Witam!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 kwie 2010

evelinux pisze:noo ja sobie nie wyobazam ze ktos oglada dramy koreanski a nie widziala YaBa.. to jest klasyk ponad klasyki..

^^ błagam cię, żadne klasyka... Klasyczna głupota raczej ^^

Witamy :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 kwie 2010

Eggie pisze:
evelinux pisze:noo ja sobie nie wyobazam ze ktos oglada dramy koreanski a nie widziala YaBa.. to jest klasyk ponad klasyki..

:P *foch* nie słuchaj jej tokyo. to taka szarlatanka jest ;) ona nie lubi JGS
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 23 kwie 2010

evelinux pisze:
Eggie pisze:

:P *foch* nie słuchaj jej tokyo. to taka szarlatanka jest ;) ona nie lubi JGS

No jak dla mnie to może tez za mądre to nie było, ale na YT jest tyle MVek z tego, że w końcu to obejrzałam ze względu na wszystkie te niesamowite sceny. No i raczej must see.

...no i witamy :D
Awatar użytkownika
tokyo
Co to jest dorama? o_O

Postautor: tokyo » 23 kwie 2010

Dzięki; D Za You're Beautiful zabieram się, zabieram i zabrać nie mogę.
Zalepię dramą IRISową pustkę. Sprawdzę też koniecznie Goong, bo wasze opinie są zachęcające

Azzel pisze:Witam witam^^
no, niech ci się z nami długo zostanie,tyle^^

nie mam w zwyczaju porzucania for po kilku postach, więc myślę, że trochę mi się zostanie:)

*foch* nie słuchaj jej tokyo. to taka szarlatanka jest Wink ona nie lubi JGS

<notuje> :D

music and nothing more
immaturity keeps me young
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

tokyo pisze:
*foch* nie słuchaj jej tokyo. to taka szarlatanka jest Wink ona nie lubi JGS

<notuje> :D

zuch dziewczyna! :D jak nie obejrzysz nigdy filmu "do re mi fa so la ti do" to nigdy nie bedziesz musiala probowac zrozumiec jej skrzywienia na punkcie JGS :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 kwie 2010

jak już Pino naciągnęłam na oglądanie to i ciebie zachęcę na The man who can't get married ;p cza propagować też mniej znane dramy, o!;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

ale czemu mniej popularne? ja myslalam ze to jest znane w miare.. jak uslyszalam ze to jest cos jak takaluzna czesc od The woman who still wants to marry to postanowilam po to kiedys siegnac :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 kwie 2010

w porównaniu do YaBa?;p poza tym The man był pierwszy, i w ogóle jedna z lepszych komedii oglądanych przeze mnie więc polecić zawszem jest gotowa:D
Obrazek
Awatar użytkownika
tokyo
Co to jest dorama? o_O

evelinux pisze:ak nie obejrzysz nigdy filmu "do re mi fa so la ti do" to nigdy nie bedziesz musiala probowac zrozumiec jej skrzywienia na punkcie JGS :)

nie no, nie może być tak źle ;dd
tak, czy inaczej, kiedy znajdę czas na film, również go obejrzę

Rety, obawiam się, że teraz moja doba zmuszona będzie przedłużyć się o kilka kolejnych godzin w celu "przystosowania organizmu do otoczenia" o czym kiedyś będzie mowa na biologii w temacie "dowody na ewolucję człowieka" podpunkt a- dramosapienserectus xd

music and nothing more
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 23 kwie 2010

tokyo pisze:nie no, nie może być tak źle ;dd

Uwierz, że może xD
tzn mam na myśli głównie końcówkę i pamiętną scenę z czajniczkiem :D (jak obejrzysz będziesz wiedziała o co chodzi)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

noo co do tego to cale doki sie zgadza.. pierwsza godzina i 10 minut bez zarzutu.. potem mozesz wylaczyc film i uznac ze to byl koniec xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 23 kwie 2010

Dokładnie, jak pominiesz ostatnie 20 minut to może nawet stwierdzisz, że to dobry film xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

haha.. noo ale co tam.. to wina filmu i scenariusza a nie samego JGS.. nikt inny by tak wyrąbiście nie udawał niedorozwoja i nie biegal z czajniczkiem xD xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
tokyo
Co to jest dorama? o_O

evelinux pisze:nikt inny by tak wyrąbiście nie udawał niedorozwoja i nie biegal z czajniczkiem xD xD xD

haha, tym właśnie całkowicie mnie przekonałaś, że to pozycja obowiązkowa! XDD

music and nothing more
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 24 kwie 2010

nie załamujcie mnie, stwierdzic że to dobry film? O.O on był masakrycznie nudny, końcówka żenująca, ale jedyna ciekawa w całym filmie lol xD tylko dzięki temu pamiętam o czym był ten film xD

Wróć do „Kilka słów o sobie”