Cześć :):):)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Cześć :):):)

Post autor: sujini » 12 kwie 2010

Na doki doki zarejestrowałam się już dawno, ale dopiero dziś macham do Was oficjalnie łapką. :)
Nie mogę raczej nazwać siebie maniaczką dram (póki co? ;)), ale na pewno uwielbiam kinematografię koreańską. Z dram do tej pory oglądałam jedynie period dramy : Legend (moja pierwsza wielka miłość i wybuch gorących uczuć w stronę azjatyckich produkcji), Jumong (nie dokończyłam - bo bardziej zaabsorbowała mnie następna perełka,- ale wrócę do niej, mimo, ze tych 81 odcinków mnie trochę przeraża:P) i The KIngdom Of The Wind. Obecnie zaczynam być mocno uzależniona od Song Il-Gooka, który najpierw przykuł moją uwagę jako Jumong i Daemusin, zachwycił jako pirat w Emperor Of The Sea, a już kompletnie omotał jako seksowny, pewny siebie i zabawny Michael King w A Man Called God. I chyba dlatego tu jestem:D
Tyle póki co o mnie :)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 kwie 2010

Witam!

Widzę fanka sageuków? Lubimy, lubimy <3 Niewiele jest tutaj fanów dram historycznych, tym bardziej się cieszę, zę się w końcu ujawniłaś ;p
Od siebie mogłabym polecić Return of Iljimae, Conspiracy in the court, Queen Seon Deok i w sumie narazie wszystko bo jeszcze nie wiem co myśleć o Ja Myung Go ;p Jak skończę to pewnie wezmę się właśnie za Kingdom of the winds w końcu bo. . .Jumonga zaczęłam, ale też mnie ilość odcinków nieco wystraszyła ^^'
a już kompletnie omotał jako seksowny, pewny siebie i zabawny Michael King w A Man Called God.
On mnie nieco przeraża ;p Wczoraj weszłam na jakąś stronę koreańską i przypadkiem trafiłam na screeny w któegoś odcinka. .czy tam. . .zalecają się do niego aż trzy laski:? :D
Legend (moja pierwsza wielka miłość i wybuch gorących uczuć w stronę azjatyckich produkcji)
Tak po nicku patrzyłam, że chyba fanka Legendy <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 12 kwie 2010

też witam:)
mi historyki są obce ale mam nadzieje że to się zmieni i spotkamy się w jakimś temacie;)
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Dziękuję za szybkie i bardzo miłe przywitanie:):)
Maura, mnie też strasznie miło poznać kogoś kto też uwielbia historyczne dramy, bo do tej pory w tej całej mojej fascynacji byłam bardzo, ale to bardzo samotna :P Dzięki za propozycje nowych tytułów, na pewno po nie sięgnę, tylko pewnie dopiero jak zaliczę wszystko gdzie pojawił się SIG..
Maura pisze: On mnie nieco przeraża ;p Wczoraj weszłam na jakąś stronę koreańską i przypadkiem trafiłam na screeny w któegoś odcinka. .czy tam. . .zalecają się do niego aż trzy laski:? :D
Haha, no tak, chociaż w zasadzie to tylko dwie, bo ta trzecia nie do końca chyba wie czego chce, a oczywiście on tą trzecią jest najbardziej zainteresowany:P
Przeraża Cię? Nieee.... wszystko tylko nie przeraża. :oops: :D To taki koreański James Bond :D ale o tym to ja już więcej napiszę w odpowiednim temacie. ;))
Azzel pisze:też witam:)
mi historyki są obce ale mam nadzieje że to się zmieni i spotkamy się w jakimś temacie;)

bardzo możliwe, bo zaczynam poszerzać swoje ciągoty dramowe :lol:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 kwie 2010

tylko pewnie dopiero jak zaliczę wszystko gdzie pojawił się SIG..
A widziałaś komedię z nim Art of Seduction? :D Całkiem śmiechowa, a z niego jakie ogarnięte ciacho <3 Chociaż w Lobbyist też całkiem nieźle się prezentował ^^^
Przeraża Cię? Nieee.... wszystko tylko nie przeraża. Embarassed Very Happy
Nie wiem. . .jakoś dziwną ma twarz ostatnio ;p Ja nie wiem czy ta metamorfoza jest korzystna ^^
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Maura pisze: A widziałaś komedię z nim Art of Seduction? :D Całkiem śmiechowa, a z niego jakie ogarnięte ciacho <3
Widziałam i podpisuję się w pełni pod Twoimi słowami:D
Maura pisze: Chociaż w Lobbyist też całkiem nieźle się prezentował ^^^
to u mnie czeka w kolejce, teasery są wielce obiecujące ^_^
Maura pisze:jakoś dziwną ma twarz ostatnio ;p Ja nie wiem czy ta metamorfoza jest korzystna ^^
No tak, te zrzucone bodajże 10kg bardzo widać po jego twarzy, i początkowo też nie mogłam się przyzwyczaić, ale teraz.. jak już napisałam, jestem cała jego:P heheheh.
ODPOWIEDZ