witam wszystkich towarzyszy niedoli :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Post autor: kells » 11 kwie 2010

Maura pisze:Ja tam ich lubiłam. Ta reporterka była fazowa XP Czy ja dobrze sobie przypominam czy ona pracowała w koreańskim odpowiedniku telezakupów Mango? XP
dla mnie oni byli dobrzy na raz. a czasami to już az ni emoglam i przyznam ze ich troche przewijalam momentami. pod koniec to sie w ogole u nich zbyt łzawo zrobiło i jakoś tak...
haha, no a ona chyba reczywiscie w czyms takim pracowala, zupelnie o tym zapomnialam;d
boom_boom pisze:Witaj!!!
Haha, z Siwonem fajna sprawa. Niedawno myślałam sobie, który z muzyków mógłby wystąpić w jakiejś dramce... Siwon był gdzieś na szczycie ;) Juhuu, myślenie daje szczęście!
też się cieszę, na dodatek tak się zlozylo ze w poprzednim miesiacu widzialam 2 dramy z nim, tylko ze zawsze grał tło, a teraz nareszcie głowna rola:D fajnie go zobaczyc jako mężczyznę (ok. mam na mysli wygląd, bo zachowuje sie jak rozwydrzone dziecko;d), bo do tej pory w dramach byl takim niepozornym chłopcem:D ale kocham go coraz bardziej i bardziej z epa na ep Oh my lady<3

Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 11 kwie 2010

Witaj ^^
Jak ktoś już napisał lepiej późno niż wcale xD
Dobrej zabawy nie życzę, bo już jesteś tu od jakiegoś czasu i poznałaś uroki doki doki xD
aa i nie martw się ilością postów, ja też mam na razie mało, jeszcze nadrobimy ;)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Post autor: kells » 11 kwie 2010

Lusia pisze:Właśnie tak patrzę i myślę sobie, że przecież już od od dłższego czasu Cię u nas widzę ^^
No ale czas się przywitać. Dobry wieczór :D

A co do muzyki, to czego słuchasz? Przepraszam jeśli już wspominałaś, ale mam lenia i nie chce mi się całego Twego posta czytać ^^" Mam nadziejże, że mi wybaczysz.
co do muzyki... to troche przewrotnie przyznam ze muzyka to moja druga wielka pasja obok dram, ale niestety trwa dłużej i związana z Azją nie jest:D preferuje alternatywną muzykę, trochę rocka, troche electro i głownie pochodzenia brytyjskiego;d aczkolwiek muszę przyznać ze ostatnio coraz więcej koreanskich OSTów panuje w mojej plejliście:D od czasu do czasu lubię też posłuchac czegos japonskiego:) i troche wstyd sie przyznac, bo na co dzien popu zupelnie nie slucham, ale uwielbiam przedostatnia płyte rainie yang i zawsze jej słucham jak mam zły humor:D:D
Speak pisze:Witaj ^^
Jak ktoś już napisał lepiej późno niż wcale xD
Dobrej zabawy nie życzę, bo już jesteś tu od jakiegoś czasu i poznałaś uroki doki doki xD
aa i nie martw się ilością postów, ja też mam na razie mało, jeszcze nadrobimy ;)
ok, czyli rozumiem ze w kupie siła i ze my, z małą iloscią postów, musimy sie trzymać razem?:D ok, teraz juz się nie czuję wyalienowana ;d
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 11 kwie 2010

Jeeej, trzymajcie się razem, ale nie jako grupa osób o małej ilości postów, ale jako grupa aktywnie aspirująca do tysiąca, potem dwóch... ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 12 kwie 2010

preferuje alternatywną muzykę, trochę rocka, troche electro i głownie pochodzenia brytyjskiego;d
to może rozejrzyj się mimo wszystko po forum bo nie tylko pop serwujemy tu :p
a tak o jakiejś dramie zaczęłyście namiętnie rozmawiać - to może temat stworzycie, zachęcicie do oglądania tymże, czy coś;p <nie wiem czy to nie była ta drama co ma tysiąc tytułów i każdy dla mnie inny...xD>
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Post autor: kells » 12 kwie 2010

Azzel pisze:
preferuje alternatywną muzykę, trochę rocka, troche electro i głownie pochodzenia brytyjskiego;d
to może rozejrzyj się mimo wszystko po forum bo nie tylko pop serwujemy tu :p
a tak o jakiejś dramie zaczęłyście namiętnie rozmawiać - to może temat stworzycie, zachęcicie do oglądania tymże, czy coś;p <nie wiem czy to nie była ta drama co ma tysiąc tytułów i każdy dla mnie inny...xD>
hmm, ale o którą dramę chodzi? o Dal Ja's Spring? już istnieje ten temat, bo pamiętam że go tu przeczytałam;d

ja wiem, ze nie tylko pop tu serwujecie, ale wlasnie sęk w tym ze mam trochę anglomanię (skądś musiał sie u mnie wziąć ten pomysł na studiowanie anglistyki, nie?;d) no i po prostu mam 2 obsesje ktore msuze jakoś łączyć-miłość do Englandów i miłość do Azji:D
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Pino » 12 kwie 2010

witaj !Keells ja tez jestem swiezynka:)
ok, czyli rozumiem ze w kupie siła i ze my, z małą iloscią postów, musimy sie trzymać razem?Very Happy ok, teraz juz się nie czuję wyalienowana ;d
nio to trzymam z toba kells :)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 12 kwie 2010

