Ave! :F

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Ave! :F

Postautor: Azzel » 14 lip 2010

ha, Thon, widzisz nowe zasoby męskie bardziej po stronie kobiet się opowiadają;D < i dobrze, wiedzą co dobre;p>

Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 lip 2010

zabrzmiało to dwuznacznie "wiedzą co dobre" - proszę o rozwinięcie wątku:)- bo jestem gotów w razie czego przejść na ciemną stronę mocy
Awatar użytkownika
prezes170
Co to jest dorama? o_O

Postautor: prezes170 » 14 lip 2010

Ja oczywiście nie mam nic do kobiet :D Są takie sytuacje w życiu w których nawet 50 kolegów do piwa nie zrozumie innego faceta tak jak jedna kobieta. Piszę to na przykładzie moim i mojej przyjaciółki która wielokrotnie dla mnie jest jak "wujek dobra rada" :mrgreen: Tym bardziej na tym forum o userkach złego słowa nie powiem bo jakby nie patrzeć to One od początku po tym azjatyckim światku "prowadzą mnie za rękę" :mrgreen: Dōmo arigatō :hug:
Dziękuję wszystkim za pomoc , życzliwość i co najważniejsze za cierpliwość względem moich ciągłych niekończących się próśb :)

Zakończone: "Litr łez" (d) Koizora (f i d) Pretty Guardian Sailor Moon -->jakby nie patrzeć to jest drama :)
W trakcie: Taiyou no Uta (d)
Do oglądnięcia: "That Fool" (d) "Kimi wa petto" (d) Taiyou no Uta (f) i.... ????

Specjalne podziękowania dla Azzel , exelinu i Rosia-chan :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 14 lip 2010

a co tu rozwijać, kobiety to dobro samo w sobie:p
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”