Cherry

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 05 cze 2010

Cherry pisze:
Volli pisze:Uhmmmm... tutaj wszystkich przerobią... Nawet jak nie chcesz - to po jakimś czasie i tak łapiesz się na tym, że w folderze Muzyka trzeba się mocno napracować, aby odkopać coś co nie jest made in Asia.
właśnie tak sobie pomyślałam że Wy mnie tutaj przestawiacie :P
taa, będąc na tym forum bardzo szybko się przestawisz xD ja jak się tutaj logowałam to miałam na swoim kącie jedynie kilka dram i nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak k-pop czy j-rock. no a teraz nie słucham już praktycznie nic innego :D

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 05 cze 2010

Speak pisze:taa, będąc na tym forum bardzo szybko się przestawisz xD ja jak się tutaj logowałam to miałam na swoim kącie jedynie kilka dram i nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak k-pop czy j-rock. no a teraz nie słucham już praktycznie nic innego :D
no właśnie widzę ile tu tego i nie wiem jak mam to wszystko ogarnąć xd mam kilka zaległych więc chyba najpierw dokończę tamte.

ooo.. widzę że też męczysz CS :D do 4 epa było nudno, a piaty mi się już podobał. teraz leci 6 ;D miłego oglądania życzę (:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 05 cze 2010

Cherry z Krakowa?
a jakie regiony i jaka szkółka?
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 05 cze 2010

Cherry pisze:ooo.. widzę że też męczysz CS :D do 4 epa było nudno, a piaty mi się już podobał. teraz leci 6 ;D miłego oglądania życzę (:
ja te 4 odcinki to już kilka tygodni oglądam :? jakoś nie mogłam się konkretnie za to zabrać, nudziło mnie, mam nadzieję tylko, że już po tym przeskoku czasowym zrobi się ciekawiej i uda mi się obejrzeć jakoś dalej :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 05 cze 2010

margot. pisze:Cherry z Krakowa?
szczerze mówiąc nie jestem z Krk tylko z okolic. bez zastanowienia tak napisałam (: przepraszam ;p
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 05 cze 2010

Cherry pisze:
margot. pisze:Cherry z Krakowa?
szczerze mówiąc nie jestem z Krk tylko z okolic. bez zastanowienia tak napisałam (: przepraszam ;p
no to w takim razie skąd dokładnie jesteś? z jakiej miejscowości?
nie uczysz się w Krakowie?
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 06 cze 2010

Cherry pisze:BTW: jak się tutaj rejestrowałam to nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo to forum jest aktywne ;D ciężko mi będzie za Wami nadążyć (:
Jak ja się tutaj rejestrowałam (a przyznam,że jest to jedyne forum,na którym jestem zalogowana i nigdy nie pisałam na czymś takim),to przez pierwsze dwa czy trzy tygodnie wchodziłam tu raz na trzy dni. Dla porównania - teraz wchodzę tu około sześć razy dziennie ;)
Zobaczysz jak szybko się wciągniesz :D Bo panuje tutaj przyjemna atmosfera :D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 06 cze 2010

fakt doki jest jak narkotyk....
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Kajak » 06 cze 2010

oj jest :D
cześć , i niech ci się fajnie z nami fangerluje (na suju - przepraszam, musiałam :D)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 06 cze 2010

ja odwiedziłam wcześniej kilka forum ale tutaj jest inaczej. oczywiście inaczej znaczy lepiej ;p

na innych forach jest zazwyczaj jakaś elita która ma swój mały światek i albo ignoruje nowych forumowiczów albo ich niszczy.

dziękuję, że przyjęliście mnie z otwartymi ramionami. :roll: mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić :wink:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

ja ponawiam moje pytanie, bo chyba nie zauważyłaś XD
margot. pisze: no to w takim razie skąd dokładnie jesteś? z jakiej miejscowości?
nie uczysz się w Krakowie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 06 cze 2010

margot. pisze:fakt doki jest jak narkotyk....
ojj to juz jest naukow stwierdzony fakt.. doki to (szczegolnie w trakcie sesji) jak plasterek niquitin dla pozbawionych dram studentow :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 06 cze 2010

hehe
nie uczę się w Krk, może za rok będę tam studiować. ale nie powiem skąd jestem ;p
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Cherry pisze:hehe
nie uczę się w Krk, może za rok będę tam studiować. ale nie powiem skąd jestem ;p
hmm czemu? ja też nie jestem dokładnie z Krakowa, tylko z pod.
I muszę codziennie męczyć się żeby dojeżdżać na UJot -__-
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Post autor: EwCzAkIs » 08 cze 2010

No dobrze ja wielce spozniona ale nadrobilam wszystkie zaleglosci juz wiec rowniez cie witam :) Jedyne co pozostalo mi do powiedzenia to zgodzic sie z wczesniejszymi opiniami - kiedy juz raz zawitasz na doki to jedno jest pewne - twoje zycie juz nigdy nie bedzie takie jak kiedys xD Takze baw sie z nami dobrze i czesto powtarzaj ze nas lubisz 8)
ODPOWIEDZ