Ale w Korei też śpiewają po angielsku <elastik, fantastik>

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Pino pisze:witaj !Keells ja tez jestem swiezynka:)
ok, czyli rozumiem ze w kupie siła i ze my, z małą iloscią postów, musimy sie trzymać razem?Very Happy ok, teraz juz się nie czuję wyalienowana ;d
nio to trzymam z toba kells :)
lol, widzę ze wyrastam powoli na lidera grupy NIE trzymającej władzy:D ok, zaraz w ruch pójdą hasła typu 'ratuj doki, nie pisz postów!';d
boom_boom pisze:Ale w Korei też śpiewają po angielsku <elastik, fantastik>

:lol: :lol:
hahaha, elastik fantastik, umarlam:D
ja wiem, wiem wiem! ale chodzi o to ze...yhhh, to jest trudno wytlumaczyc, no. bo ja mam trochę swira na punkcie brytyjskiego akcentu i w ogóle odmian dialektowych itd i lubię sie tego dosłuchiwać z brytyjskiej muzie-ot co;d wiem ze to moze brzmiec dziwnie, no ale musicie mnie taka zaakceptować (musicie, prawda?:D)

co nie znaczy ze nie slucham koreanskiej muzy! wlasnie ostatnio cos za dużo jej słucham, głownie OSTów...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 kwie 2010

Jeeej, trzymajcie się razem, ale nie jako grupa osób o małej ilości postów, ale jako grupa aktywnie aspirująca do tysiąca, potem dwóch... Wink
a to będę samotna ;p

Kells nawet się nie obejrzysz kiedy przekroczysz pierwszy tysiąc ;p Tylko błaaagam - bez spamowania ^^
Ale w Korei też śpiewają po angielsku <elastik, fantastik>
*prych na całe doki*
:D
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Maura pisze: Kells nawet się nie obejrzysz kiedy przekroczysz pierwszy tysiąc ;p Tylko błaaagam - bez spamowania ^^
i znów mi się obrywa chociaz jeszcze nie wiem za co;d czy ty sugerujesz ze zwykle spamuje, czy jak?:>
Maura pisze:No jak dla mnie to trochę kwacze ;p ale więcej takich kaczek <3
ej aż poszłam sprawdzić-przecież on wcale nie kwacze! normalny ma głos, jak dla mnie:D <333
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

i znów mi się obrywa chociaz jeszcze nie wiem za co;d czy ty sugerujesz ze zwykle spamuje, czy jak?:>
Abolutnie nie ^^ Własciwie to nie wiem czy spamowałaś czy nie, ale tylko ładnie ostrzegam ^^ Ostatnio fala spamu przez doki się przewijała i trochę wrażliwie się na tym punkcie zrobiło ^^''' A można mieć dużą ilość postów nie spamując :P Zresztą kto dba o ilość postów? XP
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

yyy... a co konkretnie w tym przypadku rozumiesz przez spam? msuzę wiedziec czego sie wystrzegać:]
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

hmmmmm pisanie kompletnie nie na temat głównie?
Przyyyykładowo i czysto teoretycznie :P w temacie o Jang Geun Suku zaczynasz się rozpływać nad Lee Min Ho, jego dorobkiem, przystojnością i w ogóle jak to go na początku BOFów nie cierpiałaś i bardziej podobał Ci się Jihoo sunbae , a dziś Jun Pyo śnił Ci się w nocy i stwierdzasz, że to najfajniejszy aktor koreański i względem urody nie możliwe jest go porównywać z Jang Geun Sukiem. Ale w ogóle to Kim Bum rządzi!
<- Coś w tym stylu xP
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Maura pisze:hmmmmm pisanie kompletnie nie na temat głównie?
Przyyyykładowo i czysto teoretycznie :P w temacie o Jang Geun Suku zaczynasz się rozpływać nad Lee Min Ho, jego dorobkiem, przystojnością i w ogóle jak to go na początku BOFów nie cierpiałaś i bardziej podobał Ci się Jihoo sunbae , a dziś Jun Pyo śnił Ci się w nocy i stwierdzasz, że to najfajniejszy aktor koreański i względem urody nie możliwe jest go porównywać z Jang Geun Sukiem. Ale w ogóle to Kim Bum rządzi!
<- Coś w tym stylu xP
lol, to jeszcze chyba AZ TAK mi sie nie zdarzyło. ale ładne zestawienie mi zrobiłaś, dziękuję:D <33

a w ogóle to wiesz co??? snił mi sie dziś Minki i mówił że w ogóle cię nie lubi i nie rozumie czemu wsdychasz do jego zdjęcia koło łózka... ca poza tym jeszcze Siwon jest taki uroczy, ze obecnie przylania mi cąły swiat łącznie z wszystkimi aktorami, a juz na pewno przysłania Lee Min Ho, którego przeciez, jak sama trafnie zauwazylas, nie znosiłam w BOFach (i to nie tylko na samym poczatku...) ale czekaj, chyba się cos pomyliłam, zdaje sie że powinnam przenieść tego posta do tematu o Kim Bumie! daj mi chwilkę:D
ODPOWIEDZ