Witam...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 08 kwie 2010

Obłąkani łączmy się! ;)

Witam! ^^

Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 09 kwie 2010

[/quote]ja mogę przekonywać na cięższe brzmienia z Azji^^ 2h snu ale za to dysk zapchany nową muzyką *___* Azja to złooo, uciekaj póki możesz, ale jak się rozmyślisz - to witam w naszych obłąkanych progach :p

hehe azja to złoooo..... zaatakował mnie wirus aaaa; od lipca choroba była utajniona i wylazła pare dni temu(ciekawe kiedy, hmmm zarejestrowałam sie na forum... o fak przepadłam .... -coś czuje w kościach ze będzie ciekawie ) ;przyłączam się do tych obłąkanych"nogami" LOL hehe jak znacie jakieś azjatyckie (takie trochę cięższe brzmienie, żeby co posłuchać można to super) chętnie dam się nawrócić) na cos innego ...., próbijcie, bo narazie z azjatyckich to tylko openingi i endingi z anime :) hmmm mały głód mnie dopadł, czas buforować drame ....... tylko 5 odcinków mi zostało
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 kwie 2010

Azzel pisze:że niby taki obłąkańczy?;p w ogóle już ze zmęczenia myślałam że napisałam nie progach a "nogach" i to cię tak rozbawiło xD

hahah! nie no.. ;) kogo ty tam masz, Jina?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 09 kwie 2010

Ja aktualnie MUCC'em i L'Arc~en~Ciel żyję, jeśli chodzi o j-rock.
(Apropo MUCC -
patrz na tego faceta w cylindrze, patrz *.* Jego ruchy, gra, i makijaż... <3)
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 10 kwie 2010

dzieki Greta za linka, fajne brzmienie podoba mi sie , jak znasz cos jeszce to smiało mozesz obsypac mnie linkami :) bede zachwycona LOL
Cylindernik ma fajne kostki na policzku ale cylinder lepszy :) ogolnie podoba mi sie, niezle brzmienie ale growlu mi brakuje LOL (hihi juz 2 raz tego utworku slucham hihi)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

titititi nowa dostawa linków wielkie dzieki. 1 link- utwór Go Mad and Mark zaczyna sie tak spokojnie a potemmm... mniam :) :) dzieki za linki mam co słuchać (wkoncu cos nowego; :P :) )tititi
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 kwie 2010

jeśli chodzi o Envy możesz być pewna ze temat tu zrobię i całą dyskografię wrzucę...kiedyś xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Zaczynam infiltracje twoich postów z działu muzyka tia tia :P :D moze cos ciekawego znajde ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 kwie 2010

lol, jestem infiltrowana xD hm, z tego co dotąd wrzucałam to raczej lekkie były rzeczy wiec nie wiem czy cię zainteresuje <bo jak dotąd nikt nie był chyba zainteresowany czymś mocniejszym xD>, ale w takim razie coś wrzucę dziś, właściwie mam dzień lenistwa więc mogę się trochę postarać xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

jak juz wczesniej pisałam ze fajne jak ktos poleci mi cos mocniejszego w azjatyckim wydaniu, ale mozliwe ze na inne wynalazki dam sie nawrocic posłuchamy zobaczymy:) ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 kwie 2010

hej! (Kibou jak zawsze spóźniona ;DD) mam nadzieję, że będzie ci się z nami dobrze fangirlowało ;DDD
oglądaj Personal Taste bo bardzo warto! ; DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 11 kwie 2010

Hej! hihi tak sie składa że własnie mi sie 4 odcinek buforuje:) zazwyczaj nie ogladam w weekend seriali(tzn mam takie postanowienie)ale jakos nie wyszło (znowu), hmmm wypadalo by kiedys odpoczac od ogladania, ale chyba już wpadlam na dobre:) a seria swietna juz po 3 odcinku stwierdzam ze ja kocham:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 11 kwie 2010

A tak w ogóle jeszcze, to masz świetny avek, uwielbiam Rikę :D

Azzel mi też się Twoje linki przydadzą :P Co prawda nie w tej chwili, bo mam jazdę na klasykę (Nodame Cantabile oglądam i mnie wzięło XD) i ogólnie egzamin się zbliża i zuo, więc będę męczyć wszystko, co klasyczne, a w przerwach po te Twoje linki sięgnę :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 kwie 2010

wrzuciłam juz w innym temacie tejże muzyki:p
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”