Cześć!!!!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 28 cze 2010

Kibou pisze:
etylen pisze:Dla mnie kpop to jeszcze większe zuo niż dramy :D Do niedawna nie wiedziałam co to w ogóle jest, a teraz nie słucham prawie nic innego.
Nie przepadam za girls bandami (może przez kobiecą zazdrość), ale ubóstwiam Big Bang i Shinee, normalnie liczę już dni do ich comebacku.
A oprócz nich Suju, Mblaq, U kiss, Beast, Gummy, 8eight... Cóż nie jestem w tym przypadku zbyt wybredna. Ważne by wpadali w ucho i... oko :) Aktualnie mam faze na Infinite i non stop śpiewam come back again, taka idealna na wakacje piosenka.

SIOSTRO! <3
xD

SIOSTRY! <3
[+ Ukissy też zaznaczam bo mam maksymalną słabość do nich chociaż prawie nie słucham, za to oglądam wszystko jak leci z nimi xD]

i pragnę zauważyć że na 2 pierwszych miejscach wymieniłaś moje dwa absolutnie ukochane zespoły, tak wiec chyba już cię kocham ;D

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 28 cze 2010

Witam Nobucią i Ryżem <3 xDD

Ja ze swojej strony polecam japońskie Pride z 2004 roku, bardzo fajna dramka którą ostatnio skończyłam :-)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 28 cze 2010

również witam ;)

ja tam Nobutą nie witam bo obejrzałam tylko kilka odcinków na których umierałam z nudów i przestałam bo straciłam cierpliwość ^^

moja ulubioną dramą jak na razie jest Down With Love ale mam do nadrobienia kilka klasyków ;p

jeszcze raz witam i życzę miłej zabawy tutaj ;)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 28 cze 2010

Cześć,siemka :)
Życzę mile spędzonego tutaj czasu i wielu owocnych dyskusji.
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 29 cze 2010

I ja witam!
Dołączam się też do niektórych - Nobutą i ryżem! A jak! ;3

Tylko uważaj.. doki uzależnia! :twisted:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Cześć!!!!

Postautor: Piżmak » 08 lip 2010

Ohayo miła, nowa osóbko. Jako uczestnik tego całego jakże zakręconego momentami i bardzo śmiałego cyrku zwanego potocznie Doki-doki ostrzegam, że nasze powitania wciągna cię w wir niesamowitych wydarzeń. Na swojej drodze spotkasz całą masę dziwnych osobowości a także zostaniesz oczarowana wychodzącymi produkcjami i ...nie zdasz sobie sprawy kiedy dzień zaczęłaś a kiedy się on skończył...To jest magia Doki!!!Dobra a teraz tak bardziej na serio...Lubisz Bad Guya....chciałoby się powiedzieć ...siostro, ale to już wcześniej zostało powiedziane, więc może tak sobie smiało zakrzyknę - soulmejcie - korzystaj z forum ile wlezie!!!
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”