Witam...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Witam...

Postautor: Pino » 08 kwie 2010

Właśnie buforuje mi się serial Let's Go Watch Meteor Shower dlatego postanowiłam się przywitać :) Witam:)
Dramy zaczełam oglądać od lipca; moja pierwsza drama to Hanazakari no Kimitachi e ;obejrzałam jeszcze pare japońskich ale chyba wole koreańskie i tajwańskie; z tajwańskich lubie ISWAK i ta druga seria podoba mi sie bardziej, nie mogę pominąć również brown sugar macchiato, jeśli możecie polecić jakieś tajwańskie to super:); z koreańskich mam sentyment do Coffee prince i tak się właśnie zastanawiam żeby ten serial jeszcze raz obejrzeć,nie spodziewałam się że drama medyczna mi się spodoba OB/GYN Doctors po obejżeniu zabrałam sie za kolejna medyczna New Heart stanałam gdzieś na 10 odcinku. Obecnie oglądam oprócz wznowionego po miesiącu Let's Go Watch Meteor Shower, IRIS a w planach mam Oh! My lady i Personal Taste. Dramy zaczełam oglądać tak przez przypadek i wpadlam. Znajomi się śmieją ale trudno:) brat mnie często straszy, ze odłączy mi internet, a ja się wykręcam że oglądanie seriali to dobry powód żeby swój angielski z którego jestem słaba podszkolić. przez dramy przestalam ogladac anime i argh, a wplanach mam One Piece kiedy ja na to znajdę czas... ahhh wracam do tajwańskiej wersji F4

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 kwie 2010

witaj Pino w naszych skromnych progach :) z tajwanow polecam ToGetHer, Romantic Princess i mimo wszyskto Bull Fighting :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 08 kwie 2010

Cześć,witaj na Doki! :)
Ja osobiście mogę Ci pojecić Ying Ye 3+1 :)
Baw się dobrze!
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 08 kwie 2010

Witam na doki ^^
Życzę miłej zabawy.
A masz może jakiś ulubionych aktorów czy aktorki? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 08 kwie 2010

i ja również witam^^
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 08 kwie 2010

Witam :)
a jak tam z azjatycka muzyka?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 08 kwie 2010

Przy wyborze serialu nie zwracam uwagi na obsade, tagże nie mam ulubionego aktora czy aktorki(jeszcze) :) chociaż fajnie jak czasami mozna na kimś oko zawiesic :) LOL
Jeśli chodzi o azjatycką muzyka hmm to niebardzo, w muzyce blizsza mi skandynawia(lubie ciężkie brzmienie), nio chyba że mniie nawrócicie, to mogłoby byc zabawne LOL :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. no ja mysle ze dlugo sie nie dasz przekonywac zeby sie nawrocic na azjatycka muzyke xD chlopaki sami swietnie przekonuja swoimi glosami :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 08 kwie 2010

evelinux pisze:haha.. no ja mysle ze dlugo sie nie dasz przekonywac zeby sie nawrocic na azjatycka muzyke xD chlopaki sami swietnie przekonuja swoimi glosami :)

Drogie panie nie tylko glosami xD i rowniez witam 8)
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

EwCzAkIs pisze:Drogie panie nie tylko glosami xD i rowniez witam 8)

Tak! Racja!
Popieram Ew xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 kwie 2010

ja mogę przekonywać na cięższe brzmienia z Azji^^ 2h snu ale za to dysk zapchany nową muzyką *___* Azja to złooo, uciekaj póki możesz, ale jak się rozmyślisz - to witam w naszych obłąkanych progach :p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Azzel pisze:to witam w naszych obłąkanych progach :p

haha.. polączenie slowa "oblakany" i twoj avek, Azzie, to mnie tak jakos rozbawilo xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 kwie 2010

że niby taki obłąkańczy?;p w ogóle już ze zmęczenia myślałam że napisałam nie progach a "nogach" i to cię tak rozbawiło xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Okej, Azzel teraz mnie rozbawiłaś tymi obłąkanymi 'nogami' xD
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 08 kwie 2010

Hmmm ta rozmowa obrala intersujacy kierunek - starch pomyslec co bedzie dalej ( a wiec jestem oblakana hmmmmmm.... nawet pasuje 8) )

Wróć do „Kilka słów o sobie”