Cześć :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 25 mar 2010

Sheeruun pisze: W końcu ktoś, kto lubi dramową Koizorę xd2 Myślałem, że jestem wyjątkiem xd
Dramę uwielbiam <3 Na niczym innym nie ryczałam tyle ile na tym (bodajże od połowy 3 odcinka do samego końca xd), niby historia taka banalna i w ogóle, ale jednak dramka ma w sobie to coś. Bo na filmie to się strasznie zawiodłam, chociaż to może i po części wina tego, że niezbyt lubię Miurę >.<
Heej, też lubię Koizorę jako dramę xp Szczerze mówiąc mam do niej większy sentyment niż do filmu, Koji mimo, że taki drobny i słodki urzekł mnie w roli Hiro :D
Nie lubisz Haru? O.o Łoo pierwsza osoba jaką spotkałam, która go nie lubi... Szacun xD

A tak w ogóle to witam ^^"
Z lekka późno, ale chyba ci to nie przeszkadza?
A od siebie z k-popu polecam Dong Bang Shin Ki lub jak kto woli DBSK/TVXQ czy po prostu Szynki ;)
Wiem, jestem monotematyczna, ale to nie moja wina że kocham tych chłopców <3

Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 25 mar 2010

Dramę uwielbiam <3 Na niczym innym nie ryczałam tyle ile na tym (bodajże od połowy 3 odcinka do samego końca xd), niby historia taka banalna i w ogóle, ale jednak dramka ma w sobie to coś.
Ja po dramie ryczałem przez trzy dni ile razy sobie o niej pomyślałem :roll: Nie mogłem przeboleć zakończenia. Niby właśnie taka banalna historia, a jak potrafi wzruszyć.. :wink:
ODPOWIEDZ