Xin Chao :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 07 kwie 2010

Reira pisze:Witamy, witamy
ja też oglądałam ostatnio You're beautiful i też mi się bardzo podobała.

Jak pierwszy raz usłyszałam piosenki Still i Without Words to od razu miałam wrażenie, że już je skądś znam. Tyle, że nigdy wcześniej nie miałam styczności z koreańską muzyką, a strasznie mnie dręczy gdzie mogłam je usłyszeć.
Zastanawiałam się nad tym, czy mogłam je zapamiętać, gdy moja siostra i kuzyn swego czasu namiętnie oglądali Arirang :)

Przedwczoraj podjęłam się obejrzenia Hana Yori Dango. Jak skończę obejrzę koreańską wersję i wam napiszę, które mi się bardziej podobało. Chociaż słyszałam, że koreańska jest lepsza. Może ktoś z was oglądał obie wersje? :)

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 07 kwie 2010

jest tu dużo osób które oglądały obie wersje xD moim osobistym zdaniem każda jest lepsza w czym innym, np uwielbiam obsadę koreańskiego F4 i muzykę z BOFa, a HYD z kolei nie ma tych dłużyzn i taką inną trochę atmosferę za to niestety ma MatsuJuna xD no jestem ciekawa która Ci się bardziej spodoba^^
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 07 kwie 2010

Jak dla mnie to HYD japońskie się bardziej podobało, główna bohaterka była urocza i bardziej wzbudziła moją sympatię ;)
Ale nie wiem, może to dlatego, że japońską wersję oglądałam jaką pierwszą, no i jakiś sentyment pozostał :)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 07 kwie 2010

No zobaczymy jak to będzie...
Chociaż nie mogę znieść twarzy Matsumoto Juna, bez obrazy dla jego fanów, ale mi przypomina szczura :lol:
I jeszcze czuję niechęć do Oguri Shuna po obejrzeniu Hana Kimi.
A dopiero jestem przy 6 odcinku... :P
Za to główna bohaterka ma taką uroczą twarz :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 kwie 2010

ja mialam nastawienie do Matsujuna podobne.. zmienilo sie oni diametralnie cos kolo 3 epa xD xD HYD i tak mi juz pozostalo.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 kwie 2010

Ai_tanu pisze:jest tu dużo osób które oglądały obie wersje xD moim osobistym zdaniem każda jest lepsza w czym innym, np uwielbiam obsadę koreańskiego F4 i muzykę z BOFa, a HYD z kolei nie ma tych dłużyzn i taką inną trochę atmosferę za to niestety ma MatsuJuna xD no jestem ciekawa która Ci się bardziej spodoba^^

Grrrr.... jak to niestety? O.o" On jest... wspaniały :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 kwie 2010

no tak, kazda wersja ma w sobie cos innego.. szczegolnie korea vs japonia. bo tajwan mnie nie poruszyl a chiny to juz zupelnie inna historia jest..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 08 kwie 2010

Eggie pisze:
Ai_tanu pisze:jest tu dużo osób które oglądały obie wersje xD moim osobistym zdaniem każda jest lepsza w czym innym, np uwielbiam obsadę koreańskiego F4 i muzykę z BOFa, a HYD z kolei nie ma tych dłużyzn i taką inną trochę atmosferę za to niestety ma MatsuJuna xD no jestem ciekawa która Ci się bardziej spodoba^^

Grrrr.... jak to niestety? O.o" On jest... wspaniały :D

no każdy ma inny gust, ja mam uraz do Juna, jedynie w Gokusenie go jakoś znoszę xD
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 09 kwie 2010

Ja właśnie zaczęłam 2 sezon i mimo, że się już przyzwyczaiłam do jego twarzy, to i tak mam cichą nadzieję, że zostawi główną bohaterkę w spokoju i jego rola w dramie ograniczy się do roli miejscowego głupka :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 kwie 2010

ehh, okropne jesteście.. too cruel.. on tak fajnie gra ta role.. ej ej..

*znalazl sie obronca MatsuJuna*

[Eggie, wspomóż]
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 11 maja 2010

buska!!!
Witaj witaj serdecznie tutaj!!!
Fajnie, że do nas trafiłaś!!!
Baw się tu z nami dobrze!!!
Wszyscy my tutaj w duszy chyba Azjatami jesteśmy...
Czasem myślę, że ktoś na górze psikusa nam uczynił i umiejscowił nie na tym kontynencie ... :P

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 11 maja 2010

Witam! :D
MatsuJuna to chyba sie albo kocha, albo nienawidzi. Jak dla mnie, to z niego fajny chłopak jest - i jedyna na świecie osoba, której ładnie w loczkach XD
Ale do takich rozmów, to chyba temat o Junie jest.. :roll:
W każdym razie, baw się dobrze u nas na doki! :wink:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 11 maja 2010

Witanie mnie ciąg dalszy? To miłe. ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 maja 2010

a widzisz, widzisz? nasze forum jest bardzo miłe ^^
Obrazek
JAPAN:
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: buska » 11 maja 2010

A to już zdążyłam zauważyć :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”