Witam...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Pino » 11 kwie 2010

ja juz cos wczoraj znalazlam nawet sporzadzilam notatke:) lol (tak żeby potem nie zapomnieć)

Gellers-9 teeth picabia- psychiczne ale mi sie podoba :) buscape też :) kolejne utworki jak juz w postach pisalas takie troche spokojniejsze ale mimo wszystko mi sie podobaja:)
Co prawda nie w tej chwili, bo mam jazdę na klasykę (Nodame Cantabile oglądam i mnie wzięło)
Nodame rządzi :)

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 11 kwie 2010

anyway - zapraszam do komentowania w temacie, ewentualnie propozycji co jeszcze umieścić, znaleźć xD
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

oki postaram sie ,ale tak na szybko zapisalam sobie ze mi sie podobało ,a tych linkow troche wczoraj przejrzalam :) tak jakos zapomnialam gdzie byl ten post; nastepnym razem bede komentowac w temacie:)
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Greta » 11 kwie 2010

Pino pisze:niezle brzmienie ale growlu mi brakuje
Tak apropo growlu: Arch Enemy znasz? 8)

A co do j-rock'a, to Ci jeszcze jednego linka podeślę do piosenki, której godzinami słuchałam niedawno :P

Teledysk genialny.
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Tak apropo growlu: Arch Enemy znasz? Cool
juz ten teledysk pare razy widziałam ale innych utworów nie kojarze, ostatnio mało sluchalam muzyki:)bo ja leniwiec jestem:) przyzwyczailam sie do swojej listy:) ( ale to sie zmieni :) )
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Witam...

Post autor: Piżmak » 29 sty 2011

Piniaczu!!!

Udam, że to pierwszy raz jak cię widzę...Ty malutkie, urocze stworzenie - witam cię wszystkimi wybuchami bomb i każdym trzaśnięciem klapka. Strasznie się cieszę, ze będę mogła dzielić wraz z tobą nasze wspólne zainteresowania .
Baw się dobrze i nadal witaj ludzi tak jak witasz!!!

Twój talib.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 29 sty 2011

Witaj! Nowy użytkowniku tego forum :) jak się strasznie ciesze że dołączyłaś do nas xDD

Jak mogłabym zapomnieć o powitaniu Cie ryżem i Nobuta xDD shame on me :) Baw się dobrze, pisz dużo postów ( buahhahaha).

Twój Tsukusz <3
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 29 sty 2011

Pino! Jak to dobrze, że nareszcie ktoś dołączył... Postów na forum mało, nie mamy co czytać, więc pisz dużo i nie znęcaj się proszę tak bardzo nad Taeminem... To dobre dziew... chłopię. Bierz aktywny udział w konkursach, twórz poezję i banerki. Uwielbiaj Kim Nam Gila i Hyun Bina! ....

Twoja Volli
ODPOWIEDZ