hejo !

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

hejo !

Postautor: Snake » 30 maja 2010

Witam.

Jestem Przemek i dopiero rozpoczynam swoją przygodę z azjatycką kinematografią.

Seriali raczej nie oglądam, póki co zapoznaję się z pełnometrażowymi produkcjami, głównie z Japonii oraz Korei. Mój ulubiony reżyser to Takashi Miike ;)

Chętnie podyskutuję nt filmów, które widziałem oraz poczytam rekomendacje dzieł, których jeszcze nie miałem okazji oglądać

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 maja 2010

Nie ma na Doki zbyt wielu chłopaków, także witam serdecznie xD mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuł i zagościsz na dłużej :)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 30 maja 2010

witam witam^^ no to mam nadzieję ze rozkręcisz tu działkę filmową bardziej bo niewiele się czasem tu dzieje odnośnie tego <bardzo mi się nie chce robić filmowych tematów xD>
noo, niech ci się zostanie z nami jak najdłużej^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 30 maja 2010

Czesc.

No właśnie zauważyłem, że sporo tutaj pań i dyskusje o takich filmach jak np. Crowd Zero schodzą na to, który aktor jest przystojniakiem, a który nie ;)

Odnośnie filmów z Japonii, czy Korei zauważyłem dużo braków i sukcesywnie będę je uzupełniał, o ile będzie odzew ;) (i o ile będę miał czas, a teraz czas na F1, hyhy )
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 30 maja 2010

Ojej! Jak miło! Witam serdecznie!

Snake pisze:Czesc.
No właśnie zauważyłem, że sporo tutaj pań i dyskusje o takich filmach jak np. Crowd Zero schodzą na to, który aktor jest przystojniakiem, a który nie ;)

LOL - nie da się ukryć - taka już nasza podła natura... :twisted: Mimo wszystko mam nadzieję, że spod tych wszystkich pisków i zachwytów udaje się od czasu do czasu wyłowić jakąś sensowną wypowiedź? Albo zdanie przynajmniej :lol: ?

Jeszcze raz witam serdecznie - nie da się ukryć, że jest stanowczy deficyt panów na doki...
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 maja 2010

Snake pisze:No właśnie zauważyłem, że sporo tutaj pań i dyskusje o takich filmach jak np. Crowd Zero schodzą na to, który aktor jest przystojniakiem, a który nie ;)

bo w koncu sie o to rozchodzi xD w scenach wlaki nie patrzymy na technike walki.. a na pieknie prezące się mięśnie panow.. jak juz ogladamy tkaie filmy.. bo ja np nie ogladam bitek i innych.. a jka juz sie skusz ena taki fiom to tlyko ze wzgeldu na aktora.. no coz.. ukryc sie nie da ze panie bardziej sie lubuja w wątkach milosnych xD

witam w naszych szeregach! ale strzeż się.. nigdy nie wiesz kiedy sięgnie po ciebie ta macka co sie nazywa "dramy" ^^ a mysle ze to raczej nieuniknione.. chcac nie chcac.. chyba ze nie bedziesz tutaj za czesto zagladał xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 maja 2010

Haha... co mogę powiedzieć... Większość i tak Ogura kojarzy z serialu także przystojność jest w cenie... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 30 maja 2010

Hej!

Ja bym w życiu nie obejrzała Crowsów, nie dałabym rady, bo dla mnie ta fabuła jest słaba i nie wiem, po co nakręcono taki film. I obejrzałam go, bo jest wokół nigo trochę szumu oraz gra tam Ogurek i Haru.

