Cześć!!!!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Cześć!!!!

Post autor: etylen » 26 cze 2010

Witam całą doki doki rodzinkę :)
Mam na imię Ida. Mój dramoholizm zaczął się bardzo niewinnie. Nudząc się w piatkowy wieczór przez przypadek trafiłam na stronkę z dramami i na chybił trafił z siostrą wybrałyśmy Kgotboda namja. Choć po pierwszym epie stwierdziłam, że głupie to okrutnie od monitoru oderwał mnie dopiero śpiew ptaków o poranku. A potem były już tylko kolejne dramki, głownie koreańskie, ale też kilka japońskich i tajwańskich http://mydramalist.info/users/3320/etylen/dramas
Aktualnie przeżywam dramowy kryzys i nie wiem co by tu ciekawego obejrzeć ale mam nadzieje, że to tylko chwilowe dolegliwości :D
Przepraszam za ten nudnawy post, ale nigdy nie potrafiłam przedstawić się szerszemu gronu :oops:

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 26 cze 2010

A ja będe pierwsza xD Witam Cie Etylen serdecznie w naszej Doki dokowej familii xD

Pisaj ile wlezie , i w ogole czuj sie u nas dobrze bo to baaardzo fajne forum jest ( ale sie podlizuje xD ) kiedyś sie Nobuta i solą witalo , widze , że ustala ta tradycja ale ja ją podtrzymam :)

A tak BTW widzialas Nobute ??? XDDDD

Jakiś najulubiańszy Azjata Twoj ? imie nazwisko nr buta itd???
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 26 cze 2010

kiedyś sie Nobuta i solą witalo
Nobuta i ryżem xD Kiedyś witało sie Nobutą i ryżem ale fakt ustało to ;)
Ale miło że ktoś pamięta ^^

No to tak z rozpędu Nobuta i ryżem ;) Witamy serdecznie na forum.
Dram ci u nas dostatek - zaraz zobaczysz jak sie posypią propozycje ;)
Nobutę nadrób koniecznie, a jak cie wciagneło Boys over Flowers to sprawdź japonski odpowiednik ( i pierwowzór) Hana Yori Dango. Moja pierwsza drama i objawy miałam podobne jak ty z Boys Over Flowers a jednak różnice są spore wiec nei bedziesz sie czuła jakbyś oglądała tą samą dramę.

A na koniec pisz dużo i czytaj dużo na forum a gwarantuję ze dramowy kryzys zniknie od razu, az bedziesz załowac ze nei masz czasu na nic innego ^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 26 cze 2010

ja proponuję wychodzącą dramę koreańską Bad Guy <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 26 cze 2010

a ja po prostu witam:) i nic nie proponuję bo zastój dramowy u mnie trochę :/
O! Albo po prostu dodam cię na mydramalist i zobaczysz co ja polecam:D

no i nich będzie - Nobutą i ryżem, a co!:D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 26 cze 2010

Nowy dokowicz! Nowa ofiara! (dramy, żeby nie było :D ) Witam serdecznie!

Dramowy kryzys mówisz? Eeeeee tam... to mija... :D . A doki doki wciąga okropnie ... Poza tym jeżeli jeszcze nie fangirlujesz to jest duuuże prawdopodobieństwo, że po tygodniu intensywnego przebywania na forum zaczniesz... A to już jest prosta droga do zatracenia... :twisted:

Jakby ci tu coś polecić... tyle dram! No i w sumie to trudno polecać bo każdemu co innego pasuje. Ja na przykład ostatnio zachwycałam się "Friend, Our Legend" ale akurat ten serial jest dosyć specyficzny i nie był zbyt popularny... O! Może tak! A na co masz ochotę? Dramat? Komedię? Może bardziej sensacyjnie? Tak spojrzałam na Twoją listę i widzę, że podobał Ci się chyba Personal Taste... hmmm... to może Prosecutor Princess spróbuj?
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Post autor: etylen » 26 cze 2010

Dzięki za wszystkie propozycje. Spróbuję obejrzeć Nobute. Nie chce mi się spać, wiec czemu nie. Co do prosecutor princess dwa razy zaczynałam oglądać 1 ep, ale nigdy nie udało mi się go dokończyć, zawsze ktoś lub coś mi przerywał. Może jeszcze przyjdzie na nią odpowiednia chwila :)
A Bad Guy'a uwielbiam !!! Drama zdecydowanie ma klimat, któremu nie potrafię oprzeć :lol: ( czyt. świetna gra Kim Nam Gil'a). Tylko czemu tyle trzeba czekać na kolejne odcinki :evil: Lubię piłkę nożną, ale 2 tygodnie bez Bad Guy'a to nie na moje nerwy.
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 26 cze 2010

Etylen, witaj na doki i zostań z nami jak najdłużej xD
ktoś tu wspomniał o Hana Yori Dango, japońskim odpowiedniku BOF, to ja powiem Ci o chińskiej wersji, Meteor Shower <3 bardzo się różni zarówno od japońskiej, jak i koreańskiej, zupełnie jakby inna drama, ale mogę ją polecic każdemu. ja się od tego nie mogłam oderwac, więc może i Tobie przypadnie do gustu ;)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 26 cze 2010

Witam na forum :D
Życzę miłej zabawy na forum które niestety strasznie wciąga :wink:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 26 cze 2010

hej ja też witam^^ oo lubisz Bad Guya, good <3 xDDD
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 28 cze 2010

ja również witam na forum :)
sama mam zastój więc nie wiem co ci polecic :)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 cze 2010

hej! ;DDD
a powiedz nam jak u ciebie z muzyką? ;D
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 28 cze 2010

witam serdecznie xD

niestety ja mam zastójr ale możesz spróbowac Sunao ni narenakute fajna drama japońska z Jeajogiem ;]
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Post autor: etylen » 28 cze 2010

a powiedz nam jak u ciebie z muzyką?
Dla mnie kpop to jeszcze większe zuo niż dramy :D Do niedawna nie wiedziałam co to w ogóle jest, a teraz nie słucham prawie nic innego.
Nie przepadam za girls bandami (może przez kobiecą zazdrość), ale ubóstwiam Big Bang i Shinee, normalnie liczę już dni do ich comebacku.
A oprócz nich Suju, Mblaq, U kiss, Beast, Gummy, 8eight... Cóż nie jestem w tym przypadku zbyt wybredna. Ważne by wpadali w ucho i... oko :) Aktualnie mam faze na Infinite i non stop śpiewam come back again, taka idealna na wakacje piosenka.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 28 cze 2010

etylen pisze:Dla mnie kpop to jeszcze większe zuo niż dramy :D Do niedawna nie wiedziałam co to w ogóle jest, a teraz nie słucham prawie nic innego.
Nie przepadam za girls bandami (może przez kobiecą zazdrość), ale ubóstwiam Big Bang i Shinee, normalnie liczę już dni do ich comebacku.
A oprócz nich Suju, Mblaq, U kiss, Beast, Gummy, 8eight... Cóż nie jestem w tym przypadku zbyt wybredna. Ważne by wpadali w ucho i... oko :) Aktualnie mam faze na Infinite i non stop śpiewam come back again, taka idealna na wakacje piosenka.
SIOSTRO! <3
xD
ODPOWIEDZ