Cherry

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Cherry

Postautor: Cherry » 05 cze 2010

Witam wszystkich (:
Wiem, że pierwsze co powinnam zrobić to napisać w "kilka słów o mnie" no ale lepiej późno niż wcale :D

Oto moja historia: xD
Wszystko zaczęło się od mojego brata, który namiętnie oglądał anime. Jakoś mnie to wciągnęło i razem z miłością do anime pojawiła się miłość do Japonii. Później oglądałam mangi, następnie przeskoczyłam na dramy (sama nie wiem jak to się stało) i o dziwo - wciągnęły mnie ^^

Nadal kocham japoński i nawet znam kilka słów xD hehe
Pierwszy raz z koreańskim i chińskim spotkałam się w dramach i są to dla mnie na razie abstrakcyjne języki (wiem tylko jak jest 'dziękuję' po chińsku:P)

Mam nadzieję, że pomożecie mi się tu zaklimatyzować i bardzo bym prosiła o jakieś rady i niepisane zasady forum :)

Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 05 cze 2010

Tak jakoś mnie dawno nie było na Doki, weszłam i zobaczyłam jakiś nowy nick, ale nie kojarzyłam tematu powitalnego xD

no ale witam serdecznie i życzę dobrej zabawy :)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 05 cze 2010

Witaj serdecznie na forum :) Mam nadzieję,że znajdziesz tu dużo rzeczy,które Cię zainteresują.

Może zacznę od standardowych chyba pytań: jakich aktorów lubisz? Jakiej muzyki słuchasz? :)

Widzę,że Twoja historia jest bardzo podobna do mojej ;) Z tym,że nie brat a przyjaciółka mnie głębiej wciągnęła w te klimaty i po chińsku wiem jak jest lato,a nie dziękuję ;)

Baw się dobrze :D
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 cze 2010

jeeej, to mój zakres słów po chińsku jest szerszy! xD <duma xD - choć i tak ubogi jak na pół roku nauki xp>

Tak czy siak to witaj u nas niech ci się zostanie u nas długo^^no i powitam tradycyjnie - Nobutą i ryżem^^
a wszelkie zasady niepisane o ile w ogóle można powiedzieć ze jakieś istnieją to pewnie wyjdzie w praniu xp strzeż sie tylko spamowania gdzie nie trzeba bo mamy sprawnych destruktorów spamu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 05 cze 2010

baw się z nami dobrze!
a powiedz nam, komu fangirlujesz? ; D
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Rosia-chan pisze:Może zacznę od standardowych chyba pytań: jakich aktorów lubisz? Jakiej muzyki słuchasz? :)

oglądnęłam tylko kilka dram więc nie mogę powiedzieć jakich aktorów lubię. mogę powiedzieć którzy mi się z wyglądu podobają :P
na razie jestem zakochana w Kame, z dziewczyn: Rainie Yang i Horikita Maki.

Co do muzyki - nigdy nie przywiązywałam dużej wagi do muzyki ale kilka piosenek się najdzie:
Maximum The Hormone - Chu Chu Lovely (wiem że brzydka piosenka ale fajna), Zetsubou Billy i What's up People.
Ostatnio oglądając DWL polubiłam S.H.E - ale nie wiem jaki tytuł :P (愛上你)

Na pewno znajdzie się jeszcze kilka ale tak jak mówię - nie mam ulubionych zespołow. Większość moich ulubionych azjatyckich piosenek to opening lub ending z jakiegoś anime :wink:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 05 cze 2010

Azzel pisze: strzeż sie tylko spamowania gdzie nie trzeba bo mamy sprawnych destruktorów spamu xD

Ale i tak nas za mocno kochają i rozpieszczają chyba.

Hej, hej!

Ciekawa jestem, czy miłość do Maki prztrwa jej wszystkie (niemal identyczne) kreacje ;) Fajto! ;)

Języków trzeba sie uczyć, ale mamy subyyy! /Fakt, że tak by się chciało nie musieć na nie czekać/
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Cherry czyżbyś lubiła mocniejsze klimaty?^^ <właśnie odkryłam ze mam całą dyskografię Maximum te Hormone i nawet jej jeszcze nigdy nie przesłuchałam xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 cze 2010

z taką baza muzyczną jaką mamy na doki... polecam do zapoznania się. z czymkolwiek. w ogóle z działem muzyka ;D osobiście powiem, że nawet ściągając na chybił-trafił zazwyczaj mi się podoba :D
ja osobiście mogę co najwyżej zaprosić na korańską stronę mocy ;P szukajcie a znajdziecie, pytajcie a wam odpowiedzą i takie tam... no

strzeż sie tylko spamowania gdzie nie trzeba bo mamy sprawnych destruktorów spamu xd

;*** ^.^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 05 cze 2010

Azzel XDDD

Komu Cherry fangirluje to widać po avku, nie? <3
Łiii bratnia dusza, bratnia dusza!
(W sumie to jak zobaczyłam avka to już miałam na PW pisać, ale stwierdziłam że będzie temat powitalny i proszę - jest XD)

W sumie do dram doszłaś tak jak ja - napierw było anime, potem mangi i przeszło w dramy, przy czym gdzieś tam obok pojawiła się miłość do Japonii. Najsu.