I chętnie się dowiem więcej o filmach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 30 maja 2010

no więc ja też witam.

i nieeee, przecież my wcale nie zajmujemy się na tym forum fangirlowaniem, wcale nie xD to są rzeczowe dyskusje na temat xD

a Crows Zero to uwielbiam bo faceci się biją. to już zawsze zostanie moim bardzo dziwnym fetyszem xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Ai_tanu pisze:i nieeee, przecież my wcale nie zajmujemy się na tym forum fangirlowaniem, wcale nie xD to są rzeczowe dyskusje na temat xD

broń boże xD a jak juz to na pewno nie w dziale "muzyka"
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Ai_tanu pisze:
a Crows Zero to uwielbiam bo faceci się biją. to już zawsze zostanie moim bardzo dziwnym fetyszem xD

Obejrzyj sobie film "Drop". Ja tak od wieczora wspominam, jak ich skopali przez szybę w samochodzie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

boom_boom pisze:Ja bym w życiu nie obejrzała Crowsów, nie dałabym rady, bo dla mnie ta fabuła jest słaba i nie wiem, po co nakręcono taki film. I obejrzałam go, bo jest wokół nigo trochę szumu oraz gra tam Ogurek i Haru.

Lady? Nieeee!!!? Toż to przecież jeden z moich ukochanych filmów!!! Może i nie jest to mistrzostwo świata ale nakręcony tak przyzwoicie... W dodatku cała ta symbolika walki bez zwycięzcy, i to że walczyć trzeba do końca i tylko temu kto nie poddaje się udaje się tak naprawdę a wygrana nie leży w pokonaniu przeciwnika a w sile do tego żeby po porażce wstać i próbować wciąż na nowo... I wiele jeszcze, wiele innych rzeczy które z tego filmu można wyciągnąć - łącznie z całym wachlarzem odniesień do kultury masowej i jej "mitów" - coś z czego na zachodzie (Ameryce?) korzysta Quentin Tarantino z wielką lubością.

:shock: Ooooo jak ja się rozpędziłam :shock: - no ale na usprawiedliwienie napiszę, że to naprawdę jest jeden z moich filmów naj- naj- .

Ai_tanu napisał:
i nieeee, przecież my wcale nie zajmujemy się na tym forum fangirlowaniem, wcale nie xd to są rzeczowe dyskusje na temat xd

broń boże xd a jak juz to na pewno nie w dziale "muzyka"

Hi, hi, dział "galeria" fangirlizm również szerokim łukiem omija...
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

No nie wiem, ale w Crowsach przecież było wszystko jedno, kto wygra. Znaczy, ja oglądałam tylko dwójkę, bo z Harumą. I tam jeden gang chciał pomścić śmierć lidera (?), a drugi chciał przetestować nowego lidera (akurat przypadkiem Ogurka). Ja bym wolała, żeby sie tamci zemścili, ale nieważne. Może nie jestem gotowa na takie kino ;)

Za dużo siedzę w dziale "Galeria" :D

Poza tym- fajnie jest sparodiowany ten film w "Otomenie", ja się turlałam i łkałam ze śmiechu.
Juhuu, obejrzę całość w Boże Ciało, zaplanowane!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Volli pisze:
Ai_tanu napisał:
i nieeee, przecież my wcale nie zajmujemy się na tym forum fangirlowaniem, wcale nie xd to są rzeczowe dyskusje na temat xd
broń boże xd a jak juz to na pewno nie w dziale "muzyka"

Hi, hi, dział "galeria" fangirlizm również szerokim łukiem omija...

no wlasnie tez chcialam dopisac ale czekalam na reakcje :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

boom_boom pisze:No nie wiem, ale w Crowsach przecież było wszystko jedno, kto wygra. Znaczy, ja oglądałam tylko dwójkę, bo z Harumą. I tam jeden gang chciał pomścić śmierć lidera (?), a drugi chciał przetestować nowego lidera (akurat przypadkiem Ogurka). Ja bym wolała, żeby sie tamci zemścili, ale nieważne. Może nie jestem gotowa na takie kino ;)

Za dużo siedzę w dziale "Galeria" :D

No, dwójka to zimny kotlet... :? niestety... - więc rozgrzeszam... :wink: Jak dla mnie też nie za bardzo...

Wróć do „Kilka słów o sobie”