hejo !

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 maja 2010

Ja również witam ;)

Wprawdzie od jutra biorę wolne od Doki, ale mam nadzieję, że za miesiąc (o ile przetrwasz :victory:) uda nam się podyskutować o tematach wszelakich ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 30 maja 2010

bo w koncu sie o to rozchodzi xd w scenach wlaki nie patrzymy na technike walki.. a na pieknie prezące się mięśnie panow.. jak juz ogladamy tkaie filmy.. bo ja np nie ogladam bitek i innych.. a jka juz sie skusz ena taki fiom to tlyko ze wzgeldu na aktora.. no coz.. ukryc sie nie da ze panie bardziej sie lubuja w wątkach milosnych xd

no Ev moment -ja nie i zawsze to podkreślam :D jako fanka Bruce Lee heheh

a tak na poważnie witam kolegę - ja siedzę również dużo w filmach typu łubudu,( prócz tego innych japońskich durnotach typu Machine Girl -polewka niezła z tego) więc fajnie, że jeszcze jest ktoś tutaj do pogadania - ostatnio np. True Legend z walniętym jak zwykle reżyserem woo w roli Boga - i tak pewnie żadna tu nie widziała, a ja tak 8)
A widziałeś Chocolate może? Bo mnie się podobał ale nie chce mi się tematu zakładać :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 30 maja 2010

anuś.. z calym szacunkiem.. ale.. jakos.. ci.. nie.. wierze.. ;)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 30 maja 2010

anuś.. z calym szacunkiem.. ale.. jakos.. ci.. nie.. wierze.. Wink

No Ev, żeby nie było offtopa -powaga- przecież to klasyka jest :D ja się wychowałam na tym, jak pierwsze odtwarzacze video sie pojawiły -wtedy tylko było Dirty Dancing i wszystkie łubudu :D I tak mi już zostało :D no moze jeszcze Steven Seagal :wink:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 05 lip 2010

Ohayo! jako, że mężczyzna zawitał w nasze progi - tym bardziej serdecznie witamy:)
Kinematografia nie jest jakos obficie opisana na forum, ponieważ założenie tematu, by miał ręce i nogi zajmuje dłuższą chwilę, a my ludzie zalatani jesteśmy. Ale nastał czas wakacyjny, więc jest duża szansa na powodzenie!
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 06 lip 2010

Dzięki za przywitanie ;)

Bardzo chętnie wyrażam swoje zdanie nt filmów od kiedy sam zacząłem korzystać z opinii innych, poznając dzięki temu wiele wybitnych filmów.

Tak się trochę leniwie życie toczy, praca, studia, jest trochę czasu na zabawę w miłośnika filmów, toteż chętnie czytam o kinie i zapoznaję się dającym wiele pozytywnych emocji kinem azjatyckim (póki mam na to czas i możliwości).

Staram się krótko podsumowywać i oceniać filmy w miarę "obiektywnie" (tj. nie oceniam zerojedynkowo, czy raczej jedynko-dziesiątkowo, jak niektórzy na filmwebach itp), choć absolutnie nie uważam, że moje zdanie się liczy i kropka. Każdy ma swoje zdanie/zmysł estetyki, każdy lubi co innego i z tego względu, wiem, że tak naprawdę nie można obiektywnie powiedzieć, że jakiś film jest zły czy dobry.
Nietypowo jest też napisać o filmie, o którym nikt się nigdzie nie wypowiada , bo widziało go może raptem kilkanaście osób w Polsce (alternatywną "dystrybucją"), ale zawsze jest radość, że własne zdanie nie jest zdeterminowane przez opinie innych i jest bardziej osobiste.

Chciałem jakoś ładnie przejść od tej wypowiedzi wyżej, do aspektu, że chętnie i bardzo mile widziane są opinie nt. azjatyckich filmów jakie widzieliście (o ile chcecie i macie chęć się podzielić - chodzi mi głównie o filmy jakie sam dodaję, albo jakie znacie, a nie wiecie czy jest sens o nich pisać - jest). Mam nadzieję, że nikogo nie krępuję swoimi czasami dość buńczucznymi opisami ;)

Nie znalazłem innego forum polskiego poświęconego azjatyckiemu kinu/tv, gdzie byłaby tak duża aktywność i silnie rozwinięty aspekt relacji między użytkownikami. Jako, że niedługo będę miał setkę postów (hyhy), wpasowuję się w ten forumowy styl i dodaję coś bardziej od siebie.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 06 lip 2010

Volli napisała

Można tu być sobą...