Po chińsku znam chyba trochę więcej słów, bo mi przyjaciółka lubi polecieć po chińsku nad uchem, to się trochę pamięta xD
Przypomniało mi to historię z wakacji, jak płynęłam do Szwecji promem i tam był śliczny Chińczyk i ja za nim latałam... w pewnym momencie siadłyśmy z bratową przy stoliku, ja oczywiście tak żeby mieć widok na niego i ona się mnie pyta: "Umiesz powiedzieć coś po chińsku żeby do niego zagadać?" a ja: "Wo ai ni? XD" Wo ai ni znaczy jak wiadomo kocham cię~
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 05 cze 2010

Witam na forum i miłej zabawy,ale trzeba uprzedzić że forum działa wciągająco:D
Greta pisze:" Wo ai ni znaczy jak wiadomo kocham cię~

To chyba najważniejsze słowa w każdym języku,zwłaszcza jeśli chodzi o przystojnych Azjatów xD
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 cze 2010

witam cię też^^
no ja z chinskiego to znam jedynie 'ai ni wo' wiec praktycznie zero, japonskiego sie niby uczylam no i największe osłuchanie od dziecinstwa wiec cos tam sie wie, koreański do niedawna byl kompletna czarną magią ale osłuchanie robi swoje i tez juz coś tam wiem i nawet umiem czytac xD *proud*
też zachęcam do spróbowania wszystkiego po trochu, ja nadal wszystkiego nie ogarnęłam, ale małymi kroczkami się da^^
boże ja dziś bezsensowne rzeczy pisze, wybaczcie xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

aż musiałam sobie sprawdzić czy dało by się cos śmiesznego powiedzieć przez wo ai ni - no i owszem jeśli nie powiesz w dobrym tonie to możesz przypadkiem powiedzieć że ci go żal jest xD ahh, tak, chiński to podstępny język xD
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 cze 2010

witam witam :)

ano.. niepisane zasady forum.. hmm.. *fangirl* tak, ta opcja jes tprawie obowiązkowa xD do tego nie spamuj i nie offtopuj bo trafisz na czarna liste rikli xD a ona tam ma juz pare osob.. xD xD i enjoy yourself here ^^ więc baw się dobrze.

za dużo wiesz, za dużo... o mojej liście... :twisted:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

boom_boom pisze:Ciekawa jestem, czy miłość do Maki prztrwa jej wszystkie (niemal identyczne) kreacje ;) Fajto! ;)

Języków trzeba sie uczyć, ale mamy subyyy! /Fakt, że tak by się chciało nie musieć na nie czekać/

co do Maki - nie jestem stała w uczuciach jeśli chodzi o aktorów więc podejrzewam że niedługo pójdzie ona w odstawkę. :D

Japońskiego znam tylko kilkanaście słów ze słuchu ale czasami się przydają. :wink:

Azzel pisze:Cherry czyżbyś lubiła mocniejsze klimaty?^^ <właśnie odkryłam ze mam całą dyskografię Maximum te Hormone i nawet jej jeszcze nigdy nie przesłuchałam xD>

nie da sie ukryć :P ogólnie wolę rocka ale z bratem (chyba ma na mnie duży wpływ) słucham metalu.
Ogólnie z Maximum the Hormone spotkałam się w Death Note i jakoś tak polubiłam. :)
a jeśli chodzi o coś lekkiego to lubię opening Kimi ni Todoke :love:

Greta pisze:Azzel XDDD

Komu Cherry fangirluje to widać po avku, nie? <3
Łiii bratnia dusza, bratnia dusza!
(W sumie to jak zobaczyłam avka to już miałam na PW pisać, ale stwierdziłam że będzie temat powitalny i proszę - jest XD)

W sumie do dram doszłaś tak jak ja - napierw było anime, potem mangi i przeszło w dramy, przy czym gdzieś tam obok pojawiła się miłość do Japonii. Najsu.

Po chińsku znam chyba trochę więcej słów, bo mi przyjaciółka lubi polecieć po chińsku nad uchem, to się trochę pamięta xD
Przypomniało mi to historię z wakacji, jak płynęłam do Szwecji promem i tam był śliczny Chińczyk i ja za nim latałam... w pewnym momencie siadłyśmy z bratową przy stoliku, ja oczywiście tak żeby mieć widok na niego i ona się mnie pyta: "Umiesz powiedzieć coś po chińsku żeby do niego zagadać?" a ja: "Wo ai ni? XD" Wo ai ni znaczy jak wiadomo kocham cię~

tak, tak. Kame to na razie mój no1 :love:
ooo.. właśnie zastanawiałam się jak jest 'kocham cię' ale nie potafię wyłapywać słówek z dram ;/

Wróć do „Kilka słów o sobie”