witam wszystkich towarzyszy niedoli :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 kwie 2010

Wiesz... są sytuacje i niektóre tematy, które jakoś tak naturalnie pozwalają zbaczać z głównego wątku (np ten, w każdym poście powinnam Cię witać, a twardo spamuję XD) , ale generalnie chyba warto jest się trzymać zasad, nie?

Mnie osobiście najbardziej boli spam w kdramach -> czyli zuchwale mówiąc dział, który jest mi najbliżej, spam w innych działach już tak bardzo mi nie przeszkadza (ale zdarza się :P) a ja zła i samolubna., co? XP

Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 12 kwie 2010

pokaz mi osobę, która nie jest samolubna:D

nie no wiesz, czasem się zbacza z głownego tematu zupelnie nieświadomie i nie robi sie tego mając na celu zaspamowanie całego forum:D mi sie też zdarza czasem zboczyć z tematu, to naturalne. ale obiecuję, że będę uważać!

swoją droga, czy ten wątek naprawdę może służyć tylko do witania się? myślałam ze skoro juz się nazywa 'kilka słów o sobie' to można mówić... o sobie. wszystko co tu piszę jest o mnie...no, przynajmniej w dużej mierze:D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 12 kwie 2010

ja jestem za opcją o tobie, i nie mam nic przeciwko żebyś dalej mówiła o sobie ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 kwie 2010

No prosze, a ja byłam świecie przekonana że cię witałam kiedyś :D

No to witam w każdym razie :p
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 12 kwie 2010

średnio wtej chwili wszysto ogarniam, ale witam... chociaż tak dziwnie mi bo już sporo czasu już tu w sumie jesteś xD
no ale nic^^
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 12 kwie 2010

eee to ja tez witam - nigdy nie sadzilam ze uda mi sie kiedys przywitac kogos z wiekszym stazem na forum niz ja xD jestem bogatsza o kolejne nowe doswiadczenie 8) Jesli przeraza cie to ze wiekszosc tu ma ponad 1000 postow to rob to co ja - gon ich :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

phy, 1000, nim się spostrzeżesz będą 2000, jestem ciekawa kto będzie pierwszy wytrwały i dotrwa na tym forum do 10000 oO w ogóle smutek, nie zmieniają się już podpisy...
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Azzel pisze:phy, 1000, nim się spostrzeżesz będą 2000, jestem ciekawa kto będzie pierwszy wytrwały i dotrwa na tym forum do 10000 oO w ogóle smutek, nie zmieniają się już podpisy...

No tak po doramowym maniaku powinien byc totalny fanatyk xD np. (jezeli to o te podpisy ci chodzilo bo nie wiem czy dobrze zalapalam)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

dobrze dobrze, ale już od dawna do mnie to przylgnęło:p
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 12 kwie 2010

EwCzAkIs pisze:eee to ja tez witam - nigdy nie sadzilam ze uda mi sie kiedys przywitac kogos z wiekszym stazem na forum niz ja xD jestem bogatsza o kolejne nowe doswiadczenie 8) Jesli przeraza cie to ze wiekszosc tu ma ponad 1000 postow to rob to co ja - gon ich :mrgreen:

haha, staram się-motywacja jest spora:D a poza tym coraz bardziej się tu zadamawiam;d poczatkowo się bałam ze jesteście taka bradziej zamkniętą grupą, ale teraz widzę, że chyba wyznajecie zasadę 'w kupie siła' i 'im więcej, tym lepiej', za co jestem wam bardzo wdzieczna!!:**
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

No w koncu nie na darmo jestesmy samozwancza doki - family 8) --> to powiedzial czlowiek panaszacy sie tu eee nawet nie od miesiaca chyba xD pffff...

Wróć do „Kilka słów o sobie”