Tak, hej

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Mei_Ling
Co to jest dorama? o_O

Tak, hej

Postautor: Mei_Ling » 20 kwie 2010

Tak więc jestem. Z forum ogólnie korzystam od dłuższego czasu, jednak jakiś czas temu powiedziałam sobie "Dosyć tego. Nie mogę się wiecznie ukrywać. Koniec z byciem biernym userem". I tak to się skończyło.
Dram za często nie oglądam, jestem raczej zwolenniczką azjatyckiej muzyki, więc lista obejrzanych przeze mnie seriali nie jest zbyt zachwycająca i nie zapiera tchu w piersiach. Tak czy siak spokojnie mogą się na niej pojawić takie tytuły jak Family's Honor, Personal Taste, I'm sorry. I love you, What's up, Fox; Mam też wielką ochotę obejrzeć wreszcie IRIS, ale coś mi się nie zbiera... Ojć, zapomniałam też wspomnieć o Love Shuffle, które dorwałam jakiś czas temu zupełnie przypadkowo.
Muzyka. Tu mogę rozwinąć się nieco bardziej. xD the TRAX, Kara, Angela Zhang, Big Bang, Szyneczki, B2ST, K, K. Will, Evan, Stereopony, TaeGoon, Fahrenheit, Lollipop, KAT-TUN, Gackt i mogłabym tak wymieniać i wymieniać... I z rumieńcami na twarzy przyznaję się, i to bez bicia, że wręcz ubóstwiam dwóch panów - T.O.P (Big Bang) i Doo Joon (B2ST) *__*. Powiedzieć, że są boscy to mało, oj mało...
Koniec tego, rozpisałam się wystarczająco. Poucinajcie mi łapy, bo będzie masakra.

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 kwie 2010

witam, witam serdeczniei ciesze sie ze zdecydowalas sie dolaczyc do nas :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 20 kwie 2010

Ja również witam :)
Życzę miłej zabawy :)

przez chwilę myślałam, że jesteś moją znajomą, bo ona też interesuje się dramami, a ma podobne imię do twojej nazwy użytkownika, ale wiem teraz, że to nie ty, bo ona ma 'a' zamiast 'e' w imeniu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 kwie 2010

o lol xD twój av mnie powalił, pisz więcej będę mogła na niego częściej patrzeć xD no i witam <i wcale nie jestem straszna tak na wszelki wypadek :p>
Obrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 20 kwie 2010

Ja takze witam i masz racje - biernosc jest zuaaaa ( ja nie wiem odkad sie na forum doki zapisalam przejmuje dziwaczne nawyki tejze szalonej rodzinki i pisze np. "zua" - normalnie kocham was - takze Mei_Ling uwazaj na swoj polski) 8) Twoj avek jest mi znany i bardzo go lubie - taki pozytywny :)

Azzie xD hahaha no przeciez wiemy
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Tak, hej

Postautor: Kibou » 20 kwie 2010

hey, hey, hellou! ;DDD
fangirluj z nami dużo ;D
Mei_Ling pisze:T.O.P (Big Bang) i Doo Joon (B2ST) *__*

kekekeke >;3
<3
Obrazek
Awatar użytkownika
Mei_Ling
Co to jest dorama? o_O

Azzel pisze:o lol xD twój av mnie powalił, pisz więcej będę mogła na niego częściej patrzeć xD no i witam

Postaram się. Chyba, że nadejdzie ten niezwykły moment, iż będziecie mieli mnie dość, a co pociągnie za sobą fakt, iż zaczniecie mnie wyganiać z tematów. xD
EwCzAkIs pisze:takze Mei_Ling uwazaj na swoj polski

Nie dam go zniszczyć. ;_; Albo dam...

I fangirlować będę! A co! xD
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 20 kwie 2010

To miłego fangirlowania :D. I w ogóle uważaj, ja tu siedzę od jakichś dwóch-trzech dni, a już mnie wciągnęło, tak że z tobą może być to samo XD.
Awatar użytkownika
Mei_Ling
Co to jest dorama? o_O

Kajak, możliwe. Jako kobieta słaba i często bezradna (haha xD) uzależniam ię w błyskawicznym tempie, przez co rodzina się załamuje, bo nie potrafi mnie z tego wyciągnąć. Zresztą korzystam z tego forum (korzystałam biernie!) przez dobre pół roku i wypowiedzi niektórych ludzi potrafiły zrzucić mnie nawet z krzesła, więc powiedziałam sobie: "Ej! Skoro jest tu tylu zabawnych ludzi, to ja tu naprawdę pasuję" I oto jestem. Zła, męcząca, irytująca, roztrzepana ja. Zapragniecie czasów, kiedy jeszcze tylko czytywałam wasze posty. xD
Znów się rozpisałam... Mówiłam: ucinajcie mi łapy.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 20 kwie 2010

Witam serdecznie ! xD

A Iris nie oglądaj ta drama to złoooo nie nawidze jej ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu) zrujnowała mi życia jak dla mnie to jest drama dla osób o mocnych nerwach bo ja np przez z nia spać nie mogłam no ale oczywiście zapraszm do oglądania :)

no ale to nie temat o Iris wybaczcie rozpisałam się i bym się jeszcze , tak że witam witam ryżem i Nobuta xDD
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 kwie 2010

oii, jak już tu śledzisz trochę to powinnaś wiedzieć ze takie posty to nic;p <prawie dumna twórczyni przydługich i nudnych postów xp do tego o zgrozo randomowych :D>
a avek z czego w ogóle co to itd właśnie straszny pozytyw mi sie włącza jak go widzę:D
no, i fangirlowanie to jak najbardziej trza, a nawet obowiązek, o!:D <zaraz zlinczują mnie pogromcy offtopów xD>
I oto jestem. Zła, męcząca, irytująca, roztrzepana ja

eeej, też taka jestem <o ile nie gorsza> i jakoś tu juz dobrze ponad rok jestem wiec sie chyba da;p
a w razie czego postów czytać wszystkich nie trzeba ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Mei_Ling
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Mei_Ling » 21 kwie 2010

Ale ja muszę! Ja mieć w sobie coś takiego, że jak ja nie przeczytać czegoś, co ja chcieć przeczytać, to ja wtedy chorować. Strasznie chorować, ból nie być wtedy do opisania. Ta choroba zwać się głupota i dziwne nawyki, nieuleczalne, niestety.
I tak, wiem, moje posty to nic w porównaniu co do niektórych tu wypuszczonych na światło dzienne (tudzież komputerowe, bo monitor świeca i w noc i w dzień, w dzień mniej to widać, ale cóż...), jednak ja się kiedyś rozpiszę, to... Się rozpiszę. I zapewne cały tekst będzie nie na temat. W końcu roztrzepanam.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 21 kwie 2010

Ale ja muszę! Ja mieć w sobie coś takiego, że jak ja nie przeczytać czegoś, co ja chcieć przeczytać, to ja wtedy chorować.

uhh, to jest straszne xD ja mam zwykle tak ze jak coś zaczynam robić to muszę to skończyć oO jak czytam gazetę, to od deski do deski <no wyłączając reklamy, klepsydry i rubrykę sportową xp choć nad reklamami czasem się pochylam z głębszą analizą xD>, dram porzuconych przez mnie - na palcach u jednej dłoni mogłabym policzyć <nie licząc dwóch we wstrzymaniu to chyba była tylko jedna oO>, zuo, zuo, zuooo...
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 11 maja 2010

Mei_Ling !!!
Sorki, że tak późno, ale jednakowoż witaj serdecznie i baw się tu z nami gut!!!!

ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”