Witam serdecznie wszystkich! :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 07 kwie 2010

evelinux pisze:anime.. noo standardowo.. Ouran High School Host Club.. Frutis Basket.. ja osobiscie wole bardziej romantyczne.. wiec dodam Fushigi Yuugi i Ayashi no Ceres.. Itazura na Kiss!! <3 i Special A <33 i Pretear.. tylko to jest krotkie.. jakies 13 epow chyba..

No nie moge Evel widze ze Rosce polecasz wszystkie moje ulubione tytuly xD jaki ty masz doooobry gust zatem 8) - Ros notuj tam wszystko dokladnie :twisted:

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 kwie 2010

hehe,. arigatou :) a zaczynalam od Brzoskwini xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 07 kwie 2010

evelinux pisze:odc 19 to ten z Tadashim i Akirą? tak mniemam ze to ten bo ja na nim tezz awsze rycze jak bobr..

Odc. 19 to ten z Megumi i Yahiro

Notuję,notuję,Ewczaq ;)
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 07 kwie 2010

Rosia-chan pisze:
evelinux pisze:odc 19 to ten z Tadashim i Akirą? tak mniemam ze to ten bo ja na nim tezz awsze rycze jak bobr..

Odc. 19 to ten z Megumi i Yahiro

Notuję,notuję,Ewczaq ;)

Tak wiec mowicie o dwoch roznych odcinkach xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 kwie 2010

ee no to ja jednak na Tadashim bardziej ryczalam.. ich historia mi sie bardzo podobala..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 maja 2010

Właśnie tak sobie postanowiłam przejrzeć ten temat po Łódzkim spotkanku i okazuje się, że Cie nawet nie powitałam w tym temacie Rosia, gomene! To wszystko przez tego gościa z niebieskimi włosami z avatara, "jakiś taki zniewieściały" się wydawał -> to cytat z EwCzAkIs więc się nie gniewaj :D:D
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 23 maja 2010

Spoko,spoko :) Być powitanym już po jakimś czasie też jest fajnie :D Człowiek cały czas się czuje zaproszony :wink:
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA

Wróć do „Kilka słów o sobie”