Cherry

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 cze 2010

Cherry, nie dałoby rady raczej - poza tym - nie poleciłabym połowy dram których tematy są na forum a co dopiero wszystkich;p

Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 cze 2010

Cherry pisze:jak tak dalej pójdzie to wypiszecie wszystkie dramy z forum :roll:

bo akurat gatunek "komedia romantyczna" ma mnóstwo dobrych dram zarówno z Korei ,Japonii i Tajwanu - jest tego naprawdę dość dużo i przeglądnięcie forum bardziej Ci ułatwi wybór niż nasze zachwalanie.Ja tak zaczynałem szukanie ciekawych pozycji -przeglądając to forum znajdziesz i nasze opinie i opisy pozycji wtedy będziesz miała szersze pojęcie o tym czy "pasuje " Ci dany tutuł
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 cze 2010

jedyne rozwiazanie to samemu poszukac czego ciekawego.. ewentualnie przesledzic watki z forum.. omijajac spoiler2y.. ja raczej z reguly sama sobie szukam czegos do obejrzenia.. czasami sie lapie na forowe fazy.. ale i tak z nimi nigdy nie ejstem jakos na birząco.. wlasnie mam przed soba ostatni ep OML na przyklad xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 11 cze 2010

thon pisze:
Cherry pisze:jak tak dalej pójdzie to wypiszecie wszystkie dramy z forum :roll:

przeglądnięcie forum bardziej Ci ułatwi wybór niż nasze zachwalanie.Ja tak zaczynałem szukanie ciekawych pozycji

I to jest prawdziwa prawda xD . Z resztą jak się tak na bieżąco przyglądać i tym dyskusjom "nie dramowym" to też można wyłapać te pozycje, które można nazwać "standardami" - które większość widziała i do których się odnosi. Ja ze swej strony mogę oprócz tych standardów wymienić jeszcze dramy, które osobiście miło wspominam (radzić nie będę - nie każdemu pasuje to samo i rzeczywiście sama musisz się zorientować czy zaczynać)

W ogóle to z czystym sumieniem mogę się pod postem Daydreamer podpisać (tzn. odnośnie pozycji, które widziałam - pozostałe mam w planach) - zwłaszcza EIA i Legenda (w ogóle Legenda to jest ewenement i cudo). A poza tym: Hong Gil Dong, Iljimae, Tamra the Island, Last Skandal, 9 Ends 2 Outs, Lawyers of Great Republic Korea... z tajwańskich ToGetHer, z japońskich... Pride...

Rzeczywiście dużo tego i na pewno masz z czego wybierać, ale to chyba lepiej?
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 cze 2010

w ogóle to co wymieniliśmy to prawie nic w porównaniu ile tego wychodzi w jap, kor czy taj - i to od jak dawna. Staram się zwykle na bieżąco oglądać dramy, choć teraz mam zawiechę i czasami bardzo żałuję że nie mam czasu na powrót do starszych serii bo ciągle mam zaległości w podstawowych tytułach koreańskich bardzo tu polecanych xD <tak dla równowagi wrzuciłam sobie nawet ostatnio jednego tajwana i japońską dramę starszą~~>
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 12 cze 2010

jeśli bd szukać jakiejś nowej dramy to poszukam na forum ale nie chcę czytać Waszych komentarzy bo strasznie dużo spojlerów jest :) tak że myślałam że tutaj się zapytam i mi napiszecie co myślicie o danej dramie i o czym jest :wink:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 cze 2010

The man who...sam tytuł opisuje doskonale dramę^^raz jeszcze polecam^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 13 cze 2010

zawsze, Cherry, może nie czytać innych postów, tylko po prostu w temacie zapytać się o czym była drama, a ktoś na pewno ci streści bez spoiler2ów i nie pogryzie. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 14 cze 2010

Kibou pisze:zawsze, Cherry, może nie czytać innych postów, tylko po prostu w temacie zapytać się o czym była drama, a ktoś na pewno ci streści bez spoiler2ów i nie pogryzie. ^^

zapamiętam ;)

Wróć do „Kilka słów o sobie”