hejo !

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 06 lip 2010

Azzel pisze:o ile nie umrą xp, jej, tak sobie pomyślałam o moich ulubieńcach za dziesiąt lat xD jak będą ich tylko brać już do filmów jako tatusiowie młodych niepokornych yankee xD <LOL>
T_T nie dobijaj Azzie.. proszę.. T_T

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 06 lip 2010

Azzel pisze:pewno Seto Koiji będzie ciągle roztrzepanym nastolatkiem xD omg, co za offtop, sorry Snake za takie spamowanie, ja się już zamykam, naprawdę xD
I te radosne offtopy i spam cudowny to też jest doki... ale wszyscy się ładnie pilnują, i w końcu wracają do tematu...

o... tak! widzisz? :o
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 06 lip 2010

< pamiętam jak Piżmak wspominała o spotkaniu łódzkim że ktoś się bardzo nakręcił gadaniem o dramach - eiii, dla mnie z kimś porozmawiać o dramach na żywo to szczęście ekstremalne <3>.
znów mi zostało wypomniane:) Zima mnie zabije, że zawsze plotę, co mi ślina na język przyniesie...Ale to jest właśnie magia tego forum, na żywo nie każdy umie i chce się dzielić swoimi spostrzeżeniami, śmiałymi myślami, hahah tutaj to nawet często pragnieniami hihihi, a to miejsce jest idealne:0

Fajnie z przywitania nam tematy zlazły w inną stronę - to też chyba należy do naszych talentów...jak nie do waszych, to na pewno do moich:)
ODPOWIEDZ