych wersji HYD? polecam koreańską :)
Innych wersji jeszcze nie widziałam, ale właśnie sporo czytałam, że koreańska jest najlepsza, tylko tak jakoś jak właczałam pierwszy odcinek to mi się odechciewało oglądać... Wersja japońska jest dla mnie idealna (no dobra, może nie idealna, ale i tak ją idealizuję sobie xD)
Sheeruun pisze:
Koizora (drama)
W końcu ktoś, kto lubi dramową Koizorę XD Myślałem, że jestem wyjątkiem xD
Dramę uwielbiam <3 Na niczym innym nie ryczałam tyle ile na tym (bodajże od połowy 3 odcinka do samego końca xD), niby historia taka banalna i w ogóle, ale jednak dramka ma w sobie to coś. Bo na filmie to się strasznie zawiodłam, chociaż to może i po części wina tego, że niezbyt lubię Miurę >.<

Volli, cookie_nut, KartoflAnka Kibou - ładnie się z wami witam ^^ Też mam taką nadzieję, że zostanę z Wami długo, bo atmosfera mi się wydaje bardzo fajna, tylko póki co czasu nie mam zbytnio, żeby przesiadywać na forum >.< Szkoła..
ODPOWIEDZ