To oddaje wszystko.

Witam.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lip 2010

Nie znalazłem innego forum polskiego poświęconego azjatyckiemu kinu/tv, gdzie byłaby tak duża aktywność i silnie rozwinięty aspekt relacji między użytkownikami. Jako, że niedługo będę miał setkę postów (hyhy), wpasowuję się w ten forumowy styl i dodaję coś bardziej od siebie.

Tak, bo my jesteśmy wyjatkowi po prostu:)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 lip 2010

Piżmak pisze:Tak, bo my jesteśmy wyjatkowi po prostu:)

Tak. Jesteśmy wyjątkowi i kochamy wszystkie zwierzęta. xD xD xD
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 06 lip 2010

i jesteśmy za pokojem na świecie i walką z głodem w krajach 3 świata ;p
a tak ogólnie to - kurcze, nie gadam ze znajomymi nawet za dużo o moich smutkach czy radosciach za to tu jakoś mam wrażenie że zawsze mogę przybyć, wyżalić się czy wycieszyć i ktoś to chyba przeczyta, o poranku - doki, wieczorem - doki, ja sobie nie wyobrażam już życie bez doki, było by takie...puste? pamietam siebie jak zaczynałam oglądać dramy - nikt nie rozumiał tego, śmiali sie ze mnie, pamiętam mój były nabijał się ze mnie że lubię oglądać filmy ze skośnookimi bo wg niego azjatyckie filmy są głupie itd o matko, jak ja się cieszyłam jak znalazłam to miejsce bo w końcu poczułam się normalna i że ktoś podziela mój zachwyt azjatycką kinematografią, i w ogóle że mogę z kimkolwiek porozmawiać o czymś co lubię < pamiętam jak Piżmak wspominała o spotkaniu łódzkim że ktoś się bardzo nakręcił gadaniem o dramach - eiii, dla mnie z kimś porozmawiać o dramach na żywo to szczęście ekstremalne <3>.

Tak podsumowując - zebrało mi sie na wspominki i taki temat jakiś ckliwy się zrobił xD Mam jeno nadzieję ze nasza doki doki family się powiększy jeszcze i że tak przetrwamy wszyscy jeszcze razem wiele dramowych lat <3 Amen. (wyobraziłam sobie nas za 50 latki gdy będziemy omawiać jako stare babki i dziadki najnowsze dramy razem z młodymi nastolatkami na doki;D ciekawe czy doki naprawdę moze przetrwać tyle lat <3 chociaż póki my jesteśmy to chyba nie może być inaczej ;) <znów się rozgadałam, gome xp>
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 lip 2010

Azzel pisze:(wyobraziłam sobie nas za 50 latki gdy będziemy omawiać jako stare babki i dziadki najnowsze dramy razem z młodymi nastolatkami na doki;D ciekawe czy doki naprawdę moze przetrwać tyle lat <3 chociaż póki my jesteśmy to chyba nie może być inaczej ;)

nie tyle co będziemy omawiać z nastolatkami, co będziemy gadać O nastolatkach w dramach (i reszcie showbiznesu) xDD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lip 2010

baaa i my jako 40 czy 50-letnie babki bedziemy sie napalac na 20-latkow.. albo gorzej.. 18-latkow.. gooshh.. a nasi obecni idole juz beda dawno zajeci T_T
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

o ile nie umrą xp, jej, tak sobie pomyślałam o moich ulubieńcach za dziesiąt lat xD jak będą ich tylko brać już do filmów jako tatusiowie młodych niepokornych yankee xD <LOL>
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 lip 2010

Azzel pisze:tak sobie pomyślałam o moich ulubieńcach za dziesiąt lat xD jak będą ich tylko brać już do filmów jako tatusiowie młodych niepokornych yankee xD <LOL>

LOL - ale Narimiya wciąż będzie w mundurkach paradował - możemy się założy :D xD
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

pewno Seto Koiji będzie ciągle roztrzepanym nastolatkiem xD omg, co za offtop, sorry Snake za takie spamowanie, ja się już zamykam, naprawdę xD
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”