anyong <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 23 maja 2010

Witam :D
Jaya Chou lubisz,how nice
a propos zarażania się czymś od rodzeństwa,to czasem naprawdę czymś dobrym potrafia zarazić,jak powiedziała gosq powinnaś być wdzięczna siostrze,ja jestem wdzięczna bratu,bo gdy mialam 9 lat zaraził mnie metallicą :mrgreen:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 maja 2010

Też witam serdecznie :) Nie mam nic do powiedzenia bo ciągle sie powtarzam..

Czy Kij był już na świecie jak my miałyśmy po 8 lat? Bo ja ciągle mam wrażenie że SHINee to mają po 12 lat :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
muha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: muha » 23 maja 2010

*boom_boom: Z japońskich dram to chyba całej nie oglądnęłam żadnej, ale oglądałam kilka filmów, np. 1 Litre of Tears, czy Death Note (a to dzięki mandze oczywiście ^^).

*Maura: O Boże O_O Przepraszam, akurat tego słuchałam i automatycznie napisałam x_x Dziękuję, że zauważyłaś :) Miałam na myśli Hug^^

*shookooo: Ansona Hu znam, ale szczerze mówiąc to dość słabo...

*gosq: Moja siostra nie była z tego zbyt zadowolona i przez pierwsze 2 lata nie mogła się do tego przyzwyczaić... A teraz Azja to jedyny temat na jaki możemy się dogadać.. Różnica 6 lat robi swoje.

*Eggie: SHINee zadebiutowali jakieś 2 lata temu, ja ich słucham niecały rok ^^

Dziękuję wszystkim za takie miłe powitanie^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 maja 2010

muha to był akurat z mojej strony ostry sarkazm bo ci chłopcy są w moim przekonaniu mocno śmiechowi ale dobrze wiedzieć ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 maja 2010

Moja siostra nie była z tego zbyt zadowolona i przez pierwsze 2 lata nie mogła się do tego przyzwyczaić... A teraz Azja to jedyny temat na jaki możemy się dogadać.. Różnica 6 lat robi swoje.

hej, a siostra też w internecie gdzieś siedzi? może znamy Twoją siostrę? ;DDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
muha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: muha » 23 maja 2010

*Eggie: Sprostować nie zaszkodziło ^^ Ogólnie to w ciągu ostatnich dni mój mózg nie rozróżnia takich bodźców jak sarkazm, bo nadrabiałam Prosecutor Princess i Personal Taste, dopiero dzisiaj skończyłam i jakaś taka ogłupiona jestem xdd

*Maura: Bardzo możliwe... Niestety przez to, że za sobą nie przepadamy to niezbyt wiem gdzie mogłabym ją znaleźć... Okropnie nie lubi jak czytam jakieś jej rzeczy, więc nawet na fb nie mam jej w znajomych xdd Cóż.. każdy ma jakieś skrzywienia ^^

*Lusia: Oglądałam! Jedna z moich ulubionych dram ^^ Rola HongKiego mnie powaliła :D Co prawda zraziłam się trochę do UEE... no ale bywa^^

Wróć do „Kilka słów o sobie”